Drake Osuvox jelentkezése az SCCS köreibe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ZeRo123

Újonc
2020. 02. 05.
1
0
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Drake_Osuvox
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Drake Osuvox ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Kb 1 hónapja és 4200 perc ~

Hanyas szintű vagy?
~ 10-es ~

Milyen idős vagy?
~ 16 éves ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Nem voltam ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Nem voltam ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mert szeretnék több emberel talákozni illetve megismerkedni.Ez mellet minél több kocsi fajtát szeretnék megismerni hátha lesz később IRL mire spórolni amikor oda kerülök.Illetve régen érdekelt a szerelő munka de annyira nem hogy későbbiekben az legyen a szakmám .
~


Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 4-5 órát ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam https://imgur.com/a/vPvFwHu ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen https://imgur.com/a/VCeJALx (800 percet azért kaptam mert akkor még nem vettem komolyan mostmár másképpen állok hozzá :D ) ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok Patriknak hivnak és Szerbiában élek a szüleimel .Van kettő testvérem azzok már elköltöztek de persze velük is szoktam beszélgetni.Szabad időben MTA-zni szoktam de ha mégsem játszom semmivel akkor biliárdozni vagy bolingozni megyünk de ha nem akkor valami más elfoglaltságot keressünk a barátaimal . Én délutános iskolában tanulok ezért csak este és reggel tudok játszani hétköznap . Ezmellet még rendszeresen szoktam menni edzeni és nyáron uszni menni .Viszonylag keveset káromkodom de néha megesik .Nehezen tudnak felidegesiteni az emberek de van egy kettő dolog ammitől könnyen dühbe tudnak hozni az emberek .Könnyedén barátkozom és könnyen eltudok beszélni másokal . ~
 
Utoljára szerkesztve:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja megfelelt az elvártaknak.
Kérjük jelenjen meg pénteken 19:00-kor a szervíztelepen.​

George R'Soyaga - See City Car Service, Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.