Dwayne Iman jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JamesBrusilow

Barangoló
2019. 01. 12.
85
43
V2 karakter
Ambrosio Hernandez

x3zePcK.png


IG neved:
- Dwayne Iman -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 2-3 éve használom. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem még sohasem voltam. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Voltam moderátor External Gaminges szerveren és Fly mtan.Fly mtan kb 2 hónapot.External Gamingen pedig 4 hónapot. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 3-4 órát tudok lenni naponta. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 2 órát tudnék egy napon. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Mert jó a megoldóképességem.Kedves ember vagyok és segítőkész.Próbálnék minnél több embernek segíteni és örömet szerezni a munkámmal. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Már régi vágyam hogy valamelyik seemtas ts-en moderátor legyek.Nagyon szeretek segíteni a játékosoknak és ez a moderátornak a feladata is.Moderátori munka számomra egy megtiszteltetés lenne.Minnél több emberen szeretnék segíteni és örömet szerezni nekik a segítségemmel.Szeretnék minnél több emberrel megismerkedni.A problémákat a legjobb tudásom szerint oldanám meg. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Természetesen meghallgatnám mit nem tud vagy mit nem ért az adott személy ha módomba áll és tudom is választ akkor szívesen segítek ha ez nem megy akkor felkeresném a kollégáim és utánajárnék! Persze küldenék neki egy bemutatót ahol mindent elmondanak hogy nézze meg és utána ha van még gond akkor nyugodtan keressen meg! -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Ésszerű megoldó képességemmel.Tapasztalatom is van egy kevés. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Isaac. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Természetesen az hogy a munkám miatt tiszteljenek meg engem nem a rang érdekel,én mindenhol a tiszteletért harcolok és addig megyek míg el nem érem! -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Segítőkész vagyok. -
-
Kedves vagyok. -
-
Türelmes vagyok. -

Negatív:
- Tulságosan őszinte vagyok. -
-
Ami a szívemen a számon. -
-
Haragtartó -

Mennyi idős vagy?:

- 14 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Hajbuk Zoltán a nevem.14 éves vagyok jelenleg.Amit sportolok:karate.Jó tanuló vagyok.Hobbym:foci.Segítőkész ember vagyok és kedves.Csengerben lakom Magyarországon található kis városban.Szeretek segíteni az embereknek.2-3 éve kezdtem el rp-zni.Szeretek gépezni de a nagyrészt mégis a haverokkal töltöm biciklizek velük stb.Ez volnék én sziasztok! -
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2020.01.23. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Elég rövid lap lett. Meglátjuk, de a TS meghallgatásra készülj fel.

EDIT: TGF meghallgatásod nem sikerült (fórum multiacc). Elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.