DreeN jelentkezése Globális Moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DreeN

Peace out ✌
2019. 01. 10.
722
1 211
20
Szeged
V4 karakter
Anthony Hardwick
LV karakter
Anthony Hardwick
GMOD.png



Játékbeli, és fórum neved
A szerveren Anthony Hardwick, a fórumon pedig DreeN a nevem.
Mióta játszol a szerveren? Fórumot mikor kezdted el használni?
A szerveren 2016 elején, januárban kezdtem el játszani, és nagyjából rá pár héttel később regisztráltam az akkor még SMF alapú fórumra.
Miért szeretnél globális moderátor lenni?
Egy segítőkész személy vagyok, aki próbálja keresni azokat az utakat, lehetőségeket, ahol ezt ki tudom bontani. A Globális Moderátori feladatkörnek pedig van azon része, melyben a játékosoknak a fórumon töltött élményét javítja és erre nekem kifejezetten felcsillan a szemem. Adminisztrátorként már belátást nyerhettem ezen fórum működésének a hátterébe, és akkor már eldöntöttem magamban, hogy egyszer mindenképp szeretnék Fórum Moderátori pozíciót betölteni itt, a SeeMTA fórumján.
Miért pont téged válasszunk?
Eléggé kitartó, szívós embernek gondolom magam, aki nem adja fel feltétlenül egy könnyen a dolgokat. Szerintem kifejezetten segítőkész vagyok, amely szerintem itt, SeeMTA-n is eléggé érezhető azok számára, akik interaktálnak velem a mindennapokban. A szerveren elláttam olyan feladatköröket, ahova talán azt tudom mondani, hogy nehéz bejutn, viszont, ha én elhatározok valamit, akkor megpróbálok legjobb tudásom szerint eljárni, hogy sikerülhessen, így már több poszt terén volt sikerem. Egy ilyen posztot, mint a Globális Moderátor mindenképp hosszútávra, évekre terveznék nem pedig csak pár hónap "kipróbálás" lenne.
Naponta mennyi időt töltesz a fórumon?
Azt tudnám mondani, hogy jelenleg naponta átlagosan 4-5 órát vagy annál többet, viszont ez az egyetemen induló szorgalmi időszaktól függően tud változni. Valamelyik nap többet, valamelyik nap kevesebbet.
Mutasd be a referenciáidat. (ha vannak)
A szerveren idáig több posztot is töltöttem be. Első ilyen volt a TeamSpeak moderátori csapatba való bejutásom 2017 júliusában. Többször lehettem része a csapatnak, akár kisebb vagy nagyobb kihagyásokkal. Jelenleg 2023 júliusa óta vagyok ismételten részese ennek a körnek és azóta látom el 5-ös moderátorként a szolgálatomat. Adminsegédi feladataimat 2018-ban kezdhettem meg először, majd 2020 novemberében, amiből később adminisztrátor lettem. Adminisztrátor pedig egészen 2021. májusig voltam, szóval összesen fél évet.
Megemlíteném még azt, hogy Honvédségben összesen eltöltött időm az 20 hónap, és Őrnagyi rendfokozatot tudtam elérni. Az itt eltöltött időm alatt több tananyagot, és kézikönyvet frissítettem, írtam. Parancsnoka, parancsnokhelyettese lehettem a legtöbb alakulatnak, specializációnak, és azokat mindig legjobb tudásom szerint igyekeztem vezetni.
Jelenleg pedig a Nemzeti Adó- és Vámhivatal tisztikari tagja vagyok, Képzési Intézetünkben oktató, illetve az összesen 4 tagból álló Belső Ellenőrzésből is kiveszem a részemet.
Rendelkezel TeamSpeak3-al?
Rendelkezem, igen.
Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát?
Első sorban akár TeamSpeaken tudnék nekik segíteni abban, hogy kicsit jobban megérthessék a fórumot. Mindenképp elmondanám azt, hogy a fórum szabályzatot tekintsék át, és aszerint töltsék el idejüket. A véleményem szerint legfontosabb alfórumokat, a Panaszkönyveket, Fő- és Szuperadmin segítségkéréseket, Unban kérelmeket és a Frakciók alfórumjait bemutatnám. Elmondanám, megmutatnám azt, hogy hogyan kell helyesen mintát használni ezeken a részlegeken. Eközben, vagy ezután pedig válaszolnék az esetleges kérdésekre.
Ismeretséged a csapaton belül?
A jelenlegi Globális Moderátori csapatból én Zolit, Alant és Maxiit ismerem mondhatni régebb óta, illetve Penczet és justcody-t a TeamSpeak moderátori csapatból
Mesélj magadról, minimum 10 mondatban. (Ami számodra fontos és nyilvános)
Engem Marcellnek hívnak, de a legtöbben DreeN-ként ismerhetnek a szerveren. 2004 nyarán születtem, szóval jelenleg még a 19. életévemben járok. A mindennapokban egyetemi tanulmányaimat csinálom pénzügy számvitel szakon a Szegedi Tudományegyetem berkein belül. Később ezen a szakmai ágon szeretnék elhelyezkedni is, kifejezetten a bankszektort megcélozva. A tanulmányaimban és magánéletemben is azt tudnám mondani, hogy viszonylag maximalista személy vagyok, viszont reálisan látom a dolgokat, így igyekszem "feleslegesen" soha nem túlzásba vinni esetleg a tanulást vagy akármi mást. Szerény véleményem szerint egy nyugodt személyiség jellemző rám, nehéz engem kihozni a sodromból, ami mindenképp előnyt jelent és jelentett a szerveren betöltött pozícióim esetében. Kifejezetten segítőkész vagyok, és bennem van egyfajta vágy, hogy segíthessek is az embereknek, bár néha ez nem teljesen jön át, és inkább okoskodónak hangzom. Szabadidőmben mostanában a Photoshop mélyvizeiben úszkálok, igyekszem felszívni magamba minél több tudást, mivel mindig is érdekelt, csak nem volt hozzá soha elég löketem, hogy elkezdjem. Videójátékok terén pedig SeeMTA mellett War Thunderrel, néha Rainbow Six Siege-dzsel, és természetesen a SeeMTA mellett elengedhetetlen LoL-lal szoktam játszani.
 
