Dragomir Argirov ----> Batyu

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

notbendzsi

Újonc
2023. 09. 16.
37
140
V4 karakter
-
LV karakter
Dragomir Argirov
V2 karakter
-
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Dragomir Argirov >

Panaszra tett Admin neve:
<
Batyu >

Panasz oka:
<
Valótlan dolgok állítása, jogtalan bírálat. >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://forum.see-game.com/threads/dragomir-argirov-rendvedelmi-frakcio-k-tagjai-batyu.433825/ >

Megjegyzés:
<
Tiszteletem! Szeretném, hogyha kicsit jobban átbeszélnénk a történteket.

A társaim részéről, nem értjük a RevengeKill indokot, ezt főképp nem.

Mivel a résztvevők között, voltak olyanok, akik túl éltek az esetet, és láttak is dolgokat, így beavathatták a többieket.

-RK - RevengeKill - Halál utáni bosszú.

↳ Példa: megölnek, halálod után korházba kerülsz, ilyenkor a gyilkosod nem keresheted fel és ölheted meg, tűzharc esetén az esemény lezajlásáig nem térhetsz vissza a helyszínre.

LEZAJLÁSÁIG, nem mehetünk vissza. Önmagában már az is új rp-nek tudható be, hogy új előrp lett csinálva.

Illetve, hogyha ezzel dobálózunk, énis feltudok hozni dolgokat, Például: Hogyha a srácaimmal végig fúrjuk a mappot, lelőjjük az összes rendvédelmis playert, és mi rámegyünk egy bankra, ugyanúgy kijöhettek. Szóval teljesmértékben nem értem ezt a részét a dolognak.

Az meg megint más tészta, hogy Dragomir_Argirov le se lőtt senkit..

Hanyag ElőRP: Mindenkinek más és más számít okés előrpnek, ellenben itt nem tartom hanyagnak a dolgot. Az ElőRP-ben több mindenre is ki lett térve.
Szeretném, hogyha kifejtenéd, hogy mégis mi nem jó ebben az előrpben, és mit KELLETT volna még beleírni.

Esetleges TeamSpeak vagy Discord megbeszélésben benne vagyok.
>
 

Batyu

🥟
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 19.
189
840
21
Eger
LV karakter
Naia Putellas
Sziasztok
Egyik tagotokkal sikerült megbeszélnem ezt, hogy félre írtam az indokot érdekes ő nem egyből PK-t nyitott hanem értetlmesen megtudta velem beszélni ami részetekről nem mondható el.


Ez tény és való fáradt voltam elnéztem az indokot de a végleges dolgon nem változtat nem kaptatok több vagy kevesebb jailt és ugyan úgy tartom magamat a megadott szankciók mellett.

RK-t azért kaptátok mivel a társaság 70% meghalt abban az rp-ben amit ti itt tovább akartatok vinni, azok az emberek kaptak 180 percet.
Hanyag előrp viszont magáért beszél mivel édes kevés volt ez az előrp egy börtönből való szöktetéshez vagy akár tag-tag cseréért meglátásom szerint.
 

notbendzsi

Újonc
2023. 09. 16.
37
140
V4 karakter
-
LV karakter
Dragomir Argirov
V2 karakter
-
Sziasztok
Egyik tagotokkal sikerült megbeszélnem ezt, hogy félre írtam az indokot érdekes ő nem egyből PK-t nyitott hanem értetlmesen megtudta velem beszélni ami részetekről nem mondható el.


Ez tény és való fáradt voltam elnéztem az indokot de a végleges dolgon nem változtat nem kaptatok több vagy kevesebb jailt és ugyan úgy tartom magamat a megadott szankciók mellett.

RK-t azért kaptátok mivel a társaság 70% meghalt abban az rp-ben amit ti itt tovább akartatok vinni, azok az emberek kaptak 180 percet.
Hanyag előrp viszont magáért beszél mivel édes kevés volt ez az előrp egy börtönből való szöktetéshez vagy akár tag-tag cseréért meglátásom szerint.
Ne haragudj!

