Dr. Anger Romanow --> Ballu

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

K1NG

Zöldfülű
2019. 01. 15.
162
271
24
Veszprém/Budapest
V4 karakter
Ryan L Gibson
V2 karakter
Hugo de Goya Sigaryov
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Dr. Anger Romanow >

Panaszolt fél admin neve:
< Ballu >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Ballus elég egy oldalúan járt el egy ügyben, ráadásul olyan szankciókat adott, ami nem is volt jogos. AZ alaphelyzet: Az NNI elkezdte üldözni az autómat, amivel én elkezdtem menekülni.Déli határ fele mentem, ott látott engem az orosz leaderaki azonnal elkezdte utánunk jönni, és embereket hívni. Tudták hogy üldöznek, rádión kérdezgettek, de üldözés közben nem válaszoltam. Viszont miután az NNI le lökött chilliad közepéről így az autóm tk-s lett, gyalog menekültem tovább, amire egyből elkezdtek lőni.Állításuk szerint volt felszólítás, de én olyan messze voltam, hogy nekem nem írta a chat, majd elkezdtek lőni rám. Én elbújtam egy szikla mögé, gyorsan rádióztam, hogy chilliad melletti 4 sávosnál, vagyok. Addig rádióztam amíg nem lőttek rám, mert már futottak rám sokkolóval. Utána az oroszosok megtaláltak, és lelőtték az rendvédelmet, majd Diego egyből admint hívott, ami életem legérdekesebb admin ügye volt. Nem tudtam eldönteni, hogy most Ballus a bíráló admin vagy Diego aki hívta az admint. MG-t azért kaptam egyedül(egyedül nem lehet mg-zni), mert az oroszosok hamar oda értek.... Elnézést kérek, hogy nem trabanttal közlekedünk.[/COLOR] [2021-05-04 17:49:37] [Output] : Zakharova Maxim mondja ((rádióba)): Gawriil kocsiját üldözik> <--- itt vették észre délin, hogy üldöznek [2021-05-04 17:53:18] [Output] : Zakharova Maxim mondja ((rádióba)): Merre ? [2021-05-04 17:54:29] [Output] : Dr. Anger Romanow mondja ((rádióba)): chiliadd meleltti dfupola sáv [2021-05-04 17:54:39] [Output] : Zakharova Maxim mondja ((rádióba)): megyünk. [2021-05-04 17:56:03] [Output] : Zakharova Maxim mondja ((rádióba)): Két alagút között vannak. Megsúgom az oroszosok sem vakok, észre vesznek egy fehér rs-5-t villogóval. PG-t azért kaptam elméletileg, mert lőttek rám és én rádióztam. Én amint lőttek rám elbújtam egy hegy mögé, ahonnan nem láttak, így nem tudtak rám lőni. tudtommal fedezék mögött rádiózhatok. A stílusomról meg annyit mondanék, hogy egy ilyen ügyhöz, ne várjatok tőle jó pofizást.

>

Bizonyítékok:

<
[Bíráló Fő/superadminnak küldöm a napi logot.
az MG-ről: https://clipchamp.com/watch/1kzn1s7qd9I>


Megjegyzés:
Diego próbált mindent rám fogni, és amin valami nem volt jogos keresett valami másikat, ami ugyan úgy nem volt jogos. Bone nem bírálhatja, mivel ott volt az ügynél
Alax válasza:
Téma címét javítottam!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: Porozinko
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.