Dylan Cooper - Laca

Torpet1

Újonc
2024. 06. 24.
1
6
V4 karakter
Lantos Tamas
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png




Panasztevő InGame neve:

Dylan Cooper




Panaszra tett Adminisztrátor neve:

Laca admin 5




Panasz oka, leírása, kifejtése:

Kérem halgassanak meg, nem érzem igazságosnak a velem történt intézkedést. (Laca admin 5) Elismerem, hogy végig mentem a hajómmal a parton, de mivel életembe másodjára vezetek hajót, nem tudtam hogy ezzel másoknak kárt teszek a szerelékükben. Amint kikötöttem a barátommal megbeszélt helyen, kiszálltam, és konkrétan agyon vertek, pénzt követeltek (amit meg tudok érteni, de ha direkt csináltam volna nem szállok ki a hajóbol)Ez után arra eszméltem hogy az adminnal beszélgetek és én akárhogy magyarázkodtam hogy nem akartam rosszat, próbáltam tisztelettel beszélni, rossz szavakkal sem illettem, de ő meg se nagyon hallgatott, csak anyit mondott hogy biztos direkt csináltam és végig úgy beszélt velem mintha flegmáztam/hazudtam volna.




Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):





Megjegyzés:

Semmi rossz szándék nem volt bennem, egyszerűen csak nem tudtam, hogy azzal, hogy én ott elmegyek, azzal kárt csinálok
 

Laca.

✞999✞
SzerverAdmin
v4
2021. 03. 20.
321
1 065
24
Dunaújváros
V4 karakter
Ameir Hajar
LV karakter
Arjan Kosta
Az ügy alatt több féle képpen leírtam az álláspontomat, nem tudom neked mennyire tűnt fel, hogy utánad mindenkinek tűnik el a damilja illetve lehetőséget is adtam bármi hozzáfűznivalóhoz számodra ahol se a verést se a te szemszögedet nem említetted egyáltalán ez csak most derült ki utólsg, nem tartom reálisnak azt, hogy te ekkora hajóval a parttól kb 5-10 méterre mész végig párhuzamosan ahol nem egy vagy két ember pecázik ezzel rontod az élményüket is.
 

Dzsuzi

A lelátó az otthonunk.
FőAdmin
v4
2019. 02. 08.
1 754
4 735
Budapest
V4 karakter
Giuseppe Luchese
120 percet kaptál érte.. nagyon baráti. Legközelebb nem fogsz ilyet csinálni.
Nem mentesít a szankció alól az, hogy te nem tudtad hogyan működik. - Persze, az admin dönthetett volna másképpen is egyértelműen.
Egy logot dobjatok légyszives az ügyintézésről, lehetőleg a mai nap, mivel 20.-án utazok el. Szóval ha a mai nap nem tudjátok elküldeni, akkor várni kell majd 28.-áig.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Laca.

Laca.

✞999✞
SzerverAdmin
v4
2021. 03. 20.
321
1 065
24
Dunaújváros
V4 karakter
Ameir Hajar
LV karakter
Arjan Kosta
Továbbítottam privátban a logot.