Dylan R jacobsen jelentkezése a redline-ba

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

nemazasrac

Újonc
2019. 03. 30.
69
51
Budapest
www.instagram.com
V4 karakter
Lora Grande
LV karakter
Francesco Grande
V2 karakter
Matteo Giorcarlo
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Dylan R Jacobsen >

Születési helye, ideje:
< 1983.02.28 Miami Hospital >

Édesanyja lánykori neve:
< Ashley D Gordon >

Jelenlegi lakcíme:
< Fort Carson 18. >

Hány éve él a városban?:
< 19 éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretek az autókkal törődni pont olyan fontosak nekem a kocsik mint másnak a levegő >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Mivel nagyon hatékony és kiváló munkát tudok végezni. Régen haverokkal nagyon sokat jártunk tuning találkozókra és autó tesztelő versenyekre is amit nagyon élveztünk. Így nagyon megszerettem őket. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< A családom műhelyében ksikoromban besegítettem apukámnak ide oda paolgatni. >

Előző munkahelye(i):
< Buszsofőr, Farmi gazdálkodó >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Dylan R Jacobsen >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 16126 >

Eddigi frakcióid:
< Nem voltam frakcióban >

Jelenlegi frakciód:
< - >

Mióta RP-zel?:
< 1.5 éve. Komolyabban 4-5 hónapja >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Mert szeretem ezt csinálni és élvezettel dolgoznék egy kisebb munkahelyi körben és sokat tudnék segíteni és mert szeretek csapatmunkát végezni. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Bennem minden megvan ami egy szerelőhöz kell. Értek az autókhoz,Tudok kisebb csapatban dolgozni könnyek barátkozok ezáltal nem lenne konfliktus a munkahelyen. És mert segítőkész vagyok. És így hogy jön a nyári szünet ezáltal nagyon sokat fent tudnék lenni és foglalkozni a frakcióval.>

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< 9-szer de, de ebből 3 meg lett beszélve az adminisztrátorral. https://imgur.com/a/ua7AhVZ >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Sajnos igen,de nem volt annyira nyomós indok. https://imgur.com/a/j9MrSLC >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/D7dQpyE >

Voltál-e már szerelő?:
< Kisebb szerveren igen. >

Mennyi idős vagy?:
< 15 éves vagyok >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2019.03.23 >

Használsz-e TS3-at?:
< Természetesen >

Használsz Facebook fiókot?:
< Természetesen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 5-6 óra így a hátralevő suli időben de nyáron 12óra ++ >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután, nyáron pedig egész nap >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 1. lehetőség >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Nos én egy 15 éves Pesti srác vagyok aki szabad idejében gépen játszik a haverjaival vagy kint van s gördeszkázik. Nagyon szeretem az állatokat a kedvenc állatom a Pingvin. Nagyon érdekel a fizika ezáltal a repülés is nagyon izgat. Felnőtt koromban légiutaskisérő szeretnék lenni ezzel a célom hogy bejárjam az egész világot és hogy jól érezzék magukat az emberek a fedélzeten. Mindenki felé nyitott vagyok (barátilag) így könnyen barátkozó típus vagyok. Ha bárkinek bármi problémája van akkor megtudom vele beszélni komolyan és nem elviccelődve tehát az emberekhez nagyon közel állok. A kedvenc kocsim az Audi RS4. (A fontosabb dolgokat leírtam magamról) Nos rólam ennyit kell tudni. Köszönöm hogy Végigolvastad! >
 
Utoljára szerkesztve:

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 245
5 296
LV karakter
Edward Paul
A jaileidről a képet nem tölti be, javítsd minnél hamarabb kérlek.
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 245
5 296
LV karakter
Edward Paul
Remélem többet nem durran el a fejed, mivel frakció tagként már komolyabb következménnyel honoráljuk az adminjaileket.
Nyáron a napi 12 óra aktivitásodra kíváncsi leszek, 10 szem rajtad tartja majd a szemét.
Sok szerencsét a meghallgatáson. ✈
 

nemazasrac

Újonc
2019. 03. 30.
69
51
Budapest
www.instagram.com
V4 karakter
Lora Grande
LV karakter
Francesco Grande
V2 karakter
Matteo Giorcarlo
Természetesen meglesz. Állandó tag leszek egy olyan frakcióban amit szeretek csinálni. Nem lesz több olyan eset. Akkor még kezdőként nem láttam ennek a hátul ütőjét hogy mi lesz velem ha ennyi jailom van. De mostmár törekszem nem csinálni bajt. Köszönöm.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.06.11. 17:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.