dr3X pár ötlete.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Zilton Perkins >

Ötleted:
< 1: Négyes harcstílus kivétele: Számomra elég gyér, hogy minden második ember ezt használja, mert két kombóval megöli az embert, ha full HP-na van és sikerül rendesen be adni.

2: Tankolás rendszer újra gondolása: Belehetne hozni a V3-mas tankolási rendszert, mert tegyük hozzá reálisabban nézne ki.

3: Benzinszállító munka kivétele/munka bér növelése: Ezt azért írom, mert mostanábam senki nem dolgozza ezt a munkát, így konkrétan sehol nem lehet tankolni és ez eléggé unalmas, hogy PPzni kell csak azért, hogy tudj járkálni, mert senki nem végzi ezt a munkát, ezért vagy ki kellene venni, vagy egy elég nagy fizetést adni neki.

4: Boxer "felerősítése": Arra gondoltam, hogy a boxert is fel lehetne pofozni. Pl.: Ha megütöd, egy párszor, akkor már egy csontja törjön el, vagy pedig ha megütöd akkor kezdjen a karakter vérezni.

5: Elvérzés behozatal: Ez is jó lenne, mivel pl ha meglőnek/megszúrnak, akkor azért reálisabb lenne, hogy a karaktered elkezd vérezni. Ezt is lehetne monduk fokozni, hogy ha mondjuk a kezedet késelik meg akkor azért ne sok HP-t veszíts vérzés közben, de ha már mondjuk gyomorszájon szúrnak, akkor gyorsabban menjen le a HP-d.

6: Anim buggoltatása gyógyszerrel szabályzat át fogalmazása: Lehessen felszedni gyógyszerrel is, természetesen csak akkor ha bunyóból kerül földre az adott player. Nyilván ha meglövik vagy ilyen, akkor ezért járna a szankció, de ha csak bunyóból kerülne a földre, akkor lehessen bevenni gyógyszert.

7: Fölösleges mappolások kitörlése: Teljesen fölöslegesen vannak bent, elég sok FPS-t elvisz némelyik, illetve nem is használják őket.[ARMY HQ, SF OKF HQ, Bíróság]

8: Telefon hívás javítása: Itt arra gondoltam, hogy ha én hívók valakit akkor adjon ki sípoló hangot, ne egyből azt a felületet, ahol már tudsz írni, hanem írja ki, hogy felvették, vagy letették, mert így a hívó fél nem mindig tudja, hogy fel vették a telefont, vagy még csörög-e egy fél órát.

9: Városon belüli pullozás behozatala: Sokkal jobb lenne ha ez is bent lenne a szerveren, több RP lehetőséget adna az emberek számára, de inkább a bandásoknak lenne előnyük shoot outkor.

10: Harcstílus javítása: Azzal van a gond, hogy beállítok egy harcstílust, tegyük fel az ötöst, ami ügye azt takarja, hogy üt egyet majd utána meg rúg, ez eddig jó. De miután lelépek a szerverről és másnap vissza felmegyek és azon a harcstíluson lépek ki, akkor elkezdi a boxolos harcstílust nyomni, úgy hogy ötösön van rajta.

11: FPS optimalizásálás, bugtalanítás: FPS optimalizálás jó lenne, mert pl én nekem minden tizedik másodpercben 40 FPS-ről ugrál le 10 alá és tegyük fel elég idegesítő. Bugtalanítás alatt azt értem, hogy ha lesokkolnak akkor azt is lehet buggoltatni meg még egy csomó mást.

12: Kocsi nevének meg jelenítése me-be: Ha kinyitom a kocsit/ bezárom, akkor írja, ki hogy milyen fajta kocsit nyitott/zárt be a player.

13: Gates kapu me-ben való megjelenítése: Legyen egy me parancs csinálva, hogy ha lenyitod /vissza zárod a gates kaput. Így ezt is nyomon lehetne követni bizonyos helyzeteknél.

14: A HUD egy paranccsal való kikapcsolása/bekapcsolása: Szerintem ez is jó lenne a szerveren, mert azért valljuk be, hogy unalmas bindenli mindig, amikor egy paranccsal kivitelezhető lenne az egész.

15: Fegyver kopás behozatala: Jó lenne ezt is bent látni, mert eléggé el vannak szaporodva a fegyverek, rendes áruk nincsen, illetve az alkatrészeknek így alig van szerepe a szerveren és hát így a blueprint is már lassan hasznavehetetlen lesz, mivel hozzá lehet jutni és már van mindenkinek.

