Dylan Cruz - Baobao Ming [Snoopi]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dini1002

Újonc
2020. 03. 08.
31
111
LV karakter
Dylan Cruz
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Dylan Cruz >

Panaszra tett játékos neve:
<
Baobao Ming >

Panasz oka:
<
DM, Nonrp, RP alóli kilépés >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://streamable.com/jh98ts >

Megjegyzés:
<
Minget egy egyszerű traffic stop alá akartam vonni, ugyanis neon volt a gépjárműve alatt. Ennek ellenére Ő menekülésbe kezdett, majd ahogyan a videón is látható, kiszállt és megölt engem. Semmilyen oka nem volt arra, hogy megöljön, ugyanis, mint az köztudott a traffic stop esetén nem történik semmilyen vizsgálat, amely során az illegális tárgyak miatt veszélybe kerülhetne. Ezt követően, a tökéletes állapotban lévő, jelöletlen, civil gépjárműve helyett, indokolatlanul elköti a szolgálati járművemet, amely meg van jelölve és éppen erősítés hívása alatt áll, azaz az egységek úton vannak felé, amit tudhatott, ugyanis elkezdett menekülni. Ezt követően admint hívtam, de az illető már nem volt fent a szerveren. Úgy gondolom, ha elköt egy szolgálati autót, megöl egy rendvédelmi tagot, akkor az az RP szál nincs lezárva azzal, hogy Ő odébb megy, majd lelép. A vágatlan teljes videót a bíráló adminisztrátor részére privát üzenetben fogom csatolni, MDC és hasonló információk miatt. >
 

Snoopi

🤝Üzlet megkötve🤝
SzerverAdmin
LV
2020. 04. 03.
183
211
LV karakter
Ronnie Dotson
Az ügy megbeszélésre került szerveren, a panasz jogos.

Nem volt indoka lőni, az SD kocsit sem szabadott volna elvinni, mivel a saját autója hibátlan állapotban volt.
180 perc jailt kapott DM, NonRP indokra.

Kellemes napot minden olvasónak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.