Drake Freeman Jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

gabix1337

Újonc
2019. 11. 25.
8
5
V4 karakter
Noah M David
LV karakter
Drake Freeman
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Drake Freeman
Születési hely, dátum:
1987.08.22
Lakcím:
Blackfield Intersection 16/A Las Venturas.
Telefonszám:
+38-76-949-2714
E-mail cím:
drake1987@seemail.hu

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Szak.
A jogosítvány száma:
674602DN
A vezetői engedély érvényességi ideje:
2024.18.15

III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:
NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
NEM
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
Semleges.



OOC információk

Neved:
Gábor.
Életkorod:
17.
AccountID:
4951
Játszott perc:
3468 Perc.
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
Nem, nem voltam még frakcióban.
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
--
Miért pont hozzánk jelentkezel?
Láttam a hírdetés InGame, aztán mondom úgy sem voltam frakcióban még a szerveren. Szeretnék megismerkedni minél több új játékosokkal. Ezért szeretnék jelentkezni.
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
Hát, a legfőbb célom az az hogy RP-zhessek, dolgozzak csapatban, és minél nagyobb rangba kerüljek a frakcióban..
A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?
Elég laza, viszont komoly személyiség vagyok. Nem tudnak felidegesíteni, higgadt tudok maradni minden szituációban, szeretek és tudok is csapatban dolgozni.
Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
Hétközben:2-3 óra, Hétvégente: 4-5 óra.
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!
Pozitív tulajdonságok: kedves, megérő, segítőkész személyiség vagyok. Ezeket leszámítva, jó a komunikációs készségem, helyesírással sincs problémám, és a csapatmunkát is szeretem.
Negatív tulajdonságok: Igazából, nem nagyon tudok magamra mondani negatív dolgot, mert én egy pozitív srác vagyok, aki pozitívan tekint a világ, és az új emberek felé is, de viszont ha mondanom kellene magamról valami negatívat, akkor azt mondanám, hogy egy kicsit nehezen illeszkedek be új közösségbe, de ha megtalálom az összhangot, gyerekjáték!

Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!
Helló, mint ahogyan fent is említettem, a becses nevem Gábor. 17 Éves vagyok. Sok hobbim van, közötte a rajzolás,horgászás és hasonlók. Egy nyugodt természetű srác vagyok. Már régóta játszok RP szervereken, azaz pontosabban lassan 7 éve. Ezeket mind leszámítva, nagyon szeretem az állatokat, és van is egy kutyám. Jelenleg még tanulok, de ha nyár van, vagy van lehetőségem, akkor dolgozok. Általában a szabadidőmben, amit nem MTA-val töltök, azt a haverokkal szoktam tölteni. Sokat járok bulizni. Nagyjából ennyit rólam.
Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!:
Korábbi névváltásokról csatolj képet!:
 

BlueBorye

Újonc
2022. 06. 21.
40
65
LV karakter
Aidan Maynard
badge-packer11.png
Tisztelt Jelentkező!
Sajnálattal közöljük, hogy jelentkezését elutasítottuk. Körültekintően áttekintettük a pályázatot, de úgy véljük, hogy nem felel meg az elvárásainknak. Köszönjük az érdeklődést!

Megjegyzés: Kevés a játszott perc, ezen kivül a lappal nincs probléma. Próbálkozz újra máskor..


Üdvözlettel,
Aidan Maynard

Manager
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.