Drasenko Alexei - Jelentkezési lap. [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 18.
63
27
LV karakter
Drasenko Alexei
V2 karakter
Yegor Zharkow
34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Bozsányi Angelo
Hány éves vagy?
15
Hány játszott perced van?
49600+játszott perc
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Igen sajnos https://imgur.com/a/XQ6FQCD(Képpel)
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
https://imgur.com/a/r0Ni8KQ (Képpel)
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Igen a red line auto szerelö frakcióban
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Nme tetszett nekem a közösség ezért léptem ki.
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
[IMeg lett a 2millio$-os vagyon és hogy ilyen sokat tudtam rpzni és hogy sok brátot szereztem.[/I]
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
[I 3-4 órát de hét végén egész nap[/I]
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
persze
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Szerintem azért válaszanak engem mert sok idöt tudnék dutyban lenni és jol ismerem a várost! miben vagyok jobb mint a többi jelenkező? hát szerintem abban,hogy jol tudok vezetni.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Angelo Bozsanyi vagyok 15éves vagyok.Pest megyében élek Thai Boxra járok edzdeni hetente 3-szor.Gyorsan tanulok.Az iskolában 3-4 tanulo vagyok! Szeretek csapatban dolgozni.Tisztelet tudo vagyok az idösebbekel és a velem egykorúakkal is. A kőzép iskolában autó szerelönek szeretnék tovább tanulni.Kürülbelöl 160-170cm magas vagyok.Nagyon szeretem az autokal elsö sorban a drift autókat.Szabad idömben Bmx.ezek a barátaimmal.


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Jelentkező neve:
Drasenko Alexei
Jelentkező születési helye, ideje:
Las Venturasi kórház 1998.01.04
Jelentkező anyjának leánykori neve:
Jessica Taylor
Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen
Miért szeretne ide jelentkezni?
[I Mert megbízhato vagyok precíz és sokat tudnék dolgozni és pontos [/I]
Miért pont önt vegyük fel?
Mert nayon szeretek vezetni és segiteni az embereken a minden napokban!
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)
Szerintem jó dolog a csapatmunka: Lehet segíteni egymásnak.Egy jó közösség alakulhat ki. És tudom hogy számithatok másra és más is én reám.Mert capatban dolgozni gyorssab és közben még jó hangúlat is létre jöhet
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
[I Persze [/I]
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):
]Igenisztelt Taxi tarásoság ,Drasenko Alexei vagyok 21éves vagyok!1 Van egy Toyota supra -am amit nagyon szeretem mert kíváló a kezelhetősége és tökéletes közútra 2 .Régóta lakok a városban.3 2016-ban tettem le sikeressen a jogositványt. 4 Nagyon kedves szoktam lenni az emberekkel meg adom mindenkinek a tiszteletet!. 5 2016óta nagyon sok km tapasztalatot szereztem.Régebben elkezdtem Drift-elni de abba hagytam sajnos. 6 Pontos vagyok nem szoktam késni. 7 szeretek segíteni a rá szorúlokon. 8 Kedves vagyok a járokelökkel. 9 Be tartom kresz szabályait nem száguldozok a saját és más éltet kockáztatva.10
Kérjük csatolja az önéletrajzát:

Nevem:Angelo T Westod anyám neve: Drasenko Alexei 1985 ben szültettem meg Las Venturasban itt is nöttem fel a közép iskolát teljesen elvégeztem utána a közép iskolában vendég láto szakmát tettem majd késöbb elköltöztem majd le raktam a jogosítványt. Utána megtanultam Orosz Felsö fokú nyelvet ás Angol Alap fokú nyelv vizsgát




Aláírás: Drasenko Alexei
Kelt.: DÁTUM
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetosége-
Üdvözlöm! /Bruno Salvatore/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!.
A Frakció megtelt jelenleg de amint Lesz lehetöség értesíteni fogjuk.
Ezt a lapot fenttartjuk a várólistán. Kérjük jelezze ezt 24 órán belül, ha ez önnek megfelel!
Amennyiben nem érkezik válasz, a lap elutasitásra kerül és csak a következö ciklusban tud jelentkezni!
 
2019. 01. 18.
63
27
LV karakter
Drasenko Alexei
V2 karakter
Yegor Zharkow
-Las Venturas Taxitársaság Vezetosége-
Üdvözlöm! /Bruno Salvatore/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!.
A Frakció megtelt jelenleg de amint Lesz lehetöség értesíteni fogjuk.
Ezt a lapot fenttartjuk a várólistán. Kérjük jelezze ezt 24 órán belül, ha ez önnek megfelel!
Amennyiben nem érkezik válasz, a lap elutasitásra kerül és csak a következö ciklusban tud jelentkezni!
Köszönöm szépen a válaszát várni fogom az üzenetet
 

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
Szia!

Mivel megüresedett 1-2 hely nállunk,ezért várlak téged holnap 17:00-ra egy TS meghallgatásra.
Amennyiben nem felel meg az időpont,kérlek jelezd azt üzenetben!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.