Drake R Sean jelentkezése a Moderátori csapatba

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

AlexLV

"I mean it"🐧
2019. 02. 16.
778
762
24
KSVRD
forum.see-game.com
V4 karakter
Reuben Sean
LV karakter
Valentino Sean
V2 karakter
Raul Moya

x3zePcK.png


IG neved:
- Drake R Sean -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Több mint 5 éve. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem soha és nem is tervezem. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Még sajnos nem volt rá lehetőségem. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 4-5 órát hétvégén, hétköznap 2-3 óra de ez elfoglaltságtól függ. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:

- 2-3 órát akár 4-et minimum rászánnék hétvégén, hétköznap pedig ahogy fel tudok jutni végezném a feladatom -

Miért pont téged válasszunk?:
- Szerintem azért mert egy eléggé eltökélt ember vagyok és jól bánok a társaimmal. Tudok csapatban dolgozni és jó beszédlépességel illetve írásképességgel rendelkezem. Sok tapasztalattal rendelkezem amivel már megfordultam az évek során. Tudok csapatban dolgozni és nem nézem le mások véleményét. Bírom a kritikát és terhelhető egyéniség vagyok. Szeretném a legjobbat kihozni magamból és példát mutatni másoknak. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretném segíteni mások munkáját, és átadni a tudásom az embertársaimnak. Minél többet aktív lenni és végezni a kötelességem. Szeretnék többet tanulni a nálam tapasztaltabb emberektől, illetve tovább fejleszteni a képességeimet és tudásomat. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Elmagyaráznám nekik részletesen mit csináljanak, hol keressék és hogyan csinálják. a legjobb tudásom szerint magyaráznám el nekik. Ha így sem értik akkor megpróbálom körülírni azt, hogy hogyan próbálják meg csinálni az adott dolgot. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Minden nap aktív tudok lenni, és fogok segíteni mindenben amiben megkérnek. Ha valamit rosszul csinálok nem adom fel és tanulok belőle. Szeretném magamból kihozni a maximumot. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Jelenleg nincs. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Minél több társam és játékos segítése, és lehetőleg minél nagyobb rangra törekedni. Szeretnék minél több embert megismerni és jó kapcsolatokat kialakítani. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Megbízható -
- Kitartó -
- Tanulok a hibáimból -

Negatív:
- Néha lusta -
- Valamikor vannak rossz napjaim és picit feszült vagyok, de nem vészes -
- Játékfüggő -

Mennyi idős vagy?:

- Jelenleg 17 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Alexnak hívnak. A családommal élek egy kisebb városban, és van egy darab kishúgom. Elég fura sportot űzök ami nem más mint a vitorlázás, de mellette kézilabdázom és footballozom. Tudok csapatban dolgozni, jó problémamegoldó készséggel rendelkezem. Magabiztos és kitartó embernek tartanak az ismerőseim és mindezek mellett barátságos személyiség. Vannak kitűzött céljaim amiket szeretnék minél hamarabb elérni. Bő szókinccsel és megfelelő fogalmazó készséggel rendelkezem. Megfigyelem másnak a munkásságát és megpróbálom elsajátítani azt és a későbbiekben alkalmazni. Röviden ennyit tudok elmondani magamról. -
 
Utoljára szerkesztve:

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2020.01.04. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Egy próbát megér.
 
  • Imádom
Reactions: AlexLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.