Draco R Jhonson jelentkezése az SCCS-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dracoo

Újonc
Támogató
2021. 02. 23.
64
25
V4 karakter
🦍 Draco R Jhonson 🦍
LV karakter
Aaron Hermann
V2 karakter
Draco Williams
JELENTKEZÉSI LAP

IG NEVED: Draco R Jhonson
V2 REGISZTRÁCIÓD IDEJE: 2017-08-29 13:49:42
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 3324 perc
IC SZINT: 8

KOROD: 14
PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Hermann Norbert a nevem, egy 14 éves városi fiú vagyok. Pest megyében azon belül Érd városában élem a mindennapjaimat, már ahogy lehet a mostani helyzet alatt. Jelenleg általános iskolába járok a 8. évet fogom hamarosan zárni és ha minden jól megy akkor Szoftverfejlesztési oldalon terveztem tovább tanulni. Viszont az elején még autószerelőnek szerettem volna menni csak a számításaimat bizonyos dolgot keresztbe húzták. Elég sokat foglalkozom autókkal és motorokkal. Autók szerelésével motorokkal viszont vezetés és szerelés terén is mondhatni jól megismertem az évek során. Hobbi szinten kezdő testépítő vagyok, verseny szinten viszont már 9 éve bírkózom és szumózom, meg ugye hobbi szinten még autókkal és motorokkal foglalkozom. A birkózásban és a szumóban elég sok országos és szumóban válogatott eredményem/sikerem van. Ezeken kívül egy közepes tanuló vagyok, magyarán olyan 3-as 4-es. Szabadidőmben szoktam a SeeMTA szerverein játszani (v2,v3) mostanában inkább v2-ön játszom. A SeeMTA szerverei a szívemhez nőttek ebben a 3,5-4 évben amit töltöttem rajtuk. És mivel a v2 szerverén kezdtem az MTA "pályafutásom", ezért 3,5-4 éve amint mondtam rp-zek kisebb-nagyobb kihagyásokkal.

UCP BAN KÉP*:

UCP JAIL KÉP*:

UCP NÉVVÁLTÁS KÉP*:

[ *: KIZÁRÓLAG HITELES ÉS TELJES UCP KÉPET FOGADUNK EL (imgur.com) ]

VOLTÁL E MÁR SZERELŐ SEE MTA SZERVEREN: Nem
- HA IGEN, MELYIK SZERVEREN: --

VOLTÁL E MÁR V2 SZERELŐ FRAKCIÓ TAGJA [SCCS, FIX]: Nem
- HA IGEN, MIKOR: --
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA: --
- HA SCCS-BEN, MI VOLT AZ IG NEVED: --

VOLTÁL E MÁS FRAKCIÓ TAGJA: Nem
- HA IGEN, HOL:
--
- HA IGEN MENNYI IDEIG:
--
- HA IGEN, TÁVOZÁSOD OKA:
--
- HA IGEN UTOLSÓ FRAKCIÓD: --
- HA IGEN, UTOLSÓ TÁVOZÁSOD IDEJE: --

MIÉRT SZERETNÉL AZ SCCS TAGJA LENNI:
Mivel, mint mondtam elég sokat foglalkozom autókkal/motorokkal a való életben is. És mivel szeretek rp-zni így ez a kettő eléggé jól tud ütni ha egybeolvad szerintem. Eléggé megtetszett az elmúlt időben a szerver közössége, az adminok, a frakciók, az rp-k, mikor voltam szereltetni láttam tok jó dolog úgy is ezzel akarok foglalkozni és ezzel szeretek foglalkozni. Így úgy gondoltam, hogy alkalmas lennék és élvezném azt ha a frakció tagja lehetnék.

--- Nyitvatartási időben legyél aktív (napi 4-5 óra minimum) ---

NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI (HÉTKÖZNAP): (változó, hónapról-hónapra változik, viszont jelenleg: ) 4-4,5 óra
NAPONTA MENNYI IDŐT TUDSZ AKÍTV LENNI (HÉTVÉGE): 5-6 óra

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK / MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen

EGYÉB:
Nagyon remélem, hogy a frakció tagja lehetek a közel jövőben és jó rpk-ben lesz részem és gyakran. Köszönöm, hogy megtiszteltél azzal, hogy végig olvastad! További szép napot neked!

 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
xH1Z5HM.png





Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: ELUTASÍTÁSRA került az áttekintés során.
( Szerveren játszott perceid miatt nem győződtünk meg a komolyságról. )

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.