Drake Devereux jelentkezési lapja NNI-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mateytzu

Újonc
2021. 09. 03.
40
41
V4 karakter
Drake Devereux


Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány

Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez



1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése

A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 18 éves vagyok.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 2019-óta kisebb szünetekkel.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- A jail az MG részt nem gondolom jogosnak, viszont a második jogos sajnos, rablás közben egy kicsit ideges lettem és valóban nem volt megfelelő a stilúsom és az elő rp se úgy sikerült ahogy kellett volna.
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
-
Geiszt Máté - Kazuya Reitro ez azért történt mivel, hogy nem volt megfelelő az a név és ezért admin megváltoztatta.
Kazuya Reitro - Taylor Lucas nem szerettem volna tovább japánt rpzni.
Taylor Lucas - Justin Correa szeretem volna másik személyt rpzni.
Justin Correa - Taylor Lucas szerencsét ptobáltam illegál téren is.
Taylor Lucas - Drake Devereux Barátaimmal családot rpzünk
.
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- .
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Igen írtam, ezzel együtt kettő darabot.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 229869.




2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése

A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- NAV őrmesteri rangig jutottam nézet eltérés miatt, NNI próbaidős rangig tudtam az időm hiánya miatt.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Sajnos nekem nincs ilyen eredményem.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Amikor a frakció keretei közt voltam nagyon jó és sok színű volt az rp. Legális frakcióba szeretnék csatlakozni és az NNI rpje számomra a legvonzóbb. Az se utolsó indok, hogy a barátaimmal szeretné csatlakozni a frakcióba.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- 1000-2000 perc között tudnék aktív lenni.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Nem a többi szerveren nem rpzek.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Nincs ilyenem sajnos.




3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése

A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Drake Devereux
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Jefferson utca 8, - +38-76-635-9480, - justindevereux@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Igen, a Nemzeti Nyomozó Iroda tagja voltam, próbaidős őrmester rendfokozatban voltam 1 hónapig, majd időhiány miatt muszáj volt távoznom.
A Nemzeti Adó- és Vámhivatalnál is szolgáltam, 2 hónapig voltam tag, őrmester rendfokozatig jutottam, viszont pár nap választott el a Törzsőrmestertől. Távozásom oka az NNI-be való jelentkezésem volt.

Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- A Nemzeti Nyomozó Iroda mindig is egy nagyon érdekes állomány volt számomra, kisebb korom óta nézek a TV-ben nyomozós sorozatokat, filmeket. Ez egy olyan hivatás számomra, amit egy életen át űz az ember, és soha sem hagyja abba. Az évek során napról-napra egyre vonzóbb lett számomra egy nyomozó munkája. A bűnügyi technikus képzés is egy különleges alosztály, aminek minden egyes pontját szeretném megérteni, később az alosztályba való jelentkezésemet is benyújtani. A vezetőségnek előre megtudom ígérni, hogy nem leszek csalódás számukra. Ez az a munka amibe a teljes önmagamat bele tudnám adni, és teljesen otthon tudnám érezni magam benne. Nagyon szeretném megismerni a közösséget, mivel ahogy hallottam, egy nagyon jó társaság az NNI. Rengeteg barátom is itt dolgozik, szeretnék velük is együtt lenni..
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- NNI mint ahogy a nevébe is benne van nyomozásokat végez az illegális cselekmények megelőzésért/megszüntetése érdekében. A bünügyi helyszineket ellenőrzik és az elkövetőket kihallgatják további információ szerzés érdekében.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
-

-Könnyen tudok beilleszkedni, elég jól tudok alkalmazkodni a körülöttem lévő dolgokhoz.
-Megértő vagyok, alázattal, tisztelettudóan álok a dolgokhoz.
-Mindig a maximumot próbálom kihozni magamból minden helyzetben.
------------------------------------------------------------------------------------------------
-Esetleges dolgoknál amik nehezebben mennek hirtelen indulatú tudok lenni.
-Sok esetben túlizgulom vagy rágörcsölök az adott új feladatokra.
-Hajlamos vagyok néha a saját fejem után menni.
.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Megfelelő távolságot tartva felmérem és mérlegelem a helyzetet, megfigyelem az elkövetőket, amit megfigyelek: az elkövetők számát, fegyverzetüket, helyzetük és járműveiket, közben a társszervek értesítése is nagyon fontos feladat az információkat amit szereztünk megosztani a társszervekkel ők is ennek tudatába lépjenek fel az elkövetők ellen, az információ szerzés az egyik legfontosabb dolog egy illegális tevékenység megszüntetésébe.




4. paragrafus: Hitelesítés

A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Drake Devereux.
 
Utoljára szerkesztve:

Mich

Carpe diem
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 12.
2 968
1 470
28
Berettyóújfalu
V4 karakter
Michael Cortez
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti hogy a személyes meghallgatásra továbbjutott.
Meghallgatás időpontja a
Meghallgatási időpontoknál lesz publikálva!

Tisztelettel: Michael Cortez r. vezérezredes!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.