Utoljára szerkesztve:

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
830
4 111
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
a többi jelentkező közül az egyik legnormálisabb és leghigadtabb srác mindközül, sok sikert a jelentkezéshez
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: jimre és DreeN

GedY

Patton
2019. 01. 10.
101
147
V4 karakter
Will_Patton
LV karakter
Nivera_Hiromitsu
Ha keresném is a rosszakat, akkor sem jutna eszembe. Segítőkész vagy, korrekt ember, támogatva, sok sikert neked is.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: jimre és DreeN

jaden

morior invictus
2021. 03. 29.
270
468
Budapest
V4 karakter
curt_sanders
LV karakter
jaymore_parks
V2 karakter
-
Csáó! Régóta ismerlek már, így simán kitudom jelenteni, hogy az egyik legalkalmasabb ember lennél a feladatra. Rendes srác vagy és lehet rád számítani, ha valaki elakad valamiben, esetleg segítségre van szükség.
 
  • Imádom
Reactions: DreeN

Paper

besten.
2020. 01. 24.
381
940
Vienna
V4 karakter
Liam.Friedhofen
Szia Dreen nagyon tetszik a jelentkezési lapod, fogjuk rá, hogy régóta ismerlek. Admin is voltál, moderátorként is megállod a helyed és kedves meg segítőkész vagy szóval én támogatom a lila neved
 
  • Imádom
Reactions: DreeN

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 316
15 878
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Kedves Jelentkező!

Köszönjük, hogy megtiszteltél pályázatoddal bennünket. Örömmel tájékoztatunk, hogy jelentkezésed elnyerte tetszésünket, ezért továbbjutottál egy második körös TS3 meghallgatásra!
A meghallgatási időpontot hamarosan közzétesszük!

Üdvözlettel:
SeeMTA V4 Fő Globális Moderátorok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.