Te egyáltalán elolvastad, amit írtam a panaszkönyvbe?

Meg se említettem, hogy félre írtad, vagy nem írtad.

Mit akartunk további vinni? Nem értelek.

Ez egy új roleplay volt, hogy mi kiakartuk szabadítani a fejesünket.
új előrp = új rp szál...
Hogyha tovább akartuk volna vinni, akkor lőttük volna a PDseket, logikusan.
Itt nem ez volt a cél!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: weloveyoudagi

Batyu

🥟
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 19.
189
840
21
Eger
LV karakter
Naia Putellas
Egyetlen egy kérdésem lenne feléd és innentől megvárom Parker válaszát....
Akik meghaltak emberek hogy szabadítanak ki egy olyan embert aki végig látta meghalni az embereit?(feltámadtak??) És ugyan az az rp mivel abból adódóan kell kiszabadítani a fejeseteket mivel mi bevittük és ugye abba haltatok elég sokan, innentől kezdve ugyan az az rp.
 

notbendzsi

Újonc
2023. 09. 16.
37
140
V4 karakter
-
LV karakter
Dragomir Argirov
V2 karakter
-
Akik meghaltak emberek
Egy játékszerveren vagyunk.

Nem vehetek fel még tíz embert csak úgyni a frakcióba, de gondolom ezt nem kell magyarázni.

Hogyha a te gondolkodásmódod szerint gondolkozunk, akkor mindenkinek csak EGY élete lenne a szerveren, DE nem.

Meghalás után, és miután újraéledtek a srácok, utána lett RP-zve, hogy egy fejest bevittek.
Hogyha úgy gondolkoznánk, mint ahogy te, nem lenne értelme a túszejtésnek!!

↳ Például: elkapta a rendvédelem az egyik frakciótársatokat, aki fontos szerepet tölt be, ilyenkor ejthettek túszt cserébe a személyéért.

új előrp = új rp szál.

Mint feljebb is említettem, a rendvédelmis tagok is kijöhetnek, hogyha egy másik rpt csinálunk. (pl atm--->aranybank)

Mivel az aranybankhoz másik előrp szükséges, így másik rpt csinálunk, hiába lőttük le előtte a rendvédelmiseket.

De hogyha nektek ennyire baj, hogy próbálunk valamilyen roleplay-t kitalálni, akkor megfogjuk, és nem rpzünk többet veletek.
Gondolom ekkor már ez lenne a baj, hogy az illegálosok miért nem rpznek a rendvédelmisekkel...
Mert ez, hogy minden egyes dologba beleköttök, amiben esetlegesen rosszul jöttök ki, ez már nonszensz.
 
Utoljára szerkesztve:

Batyu

🥟
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 19.
189
840
21
Eger
LV karakter
Naia Putellas
De hogyha nektek ennyire baj, hogy próbálunk valamilyen roleplay-t kitalálni, akkor megfogjuk, és nem rpzünk többet veletek.
Gondolom ekkor már ez lenne a baj, hogy az illegálosok miért nem rpznek a rendvédelmisekkel...
Mert ez, hogy minden egyes dologba beleköttök, amiben esetlegesen rosszul jöttök ki, ez már nonszensz.
Ezt remélem nem gondoltad komolyan, mi kialakítottunk egy RP-t abban a parkolóházban és te oda jöttök fegyverrel fenyegetni és vérfürdőt rendeztek a semmire, szóval el se kezdjük ezt taglalgatni inkább...
 

notbendzsi

Újonc
2023. 09. 16.
37
140
V4 karakter
-
LV karakter
Dragomir Argirov
V2 karakter
-
Ezt remélem nem gondoltad komolyan, mi kialakítottunk egy RP-t abban a parkolóházban és te oda jöttök fegyverrel fenyegetni és vérfürdőt rendeztek a semmire, szóval el se kezdjük ezt taglalgatni inkább...
Mirza Hatic mondja: (Bolgár) Mindenki a kibaszott emerald parkolóba vérfürdőt rendezek.

Taglalgathatjuk, csak sajnos nem MI fogunk kijönni rosszul.

