Drakt R Vasijev jelentkezése!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Drakt

Újonc
2022. 08. 17.
70
12
20
Komárom
V4 karakter
Matteo Theodor
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Fodor Patrik-nak hívnak (de szólíthattok Drakt-nak is), 19 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 4700 percel rendelkezem jelenleg a szerveren. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Jailba voltam igen.

Kitiltások (0)​


IDAdminIndokIdőpontLejárÁllapot


Admin jailek (3)​


IdőpontIndoklásHosszAdmin
2023-04-20 15:28:09Fegyház kulcsok9999 percKiki
2023-04-24 17:33:18Fegyház/NAV kulcsok (rejail)9999 percKiki
2023-07-08 20:39:58Los Bracos kulcsok.99999 percSmexy


Serial váltási kérelmek (0)​


IDMTA SerialSG SerialIndokIdőpontÁllapot


Név váltási kérelmek (4)​


IDNévÚj névIndokIdőpontÁllapot
81090Alen_JacksonDrakt_M_BrasscoMás karaktert játszanék.2022-12-27 15:37:27Elutasítva
81093Alen_JacksonDrakt_M_BrasscoIn-Game2022-12-27 18:13:25Elfogadva
81697Drakt_M_BrasscoDrakt_R_VasijevCsalád váltás2023-05-28 22:12:00Elfogadva
81802Drakt_R_VasijevDrakt_R_VasijevIn-Game2023-07-17 18:41:37Elfogadva

~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen, igen! ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Napi 3-4 órát ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Fodor Patrik-nak hívnak Komáromban élek családommal. Kőművesként végeztem el a középiskolát, de szeptembertől szeretnék vissza ülni és elvégezni a Burkoló szakmát is. Az MTA világával kb 2010 környékén ismerkedtem meg utána több nagyobb és kisebb szerveren is megfordultam köztük v2-őn is. Sajnos a számítógépem tönkre ment és serial váltást nem kaptam így teljesen új karaktert kezdtem, természetesen multiaccount elkerülése végett előző karakteremet bannoltattam és ezen a karakteren folytattam pályafutásom. Régebben elég sok frakcióban megfordultam de a szerelő az kimaradt ezért szeretném magam kipróbálni itt is. Szbadidőmet álltalában MTA világában töltöm bár a nyáriszünetre való tekintettel gyakran megyünk Polgárőr szolgálatba is. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Drakt R Vasijev ~


Születési helye, ideje:
~ 2000.01.11 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Szakközépiskola (Autószerelő) ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Igazából mind a két szerelőtelepen jártam már, de valahogy a Fix&Drive- hoz mindig jobban húzott a szívem jó csapat barátias légkör és megfelelő felszerelés a precíz, pontos munka végzéshez. Remélem hamarosan én is ezt a remek csapatot erősíthetem! ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Drakt R Vasijev, született 2000.01.11-én SeeCity-ben. Gyerekkoromtól kezdeném, hisz oda vezethető vissza teljesítményeim. Általános iskolában is a megfelelő képzettséget kaptam, teljesítményem négyes - ötös érdemjegy közé sorolandó. Eléggé jó körülmények közé születtem, édesapám cégvezetőhelyettes volt egy kis szerviz cégnél Los Santos-ban, édesanyám könyvelői képesítéssel rendelkezett, kapva a lehetőségen ő könyvelt apáméknak. Apám nyomdokaiba szerettem volna lépni, így szakközépiskolát végeztem el, egy lépéssel közelebb kerülve a "hagyományokhoz". Sikeres érettségi vizsgát is sikerült letennem. Érettségi vizsgát követve, elkezdtem dolgozni a helyi szerelőműhelybe, azonban az a munkahiányában megszűnt, így csak kettő és félévet tudtam teljesíteni. Ennyi idő alatt tudtam szerezni megfelelő képesítést, valamint rengeteg - rengeteg tapasztalatot is egyaránt. A csőd alatt szüleim nyugdíjba vonultak, így egyedül maradtam munkanélküli. Az életemet segítették egy lakás megvásárlásával is, így beköltözhettem életem első társasházába San Fierro-ba. Azonban a probléma nem oldódott meg, jelenleg is munkát keresek, de szeretnék a szakmámban maradni, ezért esett a választásom a Fix&Drive-ra. Remélem itt is nem sokálra egy teljes állású munkát tudok vállalni. ~

Aláírás:
Drakt R Vasijev
Alax válasza:
2.) A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva.
↳ (Pl: Ha V2 részlegbe akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karakterneved feltüntetni.)
Büntetés: Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy globális Moderátort!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Imádom
Reactions: Kalmi

Izumbir

Újonc
SzerverAdmin
v2
2021. 01. 22.
64
39
V4 karakter
Roger Artur
V2 karakter
Yannick Scherer

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2023. 07. 18.) 14:00-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Imádom
Reactions: Drakt
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.