Douglass Jhon Joe jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Boxoslegend

Pötyögtető
2019. 12. 29.
538
288
LV karakter
Lorenzo Alterio
V2 karakter
Vazquez Joe
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Márton. 15 éves. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2019-12-31 16:15:46-Kor regisztráltam. 28 nap, 9 óra és 8 perc 40868 percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/a/zsJ3HeB ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Minimum 5 órát. És simán tudnám teljesíteni az elvártakat. Még túl is lépném ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Márton vagyok. 9-es tanuló 15 éves vagyok. Hajdú-Bihar megyében élek. Tanuláson és gépen kívül nem 1 dolog foglalkoztat. Motorozás,Autózás,Film/Sorozat nézés,Kézilabda,Zenekészítés bár abban még csak kezdő vagyok. Kézilabda,Foci,Szerelés és még jó pár dolog . Van pár dolog amit jó ha tud az ember rólam. Pontos ember vagyok mindent kiszámolok és mindent pontosan csinálok. Szeretek a kisebb embereknek adni. Mivel egyszer én is voltam még kicsi vagy kezdő. Mivel sportolok ezért tudom mit jelent a tisztelet. Ezt a dolgot én figyelembe is veszem nálam a tisztelet nem megkapják hanem kiérdemlik. Szeretem ha megadják ezt nekem és én is tudom viszonyozni. A sportra visszatérve azt is tudom mi az a kemény munka. Voltak számomra nehéz idők mikor sok minden nem ment úgy ahogy kellett volna menni. A sport a tanulás. Ekkor elhatároztam hogy keményebben fogok dolgozni és odafigyelve . Kitűztem magamnak pár célt. Miután nem adtam fel és fel álltam még egyszer újra próbálni ezután minden sokkal jobban ment mivel mindig motivált valami/valaki. Ezért sose becsülöm alá a kisebbet és nem felejtem és nem is fogom elfelejteni honnan jöttem mivel nekem is voltak emberek akiknek sokat köszönhetek. Gépen általában pár játékkal szoktam játszani Far Cry , Forza Horizon 4, ETS2 , GTA V, MTA, meg még rengeteg dolog. Autók közül AUDI RS6 az álom és még a Camaro ZL1. Motorok közül szeretem a Hondákat és a terep motorokat. Filmek közül az akció, sorozatok közül pedig a helyszínelős mint pl. Halálos Fegyver 3. Évada. A kézilabdáról annyit hogy már több mint 4 éve csinálom kapusként és elég jól szerintem és még sok ember szerint is. A Focit amit magamnak azaz nem csapatnál hanem otthon/barátokkal csinálok, de a mozgás az meg van. A zenébe még nemrég kezdtem bele de próbálgatom elsajátítani. Igazából még a jövőmről terveztem írni kicsit. Miután befejeztem az iskolákat elmegyek egy Építőmérnöki céghez mivel annak fogok a későbbiekben tanulni. Majd miután lesz egy kis pénzem egy saját vállalkozást nyitni és a világot körbejárni. Egy becsületes élet semmi drog semmi csalás! Becsületes pénz amit én keresek meg nem pedig más. Nos hát elsőnek ennyit magamról. Ha Isten és a sors is úgy hozza még találkozunk további szép napot/estét ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Douglass Jhon Joe ~


Születési helye, ideje:
~ 1981.05.01 Carson City Nevada. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Car mechanic, Mechanical mechanic degree ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Azért szeretnék a Fix&Drive csapatához tartozni mert mivel kitanultam az autószerelést így szeretnék is benne dolgozni. Szeretnék egy új csapat tagja lenni. Új embereket megismerni és új kollégákkal dolgozni. Hosszútávon szeretnék dolgozni és egy szép magasabb rangot elérni. Úgy gondoltam ,hogy ha minél többet dolgozok a szakmámban annál több tapasztalatom lenne benne. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ 1981.05.01-én születtem Carson City-ben. Édesanyám Douglass Jessica, Apám pedig Douglass Joe. Gyerekkoromban mindig is közel áltam az autókhoz mivel apám egy forgalmas autószerelőként dolgozott. Ezért mindig vitt magával amikor csak tudott. Nem voltunk akkoriban gazdagok mivel Apám és Édesanyám is keményen dolgozott hogy meg tudjunk élni. Édesanyám egy közeli varrodában dolgozott varró nő-ként. Mivel nem hagyhattak otthon egyedül ezért mindig a szüleimmel voltam naponta. Néha Édesanyámmal mentem el a munkahelyére, de legtöbbször apámmal mentem el a munkahelyére és mindig jobban szerettem ott lenni az autók között. Már akkor is érdekelt a szerelés. Ahogy teltek az évek úgy nőttem fel elsőnek 1987-ben az általános iskolát jártam ki. Átlag jó tanuló voltam. Majd ezután úgy döntöttem ,hogy autószerelőnek tanulok tovább. Itt 5 évig tanultam és az 5 év alatt a jogosítványomat is megszereztem. Ezek után úgy éreztem hogy az autószerelő szak mellé mindig jól jöhet egy nagyobb jogosítvány ezért kamionból is sikeresen letettem a jogosítványt. 1992-ben sikeresen érettségiztem majd 1 szakmával a kezemben megpróbáltam a szülővárosomban Carson City-ben elkezdeni dolgozni, ami nem sikerült. Próbálkoztam minden munkahelyen. Elsőnek egy fuvarozó cégnél kaptam állást ahol 3 évig dolgoztam. Majd mivel a cég becsődölt ezért elbocsátottak. Ezután 2 évig munkanélküli voltam mivel a városban sehova nem hirdettek tagfelvételt. Majd jött úgy döntöttem , hogy a félre tett pénzemből beköltözök See City-be.1999-ben sikerült is beköltöznöm majd elkezdtem Benzinszállítóként dolgozni amit nagyon szerettem. Egészen 14 évig dolgoztam annál a cégnél. Eközben az ADR vizsgát is megszereztem. De mivel tovább akartam lépni egy újabb munkára ezért úgy gondoltam felmondok és elkezdek keresgélni az új munka után. Hosszas keresgélés után meg is találtam a nekem megfelelő munkát. A Város Kamion Társasága hirdetett tagfelvételt ezért be is adtam a jelentkezésem ahová sikeresen fel is vettek. Így mái napig itt dolgozok de a tervem a jövőre nézve a Fix&Drive lenne. ~

Aláírás:
Douglass Jhon Joe
 
  • Tetszik
Reactions: Benett.

Carter

Az év Globális Moderátora | 2022
2019. 01. 11.
729
574
Kaposvár
sctve.hu
V4 karakter
Rick McKenzie
LV karakter
Nathan Owen
V2 karakter
Rick O'Ruah

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

Megjegyzés:
Meghallgatás TeamSpeak 3-on lesz kedd este. (18:00 után keress fel!)

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.