Múltkori túszejtésnél érdekes módon mind MI és mind TI élveztétek az akciót.

Előrpvel sem volt gond, se egyebekkel.

Csak neked van bajod itt a dolgokkal.
 

notbendzsi

Újonc
2023. 09. 16.
37
140
V4 karakter
-
LV karakter
Dragomir Argirov
V2 karakter
-
Egy szóval sem említettem, hogy te rosszul jössz ki, annyit mondtam, hogy mi nem fogunk rosszul kijönni.

Nem fogom boncolgatni a témát, mert felesleges.

A Panaszkönyv nem ezért lett létrehozva, kreátolva, nevezzük ezt bárminek.

Érdekes módon a többi dologra, amiben érveket is felhoztam, nem tudtál reflektálni egyikre sem.
Ilyen dolgokba "kötsz" bele, de semmi értelme.

Illetve ezt a mondatodat sem értem. Magánakció, mentem rátok???? Ez mégis, hogy a fenébe jött neked?
Önmagában már az első hozzászólásodnak se volt köze ehhez a panaszkönyvhöz, meg sem említettem azt, amit állítottál.
Miután írtam neked, azután sikerült összedobni két sort, és szerkeszteni a hozzászólást.

A Panaszkönyvben még arra is megkértelek, hogy adj tippeket, és ehhez hasonló dolgokat, például az előrp-hez, illetve hogy mi nem tetszett neked benne.
Erre sem kaptam választ, olyan dolgokat hozol fel folyamatosan, amiről szó nem volt eddig.
 

Parker

Pötyögtető
FőAdmin
LV
2019. 01. 18.
411
775
22
V4 karakter
Jimmy Hyland
LV karakter
Cash Artmenson
Vegyük sorra a dolgokat.

Az egész RP szál az Emerald Isle parkolóházából indult, ahol egy autós találkozó volt. Naia kijött RP-zni a szervezővel, akitől elkérte az engedélyeket. Míg ők RP-zték a dolgukat, a tömegből volt némi beszólogatás, majd Mirza odament Naia elé és kérdőre vonta. Történt egy beszélgetés. (Fizikai erőt nem alkalmazott senki) Majd Mirza tök random rádiózik egy ilyet:
[2024-05-03 20:09:56] [Output] : Mirza Hatic mondja (rádióba): (Bolgár) Mindenki a kibaszott emerald parkolóba vérfürdőt rendezek.
Hangsúlyoznám, mindezt egy IC beszélgetés alapján hozta meg, a helyszínen több 10 Civil jelenlétében.

Itt Mirza-t elfogták a rendőrök, majd megtörtént a lövöldözés. Itt több tagotok is meghalt.

A jelenlegi szituáó teljesen más mint egy ATM vagy Aranybank. Nem tudom megérteni, hogyan hoztátok össze azzal, hogy új előRP, új RP szál. Mirza elfogásakor a helyszínen meghalt több tagotok. Nincs olyan, hogy ismét beavajátok az embereket, majd elmentek kiszabadítani. Egy új előRP-vel nem választhatjátok szét az eseményeket.

ElőRP-re rátérve pedig elmondom én, hogy mi is a főbb probléma. Már a legelején óriási hiányosság van. A lényegi rész a tervnek annyival kezdődik, hogy elfogtok egy rendőrt. Na és hogyan? Hol próbáltok keresni? Milyen útszakaszon érdemes elfogni? stb. Az erről szóló RP-tek ezen a lényegi részen múlik és erről szinte semmit nem beszéltetek. Hozzá teszem, az sem volt egy ésszerű lépés, hogy Jesse Car előtt próbáljátok elrabolni. De ha továbbmegyünk, a tárgyalásra is kitérhettetek volna jobban. Mik a határok, meddig próbálkoztok. A túszejtéses szabadítás nem összeegyeztethető egy sima rablással. Nem elég megbeszélni a szerepköröket, illetve hogy miért teszitek.

Batyu mindenkire jogosan osztott szankciót.
A panaszkönyv jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.