Draco jelentkezése moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Draco

Újonc
2019. 06. 05.
4
1
Péterréve,Szerbia
V4 karakter
Joe Draco
LV karakter
Konstantin Vatutin

x3zePcK.png


IG neved:
- Konstantin Vatutin -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 2015 óta. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Tudtommal még nem. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Sajnos még nem. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Társaságtól függ,úgy 4-5 óra napi szinten megvan. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Annyi időt,amennyit fent vagyok a ts-en. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Azért mert,elhivatottan végezném a dolgomat,szépen mindent el tudok magyarázni a kezdőknek és segítenék nekik. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretném kipróbálni milyen csapatban dolgozni és segiteni a kezdőknek. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Első sorban,behúznám őket szobába,ha kezdő először is megkérdezném hogy játszik e a szerveren,ha igen,kikérdezném TS és RP szabályokból.Ha minden szabályt amit kérdezek megfelelően és pontosan megválaszolna,megadnám neki a civil rangot,ha nem szépen lassan mindent elmagyaráznék neki,minden szabályt,majd újra kikérdezném.Aztán szépen elmondanám neki hol és hogy tud adminoktól segitséget kérni és elmondanám neki miért használjon Push-to-talkot,és a többi fontos dolgot. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Vélhetően kapnátok egy "jófej" és segítőkész valamit "vicces" csapattagot aki ugyan úgy végzi a munkáját mint a többi ember. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincs. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Nem a rang érdekel,hanem a jó csapat és az emberek valamint a munka. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Segítőkész valamint jó vérmérsékletű vagyok. -
- Jók a probléma megoldó képességeim és tréfákból sosem fogyok ki. -
- Elhivatottan végezem a munkám és sokat vagyok aktív. -

Negatív:
- Ha sokáig húzzák az agyam elpattan a cérna. -
- Néhány napon keveset tudok aktív lenni. -
- Suli időben 2-3 órát tudok maximum fent lenni. -

Mennyi idős vagy?:

- 18.(2001.06.12) -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- A nevem Kreszánkó Bálind(D!),a haverjaimnak csak Kreszi,Szerbiában születtem és ott is élek egy elég nagy faluban apámmal.Középiskolás vagyok,szabad időm nagy részét zenehallgatással,kinti munkákkal és játékokkal ütöm el.Mivel kertes házban élünk faluban,van egy pár állatunk is,javábann sertéseket tartunk de vannak tyúkjaink és nyulaink is.Néha amikor a barátnőmmel van egy kis szabad időnk szeretünk kimozdulni és ezért néha elég keveset tudok aktív lenni.Általában ha szerveren nem is vagyok aktív TS-en megtalálnak és bármikor elérhető vagyok,valamint szeretek random emberkékkel dumálni és el lesni tőlük ezt azt/rpzni imádok és mindig próbálok a leg RP-sebb társasághoz húzódni.Személyiségem szerint nagyon sokáig tűrök de egy idő után ha kihúznak a sodromból káromkodok egy sort és kilépek inkább szellőztetni(káromkodni nem nagyon szeretek),nagyjából így ennyi lenne rólam. -
 
Utoljára szerkesztve:
O

Owl

Korodból kiindulva feltételezhető a komolyság ez egy nagy plusz pont. Ha ezt az aktivitást tudod hozni azzal sincs semmi gond, kifejezetten jó. Összességében pofás kis lap lett.
 
  • Tetszik
Reactions: Draco és bencx.

Davidos

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 11.
150
68
V4 karakter
Davidos Kibos
LV karakter
Keenan Amory
Tetszik a lapod, nem lett hosszú de a lényeg benne van. Az őszinteség fontos egy lapban és szerintem te őszintén fogalmaztál (aktívság stb). Szerintem megérdemelsz egy esélyt.
 
  • Tetszik
Reactions: Draco

Timo

🦊❤️🐇 - 04.13 💞
2019. 01. 10.
529
246
24
Magyarország
V4 karakter
Thomas Timoshenko
LV karakter
Thomas Timoshenko
Hali, ha a tréfáknak tudod a helyét és a higgadtságod is megtudod tartani akkor nem lehet gond. Egy próbát megér.
 
  • Tetszik
Reactions: Draco

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2019.07.03. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Egy próbát megér.

EDIT: Nem jelent meg a meghallgatáson, ezért elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.