Drog hajó kivétele.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ragadozó

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
300
139
V4 karakter
Ernesto Berganza
LV karakter
Danny Brassco
V2 karakter
Ernesto Berganza
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Salazar Reyes >

Ötleted:
< Nos az ötletem a drog hajó kivétele lenne mivel feleslegessé tesz egy két dolgot a szerveren itt bele értve a drog ültetést. Viszont igen tudom hogy sok mindenkinek nem fog tetszeni az ötletem de egyáltalán nem rp-s az hogy naponta legalább 400 db droggal bővül a szerver és akkor darabját el lehet adni 50ezerbe mert a kutyának se kell mivel " há jön a hajó lehozom ingyen este " szóval szerintem ez vicc. Igen tudom azt is hogy akinek nem tetszik ne járjon rá, de attól hogy én nem járok rá attól még más lehozza azt. Tudom hogy valaki azzal fog jönni hogy maffiának nem rp-s az ültetés viszont van a szerveren Cartel ami leginkább drog ügyekben mozog. Szerintem sokkal rp-seb lenne az hogy ha a frakciók vennék / termesztenék a drogokat. >

Megjegyzés:
< Szerintem darálás is kevesebb lenne. >
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Az lehet, de jelenleg az NPC-k nincsenek bent, ez által van értelme a droghajónak. Ha az NPC-k vissza lennének rakva akkor Támogatnám az ötleted, de a jelenlegi állásban nem.
 

Rider

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
382
281
25
Budapest
V4 karakter
Rider Brassco
Teljes mértékbe igazad van Ragadozó, múltkor @Bence említette hogy a drog hajó az most direkt nincs, fegyverhajó az meg nagyon ritka.​
 

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Rider, fegyverhajó egyáltalán nincs, droghajó a jelenlegi állapotában elfér, mivel nincsenek bent az NPC-k, de ha visszakerülnének és nem csak a "drogos" NPC-k hanem a blueprintesek is akkor tudnám támogatni a dolgot.
 

Ragadozó

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
300
139
V4 karakter
Ernesto Berganza
LV karakter
Danny Brassco
V2 karakter
Ernesto Berganza
NPC-k kivételéről nem tudtam viszont igen természetesen úgy lenne a reális ha npc lenne és hajó nem .
 
  • Tetszik
Reactions: plume

Russo

Jesus loves me
2019. 01. 11.
417
951
21
Budapest
V4 karakter
Russo Giovanni
LV karakter
Jasper Barton
V2 karakter
Jesus Bolea
Legjobb az lenni a fegyver hajó alkatrészt,kis százalékban m4,mesterlövész,lefűrészelt,spazt adna.A Drog hajó meg olyan a milyen,az ötleted támogatom
 

.martin

hobbihajó törött az élet tengerén
2019. 01. 10.
745
1 700
V4 karakter
Shiro Shimuzu
Teljes mértékben támogatom az ötletet, viszont akkor meg kéne oldani, hogy az NPC-ket ne lehessen megölni, mivel tudtommal azért vannak kivéve, mert sokan szoktak vicces kedvükbe lenni, és az milyen fun már, hogy megölsz egy NPC-t, aki amúgy vissza sem tud támadni.
 

Swinson

Barangoló
2019. 01. 13.
104
9
V4 karakter
Wasilih Volkov
LV karakter
Reece Foster
V2 karakter
Jerry Swinson
Az ötleted csak tàmogatni tudom!
 

Lucky

Barangoló
Támogató
2019. 01. 14.
86
35
35
Miskolc
V4 karakter
⛔
LV karakter
Lucky Bedoya
V2 karakter
Lucky R Vasijev
Szerény véleményem szerint a drog termesztés és kereskedés értelme megszűnt a 200hp kivételével. Senki nem keres már drogokat, pedig szerintem jó kis rp lehetőség volt minden illegális frakció számára, ráadásul egy kis zsebpénzt is hozott a játékosoknak. Jelen formajáman szerintem nincs sok értelme a szerveren, ezért én is csak támogatni tudom. Viszont az NPC-k visszahozatala szükséges lenne szerintem is. Aki még lát egy kis fantáziát benne, annak RP kezdeményezésre tökéletes.
 

Fear

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
231
140
V4 karakter
Lucas R Heilmann
V2 karakter
Heilmann R Lucas
Szerintem nem szűnne meg a drog kereskedés csak olyan szinten teli van az illegál drogokkal hogy nem kell venniük se eladniuk, ha ki lenne véve a drog hajó megint be indulna a kereskedés része mivel folyamatosan menne ki a daráknál és így kellene az utánpótlás egy idő után.
És azért valljuk be hogy hiába vették ki a 200hp-t attól még a kevlár igen is ér valamit és jó hogyha van.


Támogatom az ötletet hogy kivegyék!
 
  • Tetszik
Reactions: Ragadozó

Lucky

Barangoló
Támogató
2019. 01. 14.
86
35
35
Miskolc
V4 karakter
⛔
LV karakter
Lucky Bedoya
V2 karakter
Lucky R Vasijev
Nem megszűnne, hanem megszűnt a drog kereskedés, vagy ha van is, az elenyésző. Tudom, mert ezt csináltam. A gyógyszertárat is én töltöttem fel. Az sem működik már mert nincs értelme. A kevlár meg annyit ér, hogy az se baj, ha nincs. Mi sem szoktuk mindig feltolni, csak ha van időnk és éppen eszünkbe jut. A füves cigi ért a legtöbbet, most nem kell a kutyának sem, mert 2 heroinos fecsi és megvan a kevlárod, amit meg lázán lehoz az ember a mindennapos hajóról, így nem kell se eladni, se venni és ha megnézed a farmok 80%-a kiadó, hisz termeszteni sem kell. Azzal hogy kikerül a hajó, azzal valamelyest megnőne a termesztést, persze ha vissza kerülne a magos NPC, mert szerintem rajtam kívül még sokan dobáltak ki a mák magokat, mikor még az nem ért semmit a piacon, de mondom, a drogoknak már nincs nagy értéke, sem kereslete.
 

Laccek

Barangoló
2019. 01. 10.
103
38
V4 karakter
Chris Lorenz
LV karakter
Chris Ramsay
V2 karakter
Gary Nicholson
Jó ötlet hogy vegyék ki de ha kiveszik akkor meg a féll szeró azért fog sírni hogy tegyék vissza.
De én támogatom
 

Jegi

Újonc
2019. 01. 18.
64
30
Dunakeszi
LV karakter
Kaydence Windy
Támogatom.
Én is járok a hajóra, viszont nem tudom eladni sem, mivel a kutyának sem kell.
Viszont meg lehetne oldani, hogy egy ideig semmi ne járjon.
Menjenek ki a szerverről a drogok és a lőszerek is.
Aztán lesz értéke, lehetne rendszerezni, hogy pl.: 3 naponta jöjjön a hajó. Nem lenne tele a szerver droggal/lőszerekkel=lenne értéke.
 

Malloy

? ?
Támogató
2019. 01. 18.
275
112
Szlovákia
LV karakter
Nico Fuentes
V2 karakter
Kyle Ariza😼
Támogatom!Bár amit észre vettem,az utóbbi időben senki nem jár már rá ,olyan nagy számba van már mindenkinek belőle,hogy felesleges.NPC-nek nagyobb értelmet látom,és én személy szerint jobban szerettem a farmban termeszteni drogot.
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
a hajókat kivették, szóval gondolom zárható az ötlet.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.