dylan jelentkezése Adminisztrátori pozícióba

Mosomedve

Barangoló
Támogató
2021. 12. 27.
94
78
V4 karakter
patrick.newman
V2 karakter
dylan.newman

v2logo.png



Név
- Patrik - dylan -

Életkor
- Jelenleg a 23. életévemet töltöm. -

Mesélj magadról
- Sziasztok, Patriknak hívnak, 23. életévemet töltöm jelenleg! Ácson dolgozom BurgerKingben éttermi dolgozóként, hamarosan ha minden jól megy már Managerként fogom mindennapjaimban tevékenykedni. Szeretek új dolgokat kipróbálni, nyitott vagyok minden dolgokban. Alapvetően a hobby részemhez tartozik a Számítógép, az asszony mellett akit már több mint 4 éve ismerek, és több mint 1 éve van megkérve a keze. Szabadidőmben a gép előtt lógok, a jelenlegi Frakciómmal foglalkozok. A munkahelyemnek köszönhetően megtanultam csapatban is dolgozni, és csapatként működni. (Nálunk sajnos elengedhetetlen a csapatban való dolgozás!) Nagyon sok mindent nem kell tudni rólam, egy szerethető srác vagyok (szerintem). Mindig próbálok segíteni az adott embereknek, még akkor is ha nem tudok akkor pedig muszáj valami megoldást találnom, hogy aki kér tőlem segítséget tudjak neki segíteni. Az asszonyomnak köszönhetően elfogadtam magamat úgy ahogy vagyok. Mellette megtanultam azt, hogy jobb adni mint kapni, megtanított arra, hogy ha cselekedni szeretnék előtte gondoljam át a dolgokat és utána cselekedjek. Az előtt sajnos ezzel problémáim voltak. -

Miért szeretnél Adminisztrátornak jelentkezni?
- Nem voltam még soha életemben sehol sem Adminisztrátor, kiszeretném magamat próbálni ebben a műfajban is. Alapvetően egy segítőkéz vagyok az emberek számára. Ahol tudok és amiben tudok csak segítek, ha még ha nem is tudok is megpróbálnék segíteni az adott játékosnak. Folyamatosan nyitott vagyok új dolgokra, szeretek belekezdeni új dolgokba, és szeretem is végig csinálni. Jelenleg a See City Taxi vezetésében állok, viszont szerintem simán eltudnám mellette viselni az Adminisztrátori jogköröket is. Nyitott vagyok új emberi - haveri kapcsolatokra is. Általában minden órában elérhető vagyok kivétel mikor dolgozom. Ha dolgozom is hajnalban elérhető vagyok akár reggelig is! -

Mennyire tudsz csapatban dolgozni? (Fejtsd ki pár mondatban)
- Mivel jelenleg olyan munkahelyen dolgozom, hogy ha nincs csapatmunka akkor az egység az össze omlik. Ezért úgy gondolom, hogy teljesmértékben tudok csapatban dolgozni. Olyan társaságba igazából nem is tudom magamat elviselni, hogy ha nem tudunk csapatban dolgozni. A baráti társaságimnak is köszönhető és az asszonyomnak is köszönhető, hogy egy olyan csapatot alkotunk, hogy mindig mindenkiért kiállunk és ha kell együtt megoldjuk azt amit másik egyedül nem tudna megoldani. Megértőnek vélem magam, valamint türelmes is vagyok mindennel szemben. Ezt is a munkámnak köszönhető, hogy a türelmet megtanultam. (Ezelőtt mindig türelmetlen voltam, de szerencsére tudom magamat fejleszteni és akarom is!) -

Játszott percek
- 5.734 játszottpercem van jelenleg(Lap megírásakor) 11-es szint! -

Adminjalilok [UCP kép]
- https://postimg.cc/8JBT9xgG -

Ban [UCP kép]
- https://postimg.cc/jWfxQL8L -

Rendelkezel TeamSpeak3-al és mikrofonnal?
- Igen, mind a kettővel rendelkezem! -

Sorolj fel 3 pozitív és 3 negatív tulajdonságodat
- Pozitív tulajdonságaim:
-> Türelmes és megértő vagyok,
-> Kitartó valamint,
-> Csapatmunkában tudok alkalmazkodni.

Negatív tulajdonságaim:

-> Néha sokat beszélek,
-> Haragtartó típus vagyok,
-> Elvárt dolgokkal szemben pedig szigorú vagyok. -

Volt Adminisztrátori neved (Amennyiben voltál Adminisztrátor)

- Nem voltam még. -

 

Rcky

Zöldfülű
See Game Helpdesk
v2
2022. 01. 05.
201
203
20
Budapest II.
V4 karakter
Jimmy Pellegrini
LV karakter
Dominik Pellegrini
V2 karakter
Jimmy Pellegrini
Szia Patrik,

Szép, terjedelmes lapot hoztál össze!
Sok sikert kívánok neked! 🤍
 
  • Imádom
Reactions: Mosomedve

Mosomedve

Barangoló
Támogató
2021. 12. 27.
94
78
V4 karakter
patrick.newman
V2 karakter
dylan.newman
Szia.
Köszönöm szépen, igyekeztem!

Neked is sok sikert kívánok! <3 :D
 
  • Imádom
Reactions: Rcky

Pexy

SModerátor
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 13.
929
1 236
V2 karakter
Sophie Guerrini
Szívesen látnálak a csapatban, hajrá!
 
  • Imádom
Reactions: Mosomedve

Mosomedve

Barangoló
Támogató
2021. 12. 27.
94
78
V4 karakter
patrick.newman
V2 karakter
dylan.newman
Köszönöm szépen Pexy!
Lennék csapattagja az biztos!! :D
 

Santa

Way Down We Go
SzerverAdmin
2019. 01. 24.
28
25
V4 karakter
Adam Santa
V2 karakter
Adam Santa
Szia Patrik!

Gratulálok, így kell kinéznie egy admin jelentkezési lapnak!

Csatlakozom Pexy véleményéhez, én is szívesen látnálak a csapatban. Sok sikert kívánok, és támogatom a jelentkezésedet!