Dudley Forman jelentkezése a Redline Auto Servicehez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bede

? Bape shit.. ?
2019. 01. 10.
40
50
Budapest
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Dudley Forman >

Születési helye, ideje:
< Palomino Creek, 1984.07.22 >

Édesanyja lánykori neve:
< Elizabeth Alesmalor >

Jelenlegi lakcíme:
< Bayside, 078. >

Hány éve él a városban?:
< Kereken 10 éve élek a városban. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
<Azért szeretnék itt dolgozni, mert eleinte amikor elkezdtem jobban foglalkozni a tanulmányaimmal már akkor is szerettem volna inkább a szereléssel foglalkozni és az autókra esett a választás. Nem szeretném, hogy a tanulmányaim a semmibe vesszenek, ezért egy összetartó és összeszedett szerelő cégnél keresnék biztos állást arra, hogy megtartsam és bővítsem a tapasztalatot amit kis koromban szereztem. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Azért, mert rendelkezem a munkához kellő tapasztalattal a múltamból, szorgalmas vagyok és elhivatott! >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nem, még nem. >

Előző munkahelye(i):
< Los Santos Mechanics - Customs. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen, rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Dudley Forman >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< Jelenleg 34784 játszott perccel rendelkezem. >

Eddigi frakcióid:
< Rednecks, LVMS, Las Venturas Taxi. >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nem vagyok egyik frakcióban sem. >

Mióta RP-zel?:
< Lassan 6 éve, még SA:MP-on kezdtem. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Azért, mert mindig is érdekelt, hogy milyen szerelőnek lenni, és szeretnék egy összetartó jó közzöség tagja lenni, mint frakció tag. Illetve ezzel is csak tudnám fejleszteni az RP tudásomat, egy szerelőként. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Azért, mert nagyon aktív vagyok és elhivatott. Rengeteg RP tapasztalattal rendelkezem és nem okoznék csalódást a frakciónak. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Voltam 5x, de ezeket már nagyon régen szereztem, de amióta aktívan játszom a szerveren azóta több mint egy éve nem kaptam AJ-t.
Xef8uSG.png
>


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Igen, voltam 2x de ebből csak az egyiket nevezném rendes bannak, mivel egy RP közben crasheltem ki és más későn léptem vissza, onnantól pedig már elfogadtam a kapott szankciót.
gVUBELx.png
>


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
<
6kaHKiG.png
>


Voltál-e már szerelő?:
< Nem, nem voltam még. >

Mennyi idős vagy?:
< 16 éves vagyok jelenleg. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Nyitás óta játszom, de volt pár kisebb (pár hónapos) kihagyásom. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen, használok. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen, használok. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Naponta minimum 5-6 órát tudnék foglalkozni a frakcióval. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután tudnék aktív lenni. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< A 2. Lehetőséget tudnám minden probléma nélkül teljesíteni. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Benedeknek hívnak, Budapesten élek születésem óta és 16 éves vagyok és jelenleg szoftverfejlesztés szakot tanulok, szakközépiskolában. Rendelkezem Angol középfokú nyelvvizsgával és szeretném a jövőmet jobban az Angol nyelvre építeni. Szabadidőmben az öreg Vajdának vágom a videóit, illetve sokat SeeMTA-zom. Eleinte a V2 megjelenésekor csatlakoztam fel először a SeeMTA-ra és azóta játszom, majd amikor megnyílt az LV, átjöttem ide játszani. Az idők során nagyon megtetszett a szerver és elkezdtem rajta sokkal de sokkal aktívabban játszani, ezért lettem S.G.H és ezért szeretnék felvételt nyerni ebbe a frakcióba. >
 
Utoljára szerkesztve:

Makó

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
748
566
31
New York
V4 karakter
Mako Szabolcs
LV karakter
Mako Brassco
V2 karakter
Mako Szabolcs
Egy igen szép lap, a bann és a Jail-ek régiek, viszont SGH vagy. Ami azt jelenti, hogy előbb utóbb admin lesz belőled. Nekünk hosszú távra kellenek emberek. Minden esetre sok sikert kivánok.
 
  • Imádom
Reactions: Bede

aChester

Remélem egyszer még látjuk egymást!
2019. 04. 12.
763
1 426
18
V4 karakter
Moshe_Montefiore
LV karakter
Lun_Greer
V2 karakter
Chester_Binder
Szép lap lett. támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: Bede

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
35
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Szióka szépen megírt lap! a bannok se mostaniak és a jailek se nem lenne probléma de amint látom SGH-s vagy de ha admin leszel búcsúznunk kell! ettől függetlenül Támogatlak!
 
  • Imádom
Reactions: Bede

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2020.01.08. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
  • Imádom
Reactions: Bede
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.