Dzsek - Sasha [Helyette írom]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bencx.

Az év moderátora 2023 V4
2019. 01. 17.
1 137
6 473
19
Pécs
www.twitch.tv
V4 karakter
lina.g.escobar🔨
LV karakter
lina.sparaco🤠
V2 karakter
lina.gonzalez🔫
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
Dzsek


Panaszra tett moderátor neve:
Sasha


Panasz oka:
Kibannolt azzal az indokkal hogy: megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva(lv). Ts-en keress fel egy Globális Moderátort - Sasha, viszont nekem nincsen lv accountom, így nincs mit oda írni.


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
https://imgur.com/a/ajij48s


Egyéb megjegyzés:
A barátom nevében írtam egy unban kérelmet ezért szóltam hozzá a Las Venturasi teamspeak részleghez.
 

Tranes

baby, mafia wie montana
2019. 01. 09.
1 715
15 155
Wien
V4 karakter
Tommy Delgado
LV karakter
Terrence Soto
Ezt azért ne hagyjuk figyelmen kívül

4.)A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Pl.: ha V2 részlegre akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karaktered megadni
Büntetés: Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy Globális Moderátort!
 

Dzsek

most már nevethetsz😉
2019. 01. 24.
853
3 822
Nagykanizsa
V4 karakter
Jan Flis
LV karakter
-
V2 karakter
-
És ha nincsen lv karakterem akkor mit adjak meg? v3 nevem mindig meg volt adva. egyébként csak egy ts ub kérelmet írtam spanomnak, mert ő ki van rakva fórumról.
 
  • Tetszik
Reactions: bencx.

Tranes

baby, mafia wie montana
2019. 01. 09.
1 715
15 155
Wien
V4 karakter
Tommy Delgado
LV karakter
Terrence Soto
Ilyenkor jelezd a témában, hogy valaki más helyett teszed ki.
 
  • Tetszik
Reactions: smokinloud

Dzsek

most már nevethetsz😉
2019. 01. 24.
853
3 822
Nagykanizsa
V4 karakter
Jan Flis
LV karakter
-
V2 karakter
-
Jeleztem https://www.upload.ee/image/13811915/image_2022-01-20_193207.png alapból úgy raktam ki direkt. hogy ne legyek kirakva fórumról.

EDIT: mindegy. ubzva lettem, ha elnézett valamit akkor hibázott, ha pedig nem akkor én néztem el valamit. felesleges ezen tovább vitázni, nem vagyok már kirakva csak 1 napig voltam. zárható felőlem az egész, bár ennyi idő után egy válasznak azért örültem volna főleg hogy még ts-en is kerestem az illetőt :(
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.