16: NS frakicók fellendítése: Itt arra gondoltam, hogy van pár illegál script, ami nincs használva[Yaku - elvéve, Hells - inaktív, Filhos - inkatív, LZ - inkatív]. Na, én most arra gondoltam, hogy ha valaki neki vágna egy nagyon igényes illegális ns frakicóhoz[aktív tagok, napi szinten élményképek, stb] ők egy idő után, pl 1-2 hónap kapjanak egy F3-om scriptet, mappolás, skineket meg járműveket. Elég sokat dobna ez is a szerveren, és így még több értelme lenne az NS frakcióknak és más bandásoknak is jó lenne, ha lenne riválisa.

17: Halál idő csökkentése: Elég jó lenne, ha nem 15 percet kellene AFKolni, hanem csak 10-et, mivel azért az 5 perc is számít néha.

18: Tankolás árának realizálása: Nagyon jó, hogy bekerült a szerverre az új tankolási rendszer, csak az árakon kellene finomítani egy kicsit, mert azért nem 1400 ft a benzin ára. Jó nem is várom el, hogy 300 ft legyen, de lehetne valami köztes megoldást is találni erre, mert sok playernek nem nagyon van erre kerete, hogy ki fizesse.


19: Fegyver elrakása lövés közben kijavítása: Itt arra célzok, hogy pl M4-el lövök valakiket, és egy idő után ki buggol a kezemből az M4 dara közben és elég idegesítő, sokszor ezen múlnak dolgok. Jobb lenne ha ezt lehetne javítani.

20: SeeNion illegáls scriptté tétele: Csak akkor lássa valaki a SeeNiont ha banda/maffiába van, ezzel több RP lehetőséget a fegyverárusítás/drogárusítást adni a civilek között.

21: Frakció fejlesztési kérelmek hamarabbi bírálata és behozatala: Szerintem ezen nincs mit beszélni.


22: Crashek, buggok javítása: Ezen sincs mit ragozni szerintem.

23: LOW rp-k behozatala: Itt arra gondolok, hogy belehetne hozni a melow, dolow, amelow. Ezek is feldobnák az egész játék élményt, + jöhetne mellé még a tlow ami a whisper funkciót helyettesítené, így nem kell mindig az pl: Kis Ferenc mondja: Hallod, gyere már kicsit odébb. (halkan), hanem meglehetne úgy oldani, hogy Kis Feren mondja [low]: Hé, gyere már odébb. Sokkal jobb lenne a kivitelezése,. >


Megjegyzés:
< Ha támad még ötletem, akkor editelni fogom a témát, addig is jöhet hideg és meleg. >
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Nos számomra vannak benne jónak látott dolgok és olyanok is amelyeket nem tartok teljes mértékben jónak.
1. résszel semmi problémám nincs , teljesen egyet értek azzal amit leírtál.
2. tankolás rendszer... hát sok mindenki sok mindenre azt mondja ez ne legyen v3 és lv , viszont önmagában lehetne újragondolni a rendszerét , de valami újabb , egyedibb , másabbat szívesebben látnék. Szerintem az magában nagy ötlet és egyedi , hogy társul hozzá egy munka én ezt a részét nem piszkálnám.
3. Benzinszállító kivételével nem értek egyet , mert szerintem egy teljesen jó kis munka , viszont ahogy írtad a másik lehetőséget a bér emelését , az viszont már rá férne arra a munkára , valamint a benzinszállító telepnél azt az elválasztó kerítést kivenném , esetleg az is lehetne no collision zone , így ott nem törnék egymás miatt a járművet valamint a kerítés sem törné.
" ez eléggé unalmas, hogy PPzni kell csak azért, hogy tudj járkálni, mert senki nem végzi ezt a munkát " ez a rész amit írtál... hát kicsit felháborodtam , de ezt lehet csak én látom így... Vannak akik végzik ezt a munkát , senki nem mondta és kötelez rá , hogy ppzni kell tankolókártyát vagy benzines kannát. Sokak bosszankodnak , hogy nincs üzemanyag a kúton és hasonlók , hát ppzni meg venni kell benzines kannát / tankolás kártyát , bár én azt nem tudom , hogy miért nem megy el az adott illető egy két kanyar üzemanyagot kivinni? Lássuk be érdekünk lenne ha néha 1-2 ember akár 10-20 perc erejéig végezné ezt a munkát , lehet el megy vele egy kis idő , de nem szükséges ppznünk , pps itemeket vennünk , valamint még mi keresünk mellé minimális összeget. Ezt lehet csak én gondolom így , de ez hozzáállás kérdése. Nyilván ezt az egész rendszert át kellene kicsit dolgozni , béreket megemelni , bug mentesíteni és hasonlók , viszont amíg erre a fejlesztési részre várunk , szerintem mi magunk is megtudnánk oldani ezt a problémát , ha az ember nem mindig a másikra várna , és más miatt bosszankodna , hogy " nem csinálja senki , miért nem csinálják ezt a munkát" nagyon sokszor hallom ezt a mondatot és hasonló mondatokat , ( ezt most nem rád értem Dr3x ) erre ismét csak azt tudom mondani , ha zavar miért nem csinálod te ? Hát általában ez a válasz nem szokott tetszeni senkinek sem.
4. Boxer elég sok van a szerveren , ha nem is túlságosan az ütőképességét növelnék az se lenne nagy probléma , szerintem elég lenne ha ez az eszköz legális lenne és bárki tarthatná magánál , akkor lehet kicsit nagyobb értéke lenne és több embernek szüksége lenne rá.
5. Egyáltalán nem rossz amit írsz , el tudnám képzelni , viszont egy teljesen új és fejlettebb , hasznosabb medic rendszert kellene készíteni amely tartalmazná ezt a részét is.
6. Ez sem rossz , viszont sok admin ügyet eredményezne szerintem, az animhoz elég lenne ha lehetne animban rádiózni (erről megoszló a vélemény , hogy lehet- nem lehet) valamint telefonálni , és akkor ha az ember akar akkor tud segítséget hívni , kérni akár ismerősöktől , vagy mentősöktől.

