Elutasítva Drake Remington --> oregember

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2022. 01. 17.
31
43
V4 karakter
Drake Remington
LV karakter
Drake Remington
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Drake Remington

A ban időpontja:
2024.02.03.

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
oregember

A ban oka:
ooc stílus, adminszidás, nonrp

Amiért szeretnéd az unbant:
Apróságból indult és kitiltás lett a vége. Vissza szeretnék térni a szerverre és folytatni ahol abba hagytam a játékot. Köszönöm előre is.

Megjegyzés:
Először is köszönöm előre is a döntéseteket. Igazából ez a kitiltás egy hülyeségből kezdődött. Korház előtt egy motoros el esett, mi ezt egy haverommal végig néztük aztán oda futottunk hozzá, de azonnal ott volt mellette a mentős is. Mi írtunk egy "/me nevet"-et, erre kb szinte azonnal meg jelent oregember és Jaillel kezdett minket fenyegetni olyan indokkal, hogy ezt IRL sem nevetné ki senki vagyis ez Nonrp-nek minősül. Én ezt nem így gondoltam, mivel én irl is lazán ki nevetem, ha látom hogy nincs komolyabb baj. Ezen el kezdődött egy szócsata, mert jogtalannak tartottam és mondtam neki, hogy ez teljesen jogtalan amivel fenyeget. Válasza csak annyi volt, hogy "Ez egy íratlan szabály a szerveren". Mivel nem hagytam annyiba a dolgot nem Jail lett belőle hanem kitiltás. Utólag vissza gondolva, inkább le ültem volna a Jailt. Remélem ezt ti is ugyan olyan jogtalannak fogjátok látni, mint ahogyan én láttam akkor. Köszönöm, hogy elolvastátok.

 

dxminik

‏shift lead am
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 394
9 248
20
V4 karakter
Killian Burns
Szia Drake!

Nagyon sajnálom, de ez a kitiltás korai, hogy levételre kerülön. Egy örök kitiltást kaptál, és hat hónap telt el belőle.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.