Dylan D Monroe önéletrajzi lapja a Nemzeti Nyomozó irodához

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gerzson2001

Újonc
2019. 12. 06.
27
10
V4 karakter
Dylan D Monroe
LV karakter
Santiago Monroe
V2 karakter
Santiago Monroe

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 22 éves vagyok, novemberben fogom tölteni a 23. életévem.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 2019 óta játszom viszont kisebb nagyobb kihagyásokkal űzöm a szerveren töltött időm.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- .
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- .
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- .
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez az első jelentkezési lapom.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- .


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Rendőrségnél voltam,pár nap kellett volna a r.ftörm-ig de sajnos azelőtt mielőtt megkaptam volna az új rendfokozatot sajnos le kellett szereljek mivel összetűzésbe kerültem az egyik alosztály vezetővel. Jelenlegi nevem azonos az akkori nevemmel mikor a Rendőrségnél voltam Tulajdonképpen szerettem a frakciót csak KRO alosztályban voltam ahol meg is voltak velem teljes mértékben elégedve a vezetők csak aztán KR-hez szerettem volna csatlakozni..és az már nem jött össze sajnos. Pedig valószínűleg a mai napig ott volnék..
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- -.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Potenciális tevékenység,folytonos nyomozás illetve a nyomozói munka tulajdonképen mindig is érdekelt és mikor közösben dolgoztunk az NNI kollégákkal akkor érdekes volt számomra ahogy dolgoztak. Szeretnék jobban belelátni a munkátokba és segíteni a csapatot lehető legjobb tudásom szerint illetve lendületes munkát szeretnék végezni. Motiváltságomat látnátok rajtam. Az hogy fedettben lehet dolgozni mindig egy pluszt ad a munkához ami szerintem pozitív.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Szerveren töltött időm nagy részét az NNI-re tudnám fordítani, munkámtól függ de a kötelezőt simán megtudnám csinálni.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- -.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- -.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Dylan D Monroe.
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Los Santos GRD street 13/2, - +38-76-812-4400, - dyland@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Rendőrség hivatásos állományához tartoztam r.törm rendfokozatom volt pár nappal leszerelésem előtt kaptam volna meg a r.ftörm rendfokozatot csak az egyik alosztály vezetővel nem tudtam megegyezni és feszültség keletkezett ami miatt el lettem távolítva az állományból amit sajnálok mert a munkámra vonatkozó panaszt nem tapasztaltam.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Szeretnék egy lendületes céltudatos csapatban dolgozni akik a városban rejlő bűnt fedett módon próbálják felderíteni, gyerekkorom óta az egyenruha az álmom és vágyam. Maximalista egyéniségemmel 100%-ot próbálom nyújtani minden területen életem során és eddig nem tapasztaltam negatív visszajelzést. Ha én valamit elszeretnék érni akkor addig hajtok amíg el nem érem az adott dolgot. Nem szeretek semmit félvállról venni illetve félbe hagyni dolgokat. Mentális állapotom illetve a pszichológiai tesztek is azt bizonyítják hogy nekem az egyenruha valamint a szolgálati fegyver nem okoz gondot akár magas stressz alatt sem. Szeretnék minél több olyan embert hűvösre tenni akik az illegális tevékenységeiket próbálják előnybe helyezni mintsem a nyugodt polgári életet követni. Elvégeztem a Los Santosi Tisztképző Egyetemet szeretnék egy jó beosztást pozícióval társítva!
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Fedett ügynökei rengetek információ gyűjtést követően próbálják felderíteni az illegális tevékenységgel foglalkozó embereket.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Az előző kérdésüknél bővebb leírást adtam az erre vonatkozó kérdésre.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- A szituáció adja a helyzet súlyosságát, érdemes szólni a TEK kollégáinak akiknek a technikai eszközük illetve minden olyan eszköz megvan ami egy túsz menekítéséhez szükséges. Rádióforgalmazás keretein belül a szolgálat irányító fogja megmondani minden egyes lépését az akciónak. Utasítás szerint fogok cselekedni.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


-Dylan D Monroe.
 

Zozi.

Pötyögtető
SzerverAdmin
v4
2020. 02. 04.
407
523
26
V4 karakter
Flavio Nieves
LV karakter
Adnan Elmas
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti hogy a személyes meghallgatásra továbbjutott.
Meghallgatás időpontja a
Meghallgatási időpontoknál lesz publikálva!

Tisztelettel: Flavio Nieves r. vezérőrnagy!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.