Douglass Jonh tisztelettel és erővel jelentkezik a See City Car Service-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Boxoslegend

Pötyögtető
2019. 12. 29.
538
288
LV karakter
Lorenzo Alterio
V2 karakter
Vazquez Joe
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Kathi Márton ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2-3 éve 12 ezer percel rendelkezem

Hanyas szintű vagy?
~ Most pontosan 15 ~

Milyen idős vagy?
~ 14 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Nem voltam ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Válasz ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mert szeretnék szerelni autókat. Szeretném elűzni unalmam ezzel a munkával. Mindig is szerettem volna bekerülni de különböző okok miatt erre nem volt lehetőségem. Volt amikor a gépem nem futtatta a játékot pontosabban a laptopom. Volt amikor nem lett volna időm rá .Szóval nem tehettem ezt meg.De ez a múlté most már ezeket mind megoldom és mivel pénzügyileg sem vagyok gazdag, persze én nem a pénz miatt jövök az nekem mellékes inkább hogy egy jó frakció tagja legyek. Igazából van pár ok röviden összefoglalva: Jó emberek között legyek,Legyen egy kis megtakarított pénzem,és legyen egy jó munkahelyem. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen igen. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 6 órát de ez fix ami azt jelenti hogy többet is. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~https://imgur.com/a/cZbqGJv Nem hiszen nagyon sok tapasztalatom van a szabályok szempontjából és ezeket mindig betartom. ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/cZbqGJv Nos mielőtt ezt a képet megnézik hozzátenném a körülbelüli 60%-a igazságtalanul kaptam na de ezt maguk eldöntik ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Katih Mártonnak hívnak,14 éves vagyok. Hajdú Bihar megyében élek,Böszörményben.7. osztályos vagyok most perpillanat. Tanulmányaim elég jók a többi emberhez képest osztály első vagyok. Hobbim a motorozás, és a kézilabdázás. Mind a 2 ugyanúgy szeretem és mindakettőhöz értek is. Kéziben Kapus vagyok és elég jól játszom. Sok a barátom sokan is ismernek és mindenki szeret. SEE Mta-t 2016-ban kezdtem ekkor a régi laptopomon regszitráltam 2017-ben regisztráltam V3-ra itt ezeken nagyon sok tapasztalatot szereztem. De most még többet szeretnék egy frakció segítségével ami a szerelő lesz. ~
 
Utoljára szerkesztve:

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Bonnie D Revench - See City Car Service, Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.