E/S 516 Latin King's fejlesztési kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

PÁL

Barangoló
2019. 04. 11.
135
179
18
Siófok
V4 karakter
Vladan Lukic
V2 karakter
Vladan Lukic
v2logo.png


Neved:
< Alberto Graciani,Paulus Desiderius Hyeronimus >

Frakciód neve:
< E/S 516 Latin Kings >

Map kérelem:
< Szeretnénk kérni, mivel Willowfieldről szeretnénk átköltözni El-Coronára.

emf1320201121.map
KÉP
>


Skin kérelem:
< Szeretnénk jó pár skint lecserélni, mivel a továbbiakban nem szeretnénk "Latin Kings"-et RP-zni.
>


Jármű kérelem:
< Jelenleg van nekünk 2 darab Impalánk, ami nincs egyáltalán használva, így azt szeretnénk töröltetni, helyette pedig szeretnénk kérni kettő darab Chevrollet Caprice-t,6venom,összkerék,airride felszereltségel.
Jelenlegi 3Darab E500,760-ba, pedig AirRide-okat.
Ennyit szeretnénk kérni a járművek terén. >


Megjegyzés:
< Szeretnénk kérni a frakció név átírását(TS,F3,fórum), mivel a továbbiakban nem szeretnénk "Latin Kings"-et RP-zni, helyette El Monte Flores 13 -at szeretnénk. (EMF13)
Mivel jelenlegi álláspont szerint nagyon kevés RP szituációkban tudunk részt venni, ezért szeretnénk kérni egy kocsmát, hogy többet tudjunk RP-zni a tagokkal, és a többi játékosal is.
Továbbá, szeretnénk kérni 3 darab interiort az új mapolásra, ezeknek itt lennének az IDjük.
31,2,52
Ha megoldható lenne, szeretnénk, hogy aki rendelkezik F3 leader joggal, az tudjon kulcs nélkül is beindítani frakciós járművet, ezzel szerintem rengeteg leader munkája meglenne könnyítve.
Illetve, jó lenne, ha bekerülne ide is a frakció jogok, ezáltal rengeteg tagot tudnánk követni, és tudtunk nélkül nem tudna pld ATM-et fúrni,drogot craftolni stb,stb...
A jelenlegi mapolás, pedig törlésre kerüljön.(516latinkings2020.map)
Ennyit szeretnénk kérni, remélem megkapjuk őket.
UI:
Letöltési link>
 
Utoljára szerkesztve:

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Nekem tetszik minden,kivéve a női skinek,nem tudom,hogy azok kinek tetszenek,illetve a kocsma is tetszik,biztosan járnék rpzni.Összességében támogatom az egészet.
 

Swaro

priceless. ?
2020. 08. 05.
183
606
LV karakter
Lian Suyi
Latin Kingsről még a SeeRPGs képek jönnek elő bennem, mert ott használták ezt egy frakciónak, de már nem 2013ban vagyunk szóval lehetnétek kreatívabbak is név terén, van millió lehetőség.
A skinekről meg annyi, hogy a külföldi szerverről nem a legelső modpacket kéne berakni fejlesztésbe, semmi utómunkával mert pl az első kettő az valami borzalmas. Ha nem értetek a skin editeléshez inkább bízzátok másra és ha már komolyan gondoljátok ne adjatok ki a kezeitek közül hanyag munkát.
 

PÁL

Barangoló
2019. 04. 11.
135
179
18
Siófok
V4 karakter
Vladan Lukic
V2 karakter
Vladan Lukic
-
Nem beef-ből de nem értem minek skinek meg áthelyezés máshová mikor sosem lehet titeket látni placcon rp-zni nem tudom szerintem kicsit gáz,hogy egy banda vagytok és több az ATM fúrás mint az RP..
-Ahogy látom TEK-es vagy és látod az ATM fúrásokat és szoktál kijárni. -Körülbelül kettő hete nem volt ATM fúrás részese a Latin King's.-A tegnapi nap folyamán egy tagunk Oscar Zanhuesa bugolt a kezében a flex és szeretett volna az automatából kivenni pénzt de véletlen belefúrt. -Az ő elmondása szerint nem direkt volt de mivel nem volt kézben fogható bizonyíték ezért nem tudhatom a VALÓS alapját.

EDIT: Frakció fejlesztés javítva lett, skinek terén, illetve név terén is. Köszönjük a véleményeket.
 
Utoljára szerkesztve:

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Hali
fk nevet át írtam, de leszokhatnátok már a 'nem akarok ezt rpzni, nem akarok azt rpzni, új bandát csinálok' minden hónapba, mert már ez nonszensz.
leaderrel autó kinyitás elutasítva
permission panel elutasítva
skinek mappolás elfogadva
Illetve mostantól ha nem lesz mellékelve dashboard / személyi kép jpg formátumban, el lesz utasítva.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.