Dr Lily Allice jelentkezése SGHnak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MedveV2

Barangoló
2019. 03. 10.
82
33
Berettyóújfalu
V4 karakter
Dr Tailor Baldey
LV karakter
Alexander F Campbell
V2 karakter
Dr Lily Allice


sgh.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Szabó Mártonnak hívnak, 18 éves vagyok. Tavalyi évben érettségiztem, valamint sikeres szakmát tettem le. Szeptemberben felnőttképzésbe kezdtem mint autószerelő, de ez nem tartott sokáig, novemberben kiiratkoztam, majd munkát kerestem. E hét csütörtökén sikeresen felvettek egy Mezőgazdasági formájú céghez, melyen öntözőrendszereket gyártunk, szerelünk össze.

Mióta játszol a szerveren?

legelső SeeMTA-s kalandomat 2014-ben kezdtem. Az akkori V2-n voltam bannolva egy hónapig, sajnos azt a karakteremet, valami oknál fogva törölték. Mivel akkor kaptam egy akkoriban eléggé jó minőségű gépet úgy gondoltam, hogy adok még egy esélyt a szervernek. Azóta v3 lett belőle. Így az új v2-es szerveren 2019-ben kezdtem el a karakteremet.

Eddig elért eredményeid a szerveren:

Kettő hosszú ideig tartó frakció magas beosztású tagja. NAV, valamint Irish. 2018-ban kezdtem pályafutásomat a Nemzeti Adó- és Vámhivatal szervezetében, 2019-ben Őrnagyi rendfokozattal leptek meg, valamint AllLeader jelöltként. Ekkor sok probléma miatt kiléptem a frakcióból és megnéztem a rossz "emberek" szervezetét is, hogy még is milyen lehet ez valójában. Ekkor még több embert ismertem meg. 2021ben feloszlott a csapat, majd sok ideig csak azért jártam fel, hogy a házamat bejelentsem. 2023.01.09-én vissza jöttem a NAV-ba újult erővel. 2019es évben Adminisztrátori pozíciót töltöttem ki, sajnos ez egy hónapig tartott fars indokok és Ricsi végett. (Amit már Bencével megbeszéltem a napokban). Ez az időszak nekem felejthetetlen volt, mint az összes többi. A legnagyobb eredményem a szerveren, hogy 2015-ben megismertem egy srácot, akivel jó sok évig sajnos nem tudtam találkozni, csak a beszélő felületeken, valamint a szerveren. Fiatalok voltunk, így nem tudtunk találkozni, de 2022-ben Kunmadarason össze hozott egy találkozót nekünk az Élet és meg tudtuk ismerni egymást személyesen is. 7év nem kevés, akár el is úszhattunk volna a barátság mellett, de mi kitartottunk. A legnagyobb eredményem, hogy egy fantasztikus barátot ismerhettem meg, akivel mái napig beszélünk, játszunk és ha úgy alakul akkor még találkozunk is. @ Angelo Capella/Ryker.

Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Igen, mind kettő frakció jó és rossz tulajdonságát megtapasztaltam, de leginkább Legális szervezet tagja voltam.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?

Igen

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Azért szeretnék SGH tagja lenni, hogy a player társaimnak, valamint az adminoknak meg tudjam könnyebbíteni a dolgát, tudjak segíteni az embereknek kisebb problémákban.

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

Segítőkészség.

Mennyi időt töltesz a szerveren?

Mivel jelenleg sok időm van, akár 8 órát is fent szoktam lenni a szerveren. Márciustól főállásban fogok dolgozni, de a napi 4 órát fogom tudni teljesíteni.


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
Elsősorban, hogy bizonyítékom legyen lefotózom, majd Admint hívok.

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?
Elsőnek szólok, majd ha azután se fejezi be, akkor Admint hívok, hisz ő tudja ezt könnyebben megoldani.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Szólni fogok, hogy az adminisztrátorokat keressék.

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Szólok egy adminisztrátornak, hogy intézkedjen, hisz én nem tudok ennél többet tenni.

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
Szólok neki, hogy helytelenül RP-zett és javítsa ki, valamint máskor ne csináljon ilyet.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
Vissza adnám neki, hisz a szerver szabályzata ezt tiltja.

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
Esetleg ha olyan, akkor utána néznék, ha tényleg nem tudom rá a választ, akkor viszont megmondanám neki, hogy Elnézést, de nem tudok benne segíteni, hisz én sem tudom.

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
Sajnos nem tudnék vele semmit se kezdeni, hisz a PM nem erre való, valamint OOC nem ruházok át senkinek semmit.

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?
Egy adminsegédnek első, hogy a playereknek, adminoknak segítsenek.



Mik azok az általad fontosnak tartott helyszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?

Városháza, bank, Északi/Déli benzinkút, Korház, Rendőrség, valamint olyan helyek, amit nem jelez a térkép, de civil munkához kapcsolódik.

Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Horgászat: kezdő játékos esetén, az alapvető dolgokat mutatnám be, mondanám el. Engedélyek kiváltása (Személyi, Horgászengedély), Jogosítvány nem léte esetén Taxi hívása, majd a neki tetszőleges helyre szállítatása, ahol tud horgászni és ahova érvényes az engedélye. Pecabot használatának bemutatása. Ha mind ezzel megvan, akkor a leadó megmutatása.

Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Buszsofőr: A buszos munkát a Városházán tudod felvenni. Taxi segítségével a kijelölt helyre szállítatása, valamint a munka elkezdésének lebonyolítása. Munkajármű felvétele után a chatet figyelve meg fogja tudni, hogy mik a pontos információk, hova kell menni és mit kell csinálni. A járművel KRESZ szerinti közlekedés, magáncélra nem használható a munkajármű.

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:

Farm: A frami munkák egyszerűek, viszont hosszú ideig tartanak. Első lépés egy játékos számára, hogy legyen elegendő pénz kerete arra, hogy ő ezt tudja finanszírozni. Farm kibérlése után szükség lesz növény magokra, valamint locsolóra. Munkálatok megkezdéséhez a kapát kell használni, amivel fel lehet ásni a földet. Ezután a magok beszórása, majd földek betemetése, locsolása. A magokat a piacon tudod felvenni (piros kis boltos ikon), valamint ott is tudod leadni a kitermelt növényeket.


Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]

Igen voltam már adminjailben egyszer.
Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam még.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Rizzo és Bhrgur

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Szia!

Itt is a két - szerintem - legfontosabb kérdés lett elaprózva.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?
Mi motivál abban, hogy SGH legyél?


Ezeket szerintem mindenképp bővítsed, illetve azt javasolnám, hogy fusd át a szöveget gépelési hibák miatt.

A többi szerintem megüti itt is a kívánt mércét, sok sikert!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.