Dr. Milford Periera -> RP Őr

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
971
3 610
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Dr. Milford Periera >

Panaszolt fél admin neve:
< RP Őr >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Én csak szimplán futottam és aztán elmentem AFKolni, egy jó egy perc múlva visszatértem, mikor is kickelve találtam magam, "CJ futás" indokkal. Na most, gyorsan átfutottam a v2-es szabályzatot, és nem találtam semmit a CJ illetve a bug szavakkal amik relevánsak lennének. Én több éve játszok See szervereken és még egyszer sem hallottam róla. Ezen felül, megkérdeztem egy admint és azt mondta, hogy van hogy csak úgy magától bebugol, ez történt velem is ezek szerint. Szerintem semmiféleképpen se jó megközelítés reflexből kickelni egy olyan dologért, ami erősen meglehet, hogy nem a játékos hibája. >

Bizonyítékok:
< [2021-07-19 18:07:15] [Output] : [Küldött PM]: Alvi (104): Hali! Most kickelt random egy RP őr, meg tudnád mondani mi a jó ég az a CJ futás?
[2021-07-19 18:08:06] [Output] : [Segítség] Admin[1] Alvi: szia, az alap futás a játékban ami a szerveren nem megengedett.
[2021-07-19 18:08:35] [Output] : [Küldött PM]: Alvi (104): Értem, és ezt hogy idéztem elő, mert hogy én csak futottam? Illetve, hogy kapcsolom ki?
[2021-07-19 18:09:11] [Output] : [Segítség] Admin[1] Alvi: beszokott bugolni néha, ha most is úgy futsz állits be egy másik sétát és megoldódik. >

Megjegyzés:
< Ha jogtalannak ítélitek a panaszkönyvet, annyit kérnék, hogy foglaljátok bele a szabályzatba, mert így nehéz tudomást szerezni róla. >
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Szia!
A CJ futás lehetősége egy bug, amit ha egy relogolás követ, megszűnik. Ezt a futást nem lehet használni.
A kicket nem szankcióként kaptad, szimplán a relogolásnak kellett megtörténnie.
Helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.