Drake Christopher jeletkezési lap

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

marci1756

Újonc
2023. 12. 14.
4
0
LV karakter
Drake christopher
Red-Line-Auto-szoba-kislog.png
[/center?fbclid=IwAR0-q6eSkHY_9NtLxts-VXErOHsy8eCVkh9-OqzjRZ8Ebwz17st0tQA-mIk']https://i.postimg.cc/65j3Pzr0/Red-Line-Auto-szoba-kislog.png[/IMG][/center][/URL]
Teljes neve: - Születési helye, ideje: - Édesanyja leánykori neve: - Jelenlegi lakcíme: - Hány éve él a városban? - Miért szeretne nálunk dolgozni? - Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra? - Dolgozott-e már valaha szerelőként? - Tervei a cégen belül, amennyiben sikeres felvételre kerül a sor? - Tervek szerint előreláthatólag meddig dolgozna a cégnél? - Előző munkahelye(i): - Előző munkahelye(i) távozási oka(i) amennyiben volt: - Érvényes vezetői engedély kép formájában: -

A jelentkező nyilatkozata: Jelen aláírásommal kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek és valósak, továbbá elismerem, hogy elolvastam,megértettem a felvételi tájékoztatót és el is fogadom azokat! Jelentkező Aláírása: -
Redline Auto Service 2023
Est.2017.

Red-Line-Auto-szoba-kislog.png
[/center
]
Játszott perceid: - Eddigi frakcióid: - Eddigi frakcióid távozásainak okai. - Jelenlegi frakciód: - Mióta RP-zel? - Miért szeretnél szerelő lenni nálunk? - Miért pont téged válasszunk? - Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!) LINK Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!) LINK Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!) LINK Voltál-e már szerelő? - Mennyi idős vagy? - Mióta játszol a Las Venturas szerverén? - Használsz-e TS3-at? - Használsz Facebook fiókot? - Használsz Discordot? - Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni? - Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív? - Pár mondat magadról ( 5-6 egybefüggő mondat. ): -

Redline Auto Service 2023
Est.2017.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.