Dylan Powell jelentkezése az SCCS-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bened3k

Újonc
2019. 01. 22.
22
2
V4 karakter
Fabio Bianchi
LV karakter
Dylan Powell
V2 karakter
Matteo Bellucci
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Dylan Powell ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2016 óta játszok a szerveren kisebb kihagyásokkal. 22252 játszott percem van. ~

Hányas szintű vagy?
~ 21-es szintű vagyok. ~

Hány éves vagy?
~ 16 éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam már frakcióban, néhány hónapig. A távozásom oka az volt hogy egy rövid ideig abba hagytam a szerveren való játszást vizsgák és nyaralás miatt. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Szeretnék egy csoportnak a tagja lenni a szerveren és szeretnék több tapasztalatot szerezni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Mivel, hogy még sulizok naponta 2-4 óra, de szünetek alatt több időt. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam bannolva. Bizonyíték: https://imgur.com/yzVRJhc ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Egyszer voltam AJ-ben. Bizonyíték: https://imgur.com/yzVRJhc ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok. Én egy átlagos erdélyi srác vagyok.Áronnak hívnak és Gyergyószentmiklóson születtem és Gyergyószentmiklóson is lakok. Imádom a téli sportokat ezért is járok sokat snowboardozni a barátaimmal a környező sípályákra.Jelenleg 16 éves vagyok és középiskolába járok, társadalom tudományok szakon. Emelett gitározok és szoktam focizni, kosarazni is. Legtöbb szabadidőmet a barátaimmal, tanulással, sportolással, számítógépen való játszással vagy néha gitározással töltöm. Vannak nekem is negatív tulajdonságaim, hiszen mindenkinek van, de én nem tartom azokat olyan súlyos negatív tulajdonságoknak és mindig is törekedtem hogy a legjobbat hozzam ki magamből és másoknak a kedvében járjak. Legtöbbször ha valakit megszídnak mellettem én magamra tudom venni és ezért jobban törekedek a jól elvégzett munkára. Nemrég a snowboardozás miatt eléggé megsérült a jobb karom de mostanra helyrejött de ez a sérülés nem veszi el a kedvemet ettől a sporttól. Nagyjából ez vagyok én néhány mondatban leírva. ~
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Jail nem olyan vészes, de remélem ha ide bekerülnél, nem fogsz elmenni 1 héten belül.
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Rendben, akkor majd Koji eldönti. Illetve normálisan töltsd ki az IG neved, mert nem hiszem hogy Snoby az IG neved. :D
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.