Drake Allen jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

step.

no caption needed.
2022. 01. 05.
395
1 158
V4 karakter
peterson.bailey
LV karakter
isaac.holmes
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Drake Allen
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 1982
IC SZINT: 6

KOROD: 15
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: igen

EDDIGI FRAKCIÓID: OMSZ
TÁVOZÁSAID OKA: Vezetőségi hozzáállás miatt
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 5-6 óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Sziasztok Máténak hívnak, 15 éves vagyok. Székesfehérváron élek és ott is tanulok Informatika és távközlés szakon. Hobbijaim közé tartozik a kézilabdázás, a kerékpározás illetve a programozás, nem vagyok egy nagy fejlesztő weboldalakat szoktam csak csinálni. Mellékesen általában polgárőrködni szoktam. Az RP-t nagyjából 3-4 éve kezdtem. Kíváncsi ember vagyok aki néha sokat beszél de mindent összevetve szerintem egy szerethető személyiségem van. Szeretek új dolgokat kipróbálni, több kisebb nagyobb projectem is volt.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Régebben is ki szerettem volna magamat próbálni szerelőként see szervereken. Nagyon remélem, hogy ez most sikerülni fog.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Az olvasó(k)nak legyen szép napja.​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.09.04 20:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
  • Tetszik
Reactions: step. és PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.