Dylan Hudson jelentkezése[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 03. 16.
2
0
V4 karakter
Jessica Earl
LV karakter
Sarah Duane
V2 karakter
Dylan Hudson
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT]

[/RIGHT]




FIX AND DRIVE SERVICE



JELENTKEZÉSI LAP







[ O ][ O ][ C ]







Beceneved, amin szólíthatunk:



~ Flórián ~








Életkorod:



~ 14 ~








A játékon belüli szinted:



~ 14 ~








Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)



~ https://pasteboard.co/IZpWbMy.png , az örök jail félreértés volt, már meg lett beszélve ~








Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?



~ Napi 5órát vagyok fent körülbelűl TSen, és szeretek az ott lévő emberekkel beszélgetni. ~








Rendelkezel mikrofonnal?



~ Igen. ~








Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:



~ Szeretek játszani,sokat is jászok seemtán,szeretem a sportkocsikat,szeretem a csapatmunkát, könnyen tanulok,ha elvárás van az feltétlenűl teljesítem. Negatív tulajdonságaim közé sorolnám azt, hogy nagyon hamar ideges tudok lenni és ehez kapcsolódóan pózitívhoz azt, hogy ez nem hat ki a játékban nyújtott teljesítményemre. Pozitív tulajdonságaim az hogy, általában próbálok a legtöbbet teljesíteni , szeretek barátkozni. Véleményem szerint én egy jófej aktív játékos vagyok akit a legtöbben bírnak. ~












[ I ][ C ]







Teljes neve:



~ Dylan Hudson ~








Anyja, apja neve:



~ Anyja: Victoria Earl, apja: Boby Hudson. ~








Elérhetősége (email, telefonszám):



~ seemail elérhetősége: dylanhudson@seemail.com, 914032 a telefonszám. ~








Büntetlen előítéletű?



~ igen ~








Személyi igazolványáról egy kép:



~ Személyi ~








Van-e ismertsége a csapatunkon belül?



~ Nincs. ~








Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?



~ Szerintem nagyon fontos egy ilyen munkába, mert rengeteg olyan alkalom van mikor egymásra is kell számítani. ~








Gyakran jár műhelyünkbe?



~ Igen. ~








Csatolja be önéletrajzát:



~ Las Vanturas-ban született 1994-ben április 8-án. Szülei hamar meghaltak, ezért intézetben nevelkedett, előző munkahelyén szerelőként dolgozott ahol nagyon szerették precizitását és munkásságát. Előző munkahelyét azért hagyta ott mert el kellett költöznie, és most újra erre a szakmára akar térni. Hobbiként horgászni szokott, és szeret új embereket megismerni ~








Aláírás:



Dylan Hudson







 
Utoljára szerkesztve:

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress ma 18:30kor TS meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.