DreeN jelentkezési lapja Globális Moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DreeN

Peace out ✌
2019. 01. 10.
722
1 211
20
Szeged
V4 karakter
Anthony Hardwick
LV karakter
Anthony Hardwick

gmod5.png

j-t-kbeli3.png

A szerveren a nevem Anthony Hardwick, a fórumon pedig @DreeN
mi-ta-j-tszol.png

2016. január óta játszom aktívan SeeMTA-val, viszont voltak nagyobb kihagyásaim.
f-rumot.png

A fórumot a regisztrációm után nem sokkal már használatba vettem, és azóta használom, ha a szerveren is aktívan részt veszek.
mi-rt-szeretn-l-2.png

Mindig is célom volt az, hogy megmérettessem magam a SeeMTA ezen területén is, mondhatni a bakancslistámon is rajta van.
Érdekel alapból a HTML, annak a moderációja, illetve kicsit a háttérben történő dolgok is.
Korábbi, régi SMF alapú fórumokon voltam jelen moderátorként, és akkor már megtetszett az egésznek a felépítése. Egyébiránt azért is szeretnék globális moderátor lenni, mivel régen egy barátom,
Jack Chaster (Spider) volt globális moderátor, így beleláthattam az akkori rendszerbe, részese szerettem volna lenni. Viszont akkoriban nem volt sajnos rá lehetőségem.
Mi-rt-t-ged.png

Úgy gondolom, hogy kellő tapasztalattal rendelkezem mind a szerverrel , mind pedig a fórummal kapcsolatban ahhoz, hogy a munkámat
minél kevesebb hibával el tudjam végezni. Emellett jó lényeglátó és problémamegoldó képességgel rendelkezem a véleményem szerint, ami egy ilyen
feladatkörnél elengedhetetlen. Ezeken túl úgy hiszem, hogy kellően érett vagyok ahhoz, hogy a szerepkörömet felelősségteljesen lássam el,
és mint említettem, a hibafaktort minimalizálni tudjam. Ezeken kívül egy ambíciódús személynek tartom magam, ebből kiindulva is ellátnám a jelenlévő feladatok minél nagyobb hányadát. Illetőleg fontos hozzátennem, hogy mikor Adminisztrátor voltam a szerveren, a fórumon lévő moderációs felülethez is hozzáfértem, és már akkor tudtam, hogy majd egyszer szeretnék ezzel is foglalkozni.
mennyi-id-t-2.png

Ez változó, amennyiben aktív vagyok a szerveren, akkor általában 3-4 óra hosszát.
Ez természetesen szükség esetén tud növekedni, mint ahogy az a TeamSpeak Moderátori feladatkör esetén is megtörtént.

referencia.png

A referenciáim közé sorolható például a szerveren betöltött többszörös adminsegédi, később adminisztrátori szerepkör,
mely téren az úgymond karrierem egészen ötös adminig húzódott el.
Emellett amit mindenképp érdemes megemlítenem az a TeamSpeak Moderátori szerepkör, amit többször, hosszabb ideig vállaltam el.
Véleményem szerint többségben megálltam a helyem a csapatban. Jelenleg is a Moderátori csapatot erősítem, már lassan 3. hete újra, és 5-ös Moderátor vagyok.
Az említettek mellett még szerintem fontos az, hogy a Honvédség, ahol 400 napot töltöttem el 2020. december és 2022 január között. A frakción belül hosszabb ideig láttam el tisztikari, majd főtisztikari feladatokat. Az elérhető alakulatok közül mindegyikben lehetett valamilyen nagyobb mértékű szerepvállalásom is. A hosszabb szünetemet követően most is a Honvédségbe jöttem vissza, és töltök be több, mondhatni fontosabb szerepkört.

