dzsoi jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dzsoi

prada dem
2019. 01. 10.
601
3 884
V4 karakter
Grant Cazalla
LV karakter
Allen Nicks

x3zePcK.png


IG neved:
- Lane Nelson -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Nem tudok pontos dátummal szolgálni, nagyjából 3 éve -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Igen, voltam kétszer is kibannolva sajnos. Elég fiatal voltam még akkor, nem tudtam, hogy a dolgoknak ekkora következményei lesznek. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Igen, v3-as szerveren 2-es moderátor voltam. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Ez változó, hétköznap 3 órát minimum. Hétvégén pedig akár egésznap is fent vagyok. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Úgy gondolom, hogy több mint a szabadidőm felét ennek a feladatnak tudnám szentelni. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Aktívnak mondanám magam, TS-t és a fórumot egyaránt használom szinte mindig. A múltam végett nem új számomra a másoknak való segítségnyújtás. Magabiztosan és aktívan tudnám végezni a feladatomat. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- V3-on is élveztem ezt csinálni, úgy érzem ez itt sem lenne másképpen. Globális Moderátori szerepemhez hűen szeretek segíteni másokon, itt mégjobban kitudnék teljesedni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Elsősorban regisztrálás a legfontosabb dolog, utánna "körbevezetném" a TS-en. Elmagyaráznám neki, hogyan működnek a szerverrel kapcsolatos dolgok, gondolok itt a frakciókra, unban kérelemre stb. Természetesen a szabályzatot nem hagynám ki neki, ismertetném vele az alapvető funkciókat TS-en, ami a későbbiekben hasznos lehet számára. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Voltam már moderátor, ezáltal rengeteg tapasztalatot szereztem. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Salvadort mondanám, akivel régóta ismerjük egymást, a többiekkel pedig csak pár szót váltottam. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Minél hosszabb ideig szeretnék itt lenni, ezáltal én az Operátort tűzném ki így hosszútávú célnak. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Kitartó -
- Céltudatos -
- Magabiztos -

Negatív:
- Bőbeszédű -
- Makacs -
- Szókimondó-

Mennyi idős vagy?:

- 15 éves vagyok -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Ákosnak hívnak, a szerveren "dzsoi"-ként ismernek. Székesfehérváron élek, versenyszerűen röplabdázom már több mint 6 éve. V3-on 4-es admin voltam, illetve jelenleg Globális Moderátorként tevékenykedek. Mintahogy említettem, voltam már moderátor v3-on. A lap elején írtam, hogy kétszer ki voltam bannolva, az ezzel kapcsolatos kérdéseitekre nagyon szívesen válaszolok, nem szeretem ha tévhitek keringenek velem kapcsolatban. -
 
Utoljára szerkesztve:

aChester

Pötyögés
Globális Moderátor
LV
2019. 04. 12.
764
1 425
18
V4 karakter
Moshe_Montefiore
LV karakter
Lun_Greer
V2 karakter
Chester_Binder
Szia, régóta ismerjük egymást de csak egy pár hete beszéltünk elsőnek. Szerintem könnyedén megállnád a helyedet nálunk is. Sok sikert.
 
  • Imádom
Reactions: dzsoi

Salvador

Zöldfülű
2019. 01. 16.
206
145
V4 karakter
Alisha Reynolds
LV karakter
Kitty Chambers
Szia! Már régóta ismerjük egymást én Támogatlak!
 
  • Imádom
Reactions: dzsoi

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
488
239
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia végig olvastam a lapodat szép kerek mondatokkal válaszoltál meg kifejtetted a válaszokat úgy hogy TÁMOGATOM sok sikert kívánok.
 
  • Imádom
Reactions: dzsoi

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Lap visszavonás miatt elutasítva.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.