Dwayne Shawn jelentkezési lapja az SCCS-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
512
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Dwayne Sawn ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017-08-01 01:20:49 -án regisztráltam, vagyis már kétéve játszok a szerveren. Jelenleg 95.000 játszott percem van kerekítve. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 45 ~

Milyen idős vagy?
~ 17 éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen voltam. A következők, ARMY, Rendőrség, OMSZ, Los Zetas 2x, Nav 2x, Fix&Drive, Sacra. Pontosan márnem tudom hogy melyik frakcióba mennyi ideig voltam bent, viszont azt tudom hogy ön szántam ARMY-ból léptem ki az akkori társaság miatt. Valamint idétlen indokokkal való kirúgásokat pedig nem is sorolnám. De ezek frakciók közül körülbelül a felét, több mint 1 hónapig végeztem, de olyan amelyikbe 2-t is, ami pedig a nav volt. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Az utolsó frakcióm az újból megalapult Los Zetas volt, és már 1 hónapja léptem ki belőle. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Azért, mert újból el szeretném kezdeni az egész szervert, mivel nekem frakció nélkül nem nagyon elképzelhető a szerveren töltött időm, ezért próbálok beilleszkedni különféle társaságokba. Alapból én élvezem a szerelés folyamatát, azok a kis dolgok hogy kiszámolom a javíttatás árát, majd megszerelem a kocsit, engem ez a téma érdekel és meg is fogott. Persze szeretnék egy jó, összetartó normális társasághoz csatlakozni, hiszen nem hátrány, ha van ismeretsége az embernek, valamint van, akiben megbízzon. Viszont a pénzért is csatlakoznék a frakcióba, nem hiszem hogy nem felesleges az a dolog, hogy sablondumákkal elnyomjuk a fő indokot, mivel úgy is az emberek nagy része a pénzért jön be, szerintem erről nincs mit mondanom. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen, igen. Rendelkezem. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 5-6-7 órát, ami változhat. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen, voltam viszont itt is el kell mondjam azt a dolgot, hogy az a ban, már több mint egy éves, valamint a második ban téves volt. Ha kell, kérésre részletezem. https://imgur.com/x8WAcXs ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Sajna voltam, igen. Viszont erre annyi lenne a magyarázatom, hogy nem vagyok rá büszke, valamint mivel tele van olyan indokokkal a jailek, mint pl.: megbeszélve, halálidő, valamint nagyon sok nagyon régi jailem van, remélem meg lehet érteni a helyzetemet. Akkoriban nem vettem annyira komolyan a szervert, mint most, mert nem láttam a jövőjét az én életembe beleágyazódva. https://imgur.com/C4irtCb https://imgur.com/hv7ITVX ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Heló!
Mülbauer Kevinnek hívnak, és 17 éves vagyok. 2002-ben születtem Romániában, azon belül Erdélyben. Van egy kutyám, akivel szoktam, valamint szeretek is foglalkozni. A Szabadidőmben ezt csinálom, valamint a számítógépemen játszok a barátaimmal, vagy a családommal foglalkozok, valamint biciklizek, ami inkább már a hobbiaim közé tartozik. Régen Horgásztam is, viszont azóta változott egy-két dolog, ezért nem folytattam tovább az horgászós karrieremet. MTA életemről annyit, hogy kb 4 éve RP-zek. SAMP szervereken már több, mint két éve. Jelenleg 11-edikbe megyek és egy Gimnáziumban tanulok, itt Szabolcs Szatmár Bereg-megyében. Egyébként, gondolom emlékezik rám a vezetőség, épp ezért írom hogy nekem azt mondták az előző TGF-en hogy próbáljam meg legközelebb az ismeretségem miatt, így hát most itt vagyok és szerencsét próbálok. Ezek után nem írok mást mint hogy köszönöm hogy elolvastad a lapomat, valamint további szép napot/estét! ~
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Petra Carmine - See City Car Service, Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.