Dr JAyden Romanow panasza - Diaz és Santorino

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

K1NG

Zöldfülű
2019. 01. 15.
162
271
24
Veszprém/Budapest
V4 karakter
Ryan L Gibson
V2 karakter
Hugo de Goya Sigaryov
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Dr Jayden Romanow >

Panaszolt fél admin neve:
< Santorino, Diaz >

Panasz pontos megfogalmazása:
< 91 játékosnál nem dutyznak. >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/Yu0pFYy >

Megjegyzés:
< . >
 

DiazV2

Újonc
2020. 12. 16.
42
32
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
-
Hi.

Nem voltam számítógép közelben, mikor az általad elkészített fénykép történt. Legutoljára 18:00-kor voltam megtalálható teamspeak 3-on, akkor is Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság megbeszélés miatt. Ilyen esetekben, mikor valami sürgős közbejön szimplán kidutyzok, majd a számítógépet úgy hagyom, ahogyan az jelen állapotában van. Hidd el sajnos mi sem tudunk folyamatosan a nap 24 órájában dutyzni, jönnek közbe más dolgok is a való életben.
 

K1NG

Zöldfülű
2019. 01. 15.
162
271
24
Veszprém/Budapest
V4 karakter
Ryan L Gibson
V2 karakter
Hugo de Goya Sigaryov
Szerver szabályzat:
• Tilos AFK-olni hosszabb ideig a kamat miatt (éjszaka és nappal is!)
Viszont le szögezném, hogy nem azért nyitottam a PK-t, hogy mínusz pontba esetleg amin el vételében részesüljetek, hanem, hogy végre ne az legyen, hogy 80-90 játékosnál több admin is fent van, de off dutyba. Idegesítő!
Inkább lépjetek le!
 

Benitoo

?Habos sütemény?
2019. 05. 13.
230
375
22
?mikor a vaddisznó elrepül?
V4 karakter
Charles_Collins
LV karakter
Ivory_Hankins
V2 karakter
Harvey_Ainsley
Hello!

Gyakran fordul elő, hogy egy duty-val töltött nap után megpihenek egy kicsit , kiállok szolgálatból és lemegyek boltba valamiért.
Egyrészt azért nem értem most ezt a PK-t , mert aki ismer az tudja nagyon jól hogy ha fent vagyok a szerveren akkor az adminduty-t pörgetem es ritkan lehet engem offdutyban latni. Ez pedig hogy egyszer el lett kapva egy olyan pillanat amikor nem vagyok szolgálatban és egyből PK lesz belőle kicsit mosolyt csalt az arcomra.

Kíváncsi lennék rá hogy mennyi ideig tartott az hogy nem volt admin szolgálatban a szerveren. Huzamosabb ideig biztos nem volt igy mert vagy fel lett ismerve a problema, esetleg valamelyik adminisztrátor akit ledobott a szerver visszacsatlakozott.
Véleményem szerint egyáltalán nem jellemző és nem is gyakori hogy 80-90 játékosra ne jutna szolgálatban lévő admin.

Illetve nem látom rendesen a képet , de 18:33-nak tűnik így az aktuális idő nekem, én pedig 35-kor már fent sem voltam a szerveren.

Varom a biralatot. /// Telo
 
Utoljára szerkesztve:

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!

Nem tudom miért jó,hogy ilyen rosszindulatú vagy az adminisztrátorokkal szemben akik naponta segítenek a játékosoknak.

Második képeden az idő 18:33:54 az idő.
[2021-09-12 18:34:26] [Output] : [INFO]Santorino adminszolgálatba lépett.


18:32:45 körül lépett le a szerverről @Dzsamboo
18:34:26-kor lépett szolgálatba @Santorino

Összesen durván 2 percig nem volt adminisztrátor szolgálatban.

Szerver szabályzat:
• Tilos AFK-olni hosszabb ideig a kamat miatt (éjszaka és nappal is!)
Viszont le szögezném, hogy nem azért nyitottam a PK-t, hogy mínusz pontba esetleg amin el vételében részesüljetek, hanem, hogy végre ne az legyen, hogy 80-90 játékosnál több admin is fent van, de off dutyba. Idegesítő!
Inkább lépjetek le!
Ez a szabályzat meg hülyeség mivel bent van az AFK rendszer és,ha bizonyos ideig nem csinálsz semmit a szerveren akkor nem számolja tovább a perceidet és nem tudod ezáltal a kamatot AFK-olni. A szabályzattal kapcsolatban beszélek @Ricsi -vel vagy @Bence -vel.
Ha már a szabályzatot hoztad fel az adminisztrátorokkal szemben akkor szeretném felhívni a figyelmedet,hogy moderátorként nem vagy tisztában a TS szabályzattal.

Miután @DiazV2 visszajött a géphez és látta,hogy nincs adminisztrátor szolgálatban és ő nem tud szolgálatban lenni ezért ő is lelépett
@DiazV2 ekkor lépett le a szerverről:
[2021-09-12 18:38:17] [Input] : exit

Arra kérlek meg @DiazV2 ,hogy legközelebb lépj le,hogy elkerüljük az ilyen helyzetet.

A PK-t következmények nélkül zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.