Drake Handerson jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

talon2003

Újonc
2019. 09. 28.
12
6
LV karakter
Mike Trevor
IG neved? Drake Handerson.
Mióta használod a TeamSpeaket? Körülbelül 4 éve használom.
Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra? Ha nincsen gyakorlatom szerintem 6-7 órát is, de ha van gyakorlatom, körülbelül 3-4 óra.
Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken? Annyit amennyit az ügyfél szolgálatban fogok eltölteni, 3-4 óra.
Miért válasszunk be téged a csapatban? Fényezni utálom magam, de úgy érzem hogy az elvárásoknak megfelelek, és szívesen is csinálom a munkám.
Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz? Azzal hogy többen legyünk. Igazából nem ismerem őket, így erre nem tudom a választ, megpróbálom a legjobb tudásom szerint, és kipótolni a hiányosságokat.
Miért szeretnél a csapathoz tartozni? Másik szerveren moderátor vagyok, egy jó ideje, megszerettem a munkámat, és sajnos az a szerver romokban áll, ki szeretném próbálni magamat itt is.
Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását? Elmondanám nekik a TeamSpeak szabályzatát, ismertetném velük hogy mit tegyenek egyes helyzetekben.
Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt! Lányok zaklatása tilos! Tilos a szerveren az MG az az a MetaGaming! Légy tisztelettel a társaid felé!
Ismeretség a teamen belül? Senkit nem ismerek igazából.
Referenciáid? Hungary life szerverén jó ideje moderátor voltam. 2020.04.12-2020...
Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni? Megpróbálom neki elmagyarázni ismét, ha utána sem érti meg, kérek segítséget, egy nagyobb moderátortól.
Mutasd be magad egy 5-10 mondatban! Sziasztok! Dorián vagyok, és 17 éves. Épület és szerkezet lakatosnak tanulok, utolsó évemet fogom megkezdeni. Kalocsán élek szüleimmel. Nagyon szeretek segíteni az embereknek. Mindenkinek megadom a tiszteletet alapon, de ezt ugyan úgy elvárom magam felé is. 4 éves Cajonozok az az ülő dobolok, ez mellett szeretek kosarazni és dalokat írni. Egy segítőkész srácnak gondolom magam, és ehhez próbálom tartani magam.
 
  • Tetszik
Reactions: beneyyy. és dzsoi

Scream

Too Fast 2 Live, Too Young 2 Die
Támogató
2019. 01. 10.
389
344
Mende
V4 karakter
Kaylee Madden
LV karakter
V2 karakter
A válaszok túlságosan rövidek, ráadásul tartalmilag se a legjobbak. Firmázás számomra kimondottan nem tetszik. Nem támohatom.
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi

talon2003

Újonc
2019. 09. 28.
12
6
LV karakter
Mike Trevor
A válaszok túlságosan rövidek, ráadásul tartalmilag se a legjobbak. Firmázás számomra kimondottan nem tetszik. Nem támohatom.
Szia kedves Scream! Köszönöm a kritikádat, a formázáshoz annyit hozzá tennék, hogy nem mindenkinek tetszik ugyan az a szín, minden ember más és más.
 

talon2003

Újonc
2019. 09. 28.
12
6
LV karakter
Mike Trevor
Szia! Alapvetőleg nem egy rossz lap, csak nagyon rövidek a válaszok. Próbáld meg bővebben, több mondatban kifejteni magadat. A formázással nekem nincsen különösebb bajom, letisztult és olvasható. Sok sikert!
Köszönöm szépen kedved dzsoi, sajnos mivel nem vagyok ismert, így természetesen 0 eséllyel indulok, sajnálom hogy nem próbálhatom ki magam, köszönöm a kritikát, és a támogatást, a sikerhez.
 
  • Imádom
Reactions: dzsoi

dzsoi

prada dem
2019. 01. 10.
601
3 884
V4 karakter
Grant Cazalla
LV karakter
Allen Nicks
Nem számít, hogy mennyire vagy ismert. Mindenki egyelő eséllyel indul. Fogadd meg azokat amiket mások mondanak, mert bármi lehet ebből.
 
Utoljára szerkesztve:

talon2003

Újonc
2019. 09. 28.
12
6
LV karakter
Mike Trevor
Nem számít, hogy mennyire vagy ismert. Mindenki egyelő eséllyel indul. Fogadd meg azokat amiket mások mondanak, mert bármi lehet ebből. ?
Meg fogom fogadni mindenféleképpen! Csak én úgy vagyok vele, hogy inkább nem ezen javítok, hanem majd ha lesz következőre esély, akkor megpróbálom a hibáimat felhasználva, egy sokkal de sokkal jobb lapot írni. Ami kiüti az össze jelentkezőt! ????
 

Scream

Too Fast 2 Live, Too Young 2 Die
Támogató
2019. 01. 10.
389
344
Mende
V4 karakter
Kaylee Madden
LV karakter
V2 karakter
Az a baj, hogy ez a bozzáállás nem éppenséggel a legcélravezetőbb. Ha mindig csak fél éőbedobással dolgozol nem fogod elérni azt amit akarsz. Mindig törekedj a legjobbra és fogadd meg mások tanácsát(főleg azokét akik a bizonyos dolgot amit szeretnél már hónapokig csináltak, legyen ez most pl ez a moderátor vagy akár a való életben bármi más cél amit el szeretnél érni. Mások a tanácsokkal csak egy pluszt próbálnak hozzáadni az életedhez és a te fejlődésed elősegíteni.)
 
  • Tetszik
Reactions: dzsoi

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 898
V4 karakter
Paulo Trevisan
Sajnáljuk, de a lapod nem nyerte el a tetszésünket, ezért elutasításra került. De ne csüggedj, lesz még lehetőséged jelentkezni legközelebb.

Személyes vélemény:
Nagyon rövid lap lett és formailag se nyerte el a tetszésünket.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.