Douglass Jhon Joe Jelentkezése a FIX AND DRIVE-hoz.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Boxoslegend

Pötyögtető
2019. 12. 29.
538
288
LV karakter
Lorenzo Alterio
V2 karakter
Vazquez Joe

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Márton/ Becenevem Boxos Joe. 14 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Pontos Adatok! Regisztráltam:2019-12-31 16:15:46 Játszott Percem:39992 perc~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/a/fJocUAR ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~igen-igen, és természetesen használom is!~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~Minimum 6 óra hétköznap, hétvégén persze sokkal többet is. És természetesen tudom teljesíteni az elvártakat. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Hogy ki is vagyok én azt mindjárt meg is mondom! Kathi Marci vagyok ismertebb nevemen a Boxos Joe egy igazi Legenda személyesen a barátaim szemében. 8-os tanuló 14 éves. Hajdúböszörményben élek. Tanuláson és gépen kívül nem 1 dolog köt még le. Motorozás,Autózás,Film/Sorozat nézés,Kézilabda,Alapzenekészítés Foci,Szerelés és még jó pár dolog . Van pár dolog amit jó ha tud az ember rólam. Pontos ember vagyok mindent kiszámolok és mindent pontosan csinálok. Szeretek a kisebb embereknek adni. Mivel egyszer én is voltam még kicsi vagy kezdő. Mivel sportolok ezért tudom mit jelent a tisztelet. Ezt a dolgot én figyelembe is veszem nálam a tisztelet nem megkapják hanem kiérdemlik. Szeretem ha megadják ezt nekem és én is tudom viszonyozni. A sportra visszatérve azt is tudom mi az a kemény munka. Voltak számomra nehéz idők mikor sok minden nem ment úgy ahogy kellett volna menni. A sport a tanulás. Ekkor elhatároztam hogy keményebben fogok dolgozni és odafigyelve . Kitűztem magamnak pár célt. Miután nem adtam fel és fel álltam még egyszer újra próbálni ezután minden sokkal jobban ment mivel mindig motivált valami/valaki. Ezért sose becsülöm alá a kisebbet és nem felejtem és nem is fogom elfelejteni honnan jöttem mivel nekem is voltak emberek akiknek sokat köszönhetek. Gépen általában pár játékkal szoktam játszani Far Cry , Forza Horizon 4, ETS2 , GTA V, MTA, meg még rengeteg dolog. Autók közül AUDI RS6 az álom és még a Camaro ZL1. Motorok közül szeretem a Hondákat és a terep motorokat. Filmek közül az akció, sorozatok közül pedig a helyszínelős mint pl. Halálos Fegyver 3. Évada. A kézilabdáról annyit hogy már lassan 4 éve csinálom kapusként és elég jól szerintem és még sok ember szerint is. A Focit amit magamnak azaz nem csapatnál hanem otthon/barátokkal csinálok, de a mozgás az meg van. A zenébe még nemrég kezdtem bele de próbálgatom elsajátítani. Igazából még a jövőm-ről terveztem írni kicsit. Miután befejeztem az iskolákat elmegyek egy Építőmérnöki céghez mivel annak fogok a későbbiekben tanulni. Majd miután lesz egy kis pénzem egy saját vállalkozást nyitni és a világot körbejárni. Egy becsületes élet semmi drog semmi csalás! Becsületes pénz amit én keresek meg nem pedig más. Nos hát elsőnek ennyit magamról. Ha Isten és a sors is úgy hozza még találkozunk további szép napot/estét! ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Dogulass Jhon joe ~


Születési helye, ideje:

~ 1980.05.01 Los Santos. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Személygépkocsi szerelő,ADR vizsga,Kamion jogosítvány. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Nos már ezelőtt is beadtam a jelentkezési lapomat de sajnos akkor még nem jártam sikerrel. Most újult erővel írta, egy új jelentkezési lapot és isten is legyen velem hogy sikerüljön. Mellékesen még azért is mivel apám is autó szerelő volt és szeretném tovább vinni a szakmát.Hogy miért szeretnék jelentkezni, azt ebben a pár becsületes mondatban írom le önöknek. Szeretném bebizonyítani mire vagyok képes. Szeretnék egy jó csapat tagja lenni. És persze élvezni a munkát. Jó lenne ha megbecsülnék a munkám. Mindezek mellett szeretném megmutatni az embereknek hogy igen is komolyan csinálom a munkám nem csapom össze és nem rövid ideig maradok az adott munkahelyemnél. Remélem sikerül megszereznem a munkát mert nagyon szeretném egy álmom válna valóra. Szeretnék bizonyítani hogy nem kis ideig tervezek egy szervezetben dolgozni. Mindezek mellett egy szép rangot is el szeretnék érni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Douglass Jhon Joe vagyok.1980.05.01-én születtem. Édesapám Douglass Jhon Jeremy, Édesanyám Douglass Jhon Jessica. Gyerekoromban is már imádtam szerelni a dolgokat, ezek mellett szerettem az autókat is. Óvodába nem jártam mivel mindent otthon a szüleim tanítottak meg. Mivel jó nevelést kaptam ezért mind a kedvesség,a becsületesség, és a tisztelet is megtanították amire nagyon büszke vagyok mivel egyetlen egy ellenségem sincs. Az Általános iskolában voltak nehézségeim de mindet leküzdöttem és sikeresen jártam ki a 8 Osztályt. Ezután a Széchenyi Szakképző iskolába jelentkeztem és sikerrel jártam. Itt Autószerelőnek tanultam. Mikor letelt a 4 év és megkaptam az autószerelő szakmát így nagyobb volt a munkakör választék. De még valahogy így is fejleszteni akartam a tudásomat. Így hát elhatároztam hogy megszerzem a Kamionból a jogosítványt és mellé még egy ADR vizsgát. Ez a 20 éves koromban sikerült is. Így már el tudtam kezdni dolgozni. Elsőnek a See City Benzinszállító társasághoz fordultam és ott kaptam munkát. Nagyon szerettem ezt a melót és ebből tartottam el magam 14 évig. Ezek után See City-be költözött a Nagyker Társaság is.De mivel pár barátom javasolta ezt a Nagyker-t így hát beadtam oda a jelentkezési lapom ahol sikerrel is jártam. Becsületesen gyűjtöttem a pénzem még egy nap a cég becsődölt és elment a városból. Ezután visszamentem a See City Benzinszállító társasághoz ahol még 1 évig dolgoztam .Bár már valahogy ezen a munkán is tovább szerettem volna lépni. Egy reggel mikor az újságot olvastam reggeli közben megpillantottam hogy a városba költözik a Kamion Társaság. Rögtön fel is pattantam és be is adtam a jelentkezési lapom. Itt sikerrel jártam és azóta Kamionos ként dolgozom. De szeretnék végre a szakmámnak is dolgozni szerelő ként. Így hát úgy döntöttem hogy beadom a Fix And Drive-nak a jelentkezési lapomat és remélem itt is szerencsével járok. Nos köszönöm hogy megtiszteltél azzal hogy a jelentkezési lapomat végig olvastad remélem még találkozunk. Nos a további szép napot/estét kívánok!~

Aláírás:

Douglass Jhon Joe

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: 665_jozsi

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
670
689
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png


 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.