Douglass Jhon jelentkezése Szerelőnek az SCCS-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Boxoslegend

Pötyögtető
2019. 12. 29.
538
288
LV karakter
Lorenzo Alterio
V2 karakter
Vazquez Joe
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Douglass Jhon ~

Mikor regisztráltál a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2 éve, és 19.000 percem van. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 20~

Milyen idős vagy?
~ 14 éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen OMSZ-es voltam, nem voltam megelégedve. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Nem voltam megelégedve velük. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Szeretném a szerveren lekötni magam egy jó és kitartó csapattal együtt. Szeretnék egy jó csapat tagja lenni, és akikre mindig lehet számítani! Szeretnék egy kis pénzt is bezsebelni de nem ez a legfontosabb most nekem. Szóval összefoglalva a csapatmunka és az összetartás miatt szeretnék ide jelentkezni!~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen-igen. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Legalább 5 óra de ezt az időt szívesen a frakcióra szánom. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem és remélem ez így is marad. https://imgur.com/a/CpK8iKz

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen de a nagy részét nem tartom igazságosnak. Attól még hogy ez egy kicsit csúnya mert bevallom az de szerintem megérdemelnék a csapaton belül egy helyet. https://imgur.com/a/CpK8iKz~

Volt-e már névváltási kérelmed?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Volt de nem fogadták el de nem is volt annyira fontos. https://imgur.com/a/CpK8iKz ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Nos hölgyeim és uraim! Kathi Márton vagyok 14 éves.Hajdúböszörményben élek.Rengeteg dologhoz is értek. A SEE MTA-t 2016-n kezdtem el azóta játszom kisebb kihagyásokkal.Értek mindenhez most felsorolom ezeket:Autók,Motorok,Gépek,Játékok,filmek,nyilván akik ezekben a filmekben szerepelnek színészek,Kézilabda,foci,kosár nos ezek mind nagyon jól mennek és még a tanulásban is kiemelkedő vagyok.Most mindegyikhez fűzök egy mondatot.Az autókhoz nagyon értek az én személyes kedvencem pontosan megmondva az AUDI RS6 2015.. Majd a motoroknál tetszésemet nyerte el a HONDA CBR 1000F 1991-s ami egy nagyon jó motor és nagyon sok mindent ki is bír.A Gépek, a gépek amit mindennap használok nos az enyém egy nagyon jó gép, minőségben szóval bárhonnan nézzük helytáll mindenhol.A játékok amiket a gépen játszok nos mindenkinek van kedvence nekem a SEE MTA és még sok más de nálam ez érte el az első helyet.A kedvenc filmem a TRASFORMERS a kihalás kora 2014-l. Nos aki ebben a filmben szerepet kapott az a kedvenc szereplőm is aki nem más mint MARK WHALEBERG! Nos miután ezeket elmondtam A kézilabdát edző vagyis csapat mellett sportolok A focit magamnak edzem és aránylag elég jól is megy. A kosárlabdában is én vagyok úgymond az "ÁSZ" mivel az osztályban elég jó vagyok. Nos magamról ennyit mesélek remélem még találkozunk ~

12 órád van IG neved frissíteni.
 
Utoljára szerkesztve:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A jelentkezési lapját áttekintettük, majd arra a döntésre jutottunk, hogy a jelentkezését a mostani alkalommal elutasítja a vezetőség.​

George R'Soyaga - See City Car Service​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.