Ötleteid jók , nem leszólni szerettem volna , ez az ötlet olvasása után erre a véleményre jutottam amit leírtam , ezzel nem szerettem volna senkit sem megbántani , jelenleg ez a véleményem ezekről a dolgokról. :D
 

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Köszi a vissza jelzést. A PP-s dolgot nem úgy értettem, csak hát azért valljuk be, elég kevés az ember aki csinálja a munkát, és elég sok kútra nem jut benzin, így nagy rész rá van kényszerülve, hogy feltöltsön, hogy bírjon menni, de ezt lehet csak én látom így, mert az hogy tízből szinte csak egy kútba van benzin az is tuti.(tapasztalatból mondom)
 

Ego

Anya kiakadt, pikk pakk intézem az anyagiakat
Támogató
2020. 03. 01.
154
466
V2 karakter
ʟᴇᴏ ᴢᴇɴᴏ
Hát Drex csak támogatni tudom az ötleteid.
Szükséges lenne már ez a pár változtatás!
 
  • Imádom
Reactions: dr3X

tigusz.

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
389
2 118
22
Budapest
V4 karakter
anas.huq
LV karakter
iker fraga 🇲🇽
V2 karakter
Octavius Bourton
Nagyon jól össze szedted a gondolatokat, ugyanis nem új autókra van szükség, hanem ténylegesen olyan dolgokra, amelyek minden játékos számára egy élvezhetőbb játékot nyújtanak.
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X

Jamal

Újonc
2019. 07. 02.
53
19
20
Hódmezővásárhely
V2 karakter
Elijah Maynard
Jól össze van szedve az egész,Támogatom! Viszont szerintem a vérzés illetve a v3mas tankolás nem kellene hisz akkor már szinte teljesen el menne a v2 feelingje... Mert,ha alaposan megnézzük az egész szervert akkor a 90% a v3ból áll.. De a többi ötleted nagyon jó és örülnék,ha megvalósításra kerülnének!
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
A 9-es ponton kívül mindet támogatom , egy időben pár felsorolt pontot én is írtam ötletlenek és sokan mások is de mindenképp kellenének és nagyon adnám. Hátha bekerülnek , sok sikert. :)
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X és Jamal

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
1 elfogadva
4 átbeszélés alatt
5 nem
6 nem
7 már megvan
8 felesleges
9 nem az én hatásk.
10 harcstílus már mentve van
11 folyamatosan azon dolgozom..
12 elfogadva
13 elfogadva
14 Azt be tudjátok bindelni
16 nem az én hatásk.
19 monitorozom
22 folyamat javítva..
23 elfogadva
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.