Duty rendszer..

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kojo

Barangoló
2019. 01. 12.
135
188
V4 karakter
Kazim Tharek
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Robert Pearson >

Ötleted:
< Új duty rendszer. Nagyon röviden a frakció leaderek tudják szabni hogy az adott rangon lévő ember milyen itemeket kapjon ha szolgálatba lép. Illetve szerintem egy custom markeres megoldás se lenne rossz persze a SeeMTA minőségéhez képest! >

Megjegyzés:
< Igazából én sem gondolom azt hogy megvalósításra kerülne vagy hogy bekerül de egy próbát megér! ;) Link a custom marker kinézetéről: https://wiki.multitheftauto.com/wiki/File:Ocatgon.png (ez csak egy alap! ) >
 
  • Vicces
Reactions: Huskys és Szega

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook
Szerintem egy fölösleges lenne mivel ha pl Őrmesternél még nem lehet M4 de kap dutyba akkor azt uyge kikell dobnia. De ha nem dobja ki akkor a Leaderek úgy is lefogják cseszni még lehet ki is rúgják. Illetve szerintem vissza élések és viták is lennének hogy a frakció olyat használ amit nem lehet stb. NEM TÁMOGATOM
 

Kojo

Barangoló
2019. 01. 12.
135
188
V4 karakter
Kazim Tharek
Nem teljesen értetted hogy hogyan is működnek..
Az adott fk leader választja ki és szabja meg!
 

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
Szép napokat, Nem rossz ötlet, de szerintem nem lenne sok értelme a szerveren,a mostani rendszer tökéletesen működik, Most mondok egy példát: Ha rendőrségben nem tudja kidobni a Kadét az mp5-t, akkor az saját felelőssége,mert a frakció szabályzatban pontosan le van írva hogy mit lehet is mit nem lehet magánál tartani,szóval ne haragudj de ezt az ötletet nem tudom támogatni, további szép napokat mindenkinek.
 

Browniee

🍪Süti forever🍪
Támogató
2019. 09. 18.
591
892
Mátraszentimre
V4 karakter
Chloe Armelle
LV karakter
Laura Brown
V2 karakter
Camilla Roberts
Szép napokat, Nem rossz ötlet, de szerintem nem lenne sok értelme a szerveren,a mostani rendszer tökéletesen működik, Most mondok egy példát: Ha rendőrségben nem tudja kidobni a Kadét az mp5-t, akkor az saját felelőssége,mert a frakció szabályzatban pontosan le van írva hogy mit lehet is mit nem lehet magánál tartani,szóval ne haragudj de ezt az ötletet nem tudom támogatni, további szép napokat mindenkinek.
Egyetértek ezen szavakkal @Metyu . Nem támogatom.
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Ahogy @Joshua is említette, a jelenlegi duty rendszer teljesen jól működik.
Értem, mit szeretnél kihozni ebből az egészből, de szerintem ez nem erre a szerverre való fejlesztés lenne.
Frakciófejlesztésekben természetesen a leaderek kérhetnek plusz itemeket frakciójuk dutyjába, a realitás keretein belül, ezzel növelve az esetleges RP-lehetőségeket a frakcióban.

Szerintem elég hosszadalmas munka lenne normálisan megvalósítani egy ilyen szintű fejlesztést a duty rendszerben, ami jelenleg teljesen jól működik, és nem is "létszükséglet" a szerveren.
 
  • Imádom
Reactions: Joshua

Reynard

Barangoló
Támogató
2019. 02. 23.
140
62
V4 karakter
Reynard Campbell
LV karakter
Reynard Campbell
V2 karakter
Amanda May
Szerintem nem kell túl csicsázni a duty CPt. Teljesen jó ami most van.
Amit @Bazsi írt azzal teljes mértékben egyetértek.
 

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson
Heo, szerintem értelmetlen lenne a fejlesztése Nem Támogatom!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.