Dylan Powell jelentkezése a See Game Helpdesk-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bened3k

Újonc
2019. 01. 22.
22
2
V4 karakter
Fabio Bianchi
LV karakter
Dylan Powell
V2 karakter
Matteo Bellucci






Néhány fontos dolog magadról:

Áronnak hívnak és 16. életévemet töltöm ebben az évben. Erélyben,Gyergyószentmiklóson lakok és jelenleg középiskolába járok társadalom tudományok szakon.Körülbelül 4-5-ös tanuló vagyok(persze ez magyarországi jegyrendszer szerint). Szeretem a különféle sportokat, nagyjából minden sportban el tudok helyezkedni de emellett szeretek online játékokkal is játszani a számítógépen. Imádok snowboardozni, motorozni és biciklizni. Legelőször a SeeMTA V2 szerverére 2016-ban regisztráltam ami egyből nagyon megfogott engem és rövid idő alatt meg is szerettem ezt a fajta játékmódot. Ezeken kívül még más játékokat is szeretek játszani pl: Trove,Crossout,CS:GO stb...., ezek mellett még nagyon szeretem az MMORPG játékokat. Jelenleg betanító rangon vagyok az SCCS-ben, de voltam már tagja a TEK-nek is.


Mióta játszol a szerveren?

2016-11-21 óta játszok a szerveren, volt egy idő mikor majdnem egy évet kihagytam de kb 2 hónapja újra nekifogtam a szervernek. ~36000 percem van amivel 27-es szintű vagyok. De most elég sokat vagyok aktív.


Eddigi elért dolgok:



-Tagja a TEK-nek


-Betanító az SCCS-ben

-Fullos BMW M5 F10

~120 milliós vagyon a BMW-t is beleértve

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Én úgy érzem hogy kellően tapasztalt vagyok ahhoz hogy megfeleljek ennek a feladatnak.


Szertek segíteni másokon, segítőkész vagyok és ki akarom próbálni hogy tényleg megfelelnék-e ennek a feladatnak.

Miért téged válasszunk?

Első sorban mert szerintem kellően elég tapasztalattal rendelkezem és úgy gondolom hogy megfelelnék. Másrészt szeretek segíteni és hasznos tanácsokat adni másoknak.


Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Kb. annyi időt tudnék erre a feladatra szánni amennyit egy nap aktív tudok lenni, ez kb. olyan 4-5-6 óra is lehet. Persze hétvégente több is ha nem jön közbe valami.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Hétköznapokon kb. 4-5 óra hétvégén többet is.


Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Előszőr megmondom neki hogy nincs jogosultságom ahhoz hogy megcsináljam az autóját és ha lenne is nem szabadna csak szerelő kérésére bug esetén.


Ezután ha totálkáros az autója meg mondom hogy hivjon vontatót de csak egyszerre egyiket ((/call 222-222))/((/call 444-444)) és várjon amíg a vontatós kiérkezik a helszínre.

Ha sok idő után sem jött vontatós akkor azt a tanácsot adom hogy mondja le a hivást ((/lemond)) és hírdesse ki hogy vontatóst keres.

Ha ezek után floodol vagy sértő/trágár kifejezéseket kezd írni, akkor továbbítom egy Admin-nak hogy vizsgálja át az esetet.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Megmondanám neki hogy hol találja a szerelőtelepet,mindkettőt, és mikor odaér, ha van lehetőségem rá oda is megyek, elmondom neki hogy baloldali sáv az a gyors sáv és ott hamarabb be lesz engedve de ha ott megy be akkor 500,000 SeeFT a teljes szereltetés.

Jobb oldali sáv a sima sáv, ott ki kell várja amíg a gyors sávon mindenki sorra kerül és ezután kivárja a sorát, a sima sávban az autó károsodásától függ a szereltetés ára.

Mikor bemegy válaszol a szerelő kérdésére majd mikor a szerelő elmondja a szerelés árát ((/pay ID összeg)) parancsal és a megfelelő RP-vel átadja a pénzt a szerelőnek majd megvárja míg elkészül a autó. Mikor kész az autó az szerelő kiengedi a telepről.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

1. Városháza


-Itt tud munkát választani magának vagy esetleg munkát cserélni.

-Itt tudja kiváltani a forgalmi engedélyt amit az SCCS-nél tud megvásárolni 100,000 SeeFT-ből.

-Itt tud személyit,horgász engedélyt is kiváltani a megfelelő összegért.

2. See City Car Service

-Itt tudja megszereltetni az autóját

-Itt tud műszaki adalapot csináltatni amit majd a városházán ki tud váltani

3. Autós iskola

-Itt tudja letenni a kresz vizsgát és itt tudja megszerezni a vezetői jogosultságot

Persze mindegyiket elmagyarázom hogy hol található

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Ha nincs más elérhető S.G.H tag és esetleg betanításról van szó akkor szólok OOC-n hogy szünetelhet-e az RP, ha igen akkor elvégzem a dolgom, majd folytatjuk tovább az RP-t. HA PM-ben ír akkor tudok válaszolni RP közben is.


Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Továbbítom egy adminnak log-al együtt és az admin majd szankcionálja.


Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Voltam


Bizonyíték: https://imgur.com/a/rVJ4KDr

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam


Bizonyíték: https://imgur.com/a/rVJ4KDr


Soyer válasza:











 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Vajda

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
391
53
V4 karakter
Vajda Robert
V2 karakter
Rodrigez V Robertson
Na csá, szerintem jó lap lett, elégé jól össze írtad és meg fogalmaztad. Egy esélyt meg érdemelsz támogatom!
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Teljesen korrekt a srác, semmi gond nincs vele SCCS-ben sem, ott is megfelelően végzi a dolgát. Egy esélyt simán megérdemel.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki és bened3k

bened3k

Újonc
2019. 01. 22.
22
2
V4 karakter
Fabio Bianchi
LV karakter
Dylan Powell
V2 karakter
Matteo Bellucci
Köszi szépen!
 

apatrik

?Ex OMSZ Főleader | Ex Taxi Főleader?
2019. 01. 10.
604
346
22
Győr
V4 karakter
Clyde Kenny
LV karakter
Aiden Bennett
V2 karakter
Aiden Newman
Szinte pontosan egy napra lettünk SCCS-ses. Azóta én ugye kiléptem.
Nem tudom,hogy emlékszel e még rám ( Patrick G Collins, Lamar Brown ).
Normális srácnak tűntél és most is az vagy.
Megérdemelnél egy esélyt. :)
Sok sikert kívánok.
 

bened3k

Újonc
2019. 01. 22.
22
2
V4 karakter
Fabio Bianchi
LV karakter
Dylan Powell
V2 karakter
Matteo Bellucci
Szinte pontosan egy napra lettünk SCCS-ses. Azóta én ugye kiléptem.
Nem tudom,hogy emlékszel e még rám ( Patrick G Collins, Lamar Brown ).
Normális srácnak tűntél és most is az vagy.
Megérdemelnél egy esélyt. :)
Sok sikert kívánok.
Emlékszek rád! Köszi szépen!
 
  • Imádom
Reactions: apatrik

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Nálad sem a legjobb a formázás de értelmes srác vagy,SCCS-ben is nagyon jól végzed a feladatodat.Sok sikert.
 
  • Imádom
Reactions: bened3k

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Gratulálunk, a jelentkezési lapod megfelelt , ezért tovább jutottál a TeamSpeak-es meghallgatásra.
Kövesd a fórumot az időpontokért, sok sikert!


Személyes megjegyzés: Tartalmas kis lap lett.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.