Droppal kapcsolatos problémák

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ezechiele

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 15.
306
2 603
Budapest
4youpictures.com
V4 karakter
Ben Reichleitner
LV karakter
Ben Reichleitner
V2 karakter
Gilbert Rowe
Sziasztok!
A kérdésem a következő lenne, folyamatosan, néhol kis kihagyásokkal droppolok 61-50 fpsről 30,21,10 fpsre mikor hogy,
valaki találkozott e már ilyen problémával és ha igen sikerült e megoldani és mivel?
(Játék reinstall már megtörtént, nincs változás.)
Köszönöm előre is a segítségeket. ♥️
 

adomaa01

Újonc
2021. 12. 27.
9
4
Sziasztok!
A kérdésem a következő lenne, folyamatosan, néhol kis kihagyásokkal droppolok 61-50 fpsről 30,21,10 fpsre mikor hogy,
valaki találkozott e már ilyen problémával és ha igen sikerült e megoldani és mivel?
(Játék reinstall már megtörtént, nincs változás.)
Köszönöm előre is a segítségeket. ♥️
Hali. Nekem is volt ilyen mas szerón, LVn még nem, 60on futott az fps dropp nélkül szinte, de kb 30p után kezdett droppolni, meg beakadt néha 10fpsre. Resi megoldotta de amint játszani kezdtem 30p után kb megint ez lett. Nekem asszem a merevlemez volt túlterhelve. Feladat kezelőben less rá, hogy minden cucc megfelelő e, nincs túlterhelve. Ha eddig nem rendszergazdaként indítottad az mta-t akkor próbáld úgy, az valszeg segít
 

Ezechiele

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 15.
306
2 603
Budapest
4youpictures.com
V4 karakter
Ben Reichleitner
LV karakter
Ben Reichleitner
V2 karakter
Gilbert Rowe
Hali. Nekem is volt ilyen mas szerón, LVn még nem, 60on futott az fps dropp nélkül szinte, de kb 30p után kezdett droppolni, meg beakadt néha 10fpsre. Resi megoldotta de amint játszani kezdtem 30p után kb megint ez lett. Nekem asszem a merevlemez volt túlterhelve. Feladat kezelőben less rá, hogy minden cucc megfelelő e, nincs túlterhelve. Ha eddig nem rendszergazdaként indítottad az mta-t akkor próbáld úgy, az valszeg segít
Rendszergazdaként indítom mindig, amióta volt az a nagyobb bug.
A merevlemeznek a terhelését pedig megnézem.
Köszi a segítséget.
 

Paki

Ex- Fórum Moderátor
2019. 01. 10.
2 558
2 753
V4 karakter
Robert Duckers
LV karakter
Luke Duckers
Szia! Született megoldás?
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.