Dylan Voweni Jelentkezési lapja

fat

cold nights.
2019. 04. 12.
47
105
V4 karakter
iker.paz
V2 karakter
Dylan Voweni
banner.png


IC - In Character rész


  • Teljes név
    Dylan Voweni
  • Nem
    Férfi
  • Telefonszám
    ➭ 38751030572541
  • Email cím
    dylanvoweni.@gmail.com
  • Születési hely, idő
    Los Santos 1998/07/10.
  • Lakcíme
    ➭East Los Santos, 800.
  • Legmagasabb iskolai végzettség
    ➭ Vám és pénzűgyőri szak
  • Előző munkahelye, távozás oka
    Vám és Péngyőr, bele fáradtam a sok munkába
  • Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
    Igen
  • Követett már el szabálysértést/bűncselekményt?
    Nem

OOC - Out Of Character rész


  • Neved
    Patrik
  • Életkorod
    19
  • Bemutatkozás
    Patriknak hívnak, 19 éves vagyok. Debrecenbe élek, napjaim nagy részét viszont a városban töltöm. Szabadidőm nagy részében játszogatok, zenét hallgatok vagy spanokkal vagyok.

    A szabadban is sok időt elszoktam tölteni, Könnyen ismerkedek, és elfogadó/befogadó vagyok. Humorosnak tartom magam, nehezen sértődőm meg. Szeretek új embereket megismerni,úgy gondolom komoly vagyok amikor szükséges , és amit elvárnak tőlem azt megpróbálom tökéletesre megcsinálni úgy ahogy kell , nem átfutó frakcióként képzelem el ezt a frakciót ameddig lehetséges maradnék a frakció tagja és aktívan tölteném el azokat az időket.
  • Miért pont téged válasszunk?
    Aktív vagyok a szerveren, Szeretek csapatban dolgozni, minden rámbízott feladatot igyekszem tökéletesen végrehajtani. Megbízható vagyok. Nem pár napra, hétre tervezek a frakcióval, hanem huzamosabb időtartamra. Napi szinten több órát tudnék aktívan tölteni a szerveren Közvetlen vagyok, idegenekkel általában Hamar alkalmazkodom az előírásokhoz, Mindig próbálók a munkám mellé plusz munkát vállani és azt a legjobb minőségben kiadni a kezeim közül.
  • Rendvédelmi múlt (Ha van akkor írd a frakció nevét)
    Igen Redenelkezem (TEK,PD NAV, NNI)
  • Névváltások, adminjailok, banok, játszott percek (UCP kép)
  • Miért a TEK-et választod?
    Mivel régebben voltam tagja a frakciónak, és elég sok ismerősöm van a frakción belül. Remek RP lehetőséget látok a frakcióban, egy jól szervezett társaság részese szeretnék lenni, ahol lehet számítani egymásra.
  • Naponta átlagosan mennyi időt tudnál fordítani a frakcióra?
    Ez Teljesen változó de átlagosan 3-4 órát tudok fent lenni.
  • Rendelkezel TeamSpeak 3 és discordal, illetve mikrofonnal?
    Igen