TS3.png

Természetesen, hiszen a Moderátori szerepkörhöz adódóan elengedhetetlen eleme a játéknak.
hogyan-tudn-m.png

Mivel TeamSpeaken is aktívan jelen vagyok, szinte mindig, ha gép előtt ülök, így akár egy TeamSpeak ügyfélszolgálatba,
amennyiben bejönnek és kérnek segítséget, a problémájukkal kapcsolatban azonnal tudnék segítséget nyújtani.
Ha nincs egy kifejezett, specifikus kérdésük, akkor elmondanám a fórum általános felépítésénél fogott működését.
Ezeken túl kicsit a formázások kapcsán is segítenék, hiszen az fontos eleme a fórumnak.
A felsoroltakon kívül még a "Leírások" részlegnél hasznos témákat is elküldeném neki, hogy jobban megértsen bizonyos dolgokat.
ismeretts-g.png

A jelenlegi Fórum Moderátori csapatból Alan-t, Maxii-t, illetve Zoli-t ismerem.
mes-lj-magadr-l.png

Marcellnek hívnak, jelenleg a 19. életévemet taposom. Szegeden élek, az idei érettségit követően az SZTE Gazdaságtudományi karon fogom megkezdeni szeptembertől a tanulmányaimat Pénzügy és számvitel szakon.
Jelenleg a nyár folyamán már gyakornoki munkát végzek a szakmámon belül.
Hobbijaim közé sorolhat a videójátékozás, ami viszonylag kicsi korom óta az életem része. A SeeMTA-val relatíve elég hamar, 2016-ban kezdtem el játszani.
Azóta kisebb-nagyobb kihagyásokkal, de mondhatni mindig részese vagyok a szerver életének, és emiatt elég sok embert ismerhettem meg.
Mindezek mellett edzőterembe járok heti 4 -5 alkalommal, egyúttal igyekszem a főzőtudásom folyamatosan gyarapítani a helyes étkezés végett.
Amiről még így a hobbival kapcsolatban beszélnék, az a képszerkesztés, videóvágás felé irányuló kíváncsiságom, amely témakörök mindig is érdekeltek, de sajnos még nem jutottam el ezeknek a tökéletes elsajátításáig. Ennek ellenére már ezen sablonok létrehozása jó gyakorlás volt mindenesetre!
Nagyjából úgy hiszem, hogy ennyit lenne érdemes tudni rólam így röviden és tömören.

 
Utoljára szerkesztve:

Sihu

Gőzmozdony
2020. 01. 01.
670
176
V4 karakter
Scottein Luchese
Régi srác, van tapasztalta, lazán megugraná a feladatot szerintem. Sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: DreeN

Eduard.

everything will end someday
Támogató
2021. 04. 13.
472
744
16
Kaposvár
V4 karakter
stanislav bryant
LV karakter
magdy hadi
V2 karakter
eric keller
Ismerlek, jó csávó vagy. Menni fog neked ahogyan sok minden is ment hibátlanul, stabil vagy. Támogatlak
 
  • Imádom
Reactions: DreeN

Gyufaa

No winner believes in chance...🌌🙄
Támogató
2019. 01. 16.
394
260
V4 karakter
Vincent M Everett
LV karakter
Vincent M Everett
V2 karakter
❌
Üdvözletem! Hatalmas ember vagy, mindig is jól végezted a dolgod. Sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: DreeN

Keep.

Az év TeamSpeak 3 moderátora 2021-ben.
2020. 03. 11.
543
1 141
V4 karakter
Yern Sclair
LV karakter
Rahmi Baykarak
anthony hardwick vétel, fórum ügyben lenne szükségem.

Poént félredobva, menne ez, szépen összehoztad a lapot.
Sok sikert!
 
  • Imádom
  • Vicces
Reactions: DreeN és aDaw

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 112
6 057
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Kedves Jelentkező!

Köszönjük, hogy megtiszteltél pályázatoddal bennünket.
Sajnálattal tájékoztatunk, hogy jelentkezésed nem jutott tovább a második körös meghallgatásra.
Ne csüggedj, lesz még alkalom ahol bizonyíthatod rátermettséged.



Üdvözlettel:
SeeMTA V4 Fő Globális Moderátorok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.