Douglass Jhon jelentkezése A FIX AND DRIVE-hoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Boxoslegend

Pötyögtető
2019. 12. 29.
538
288
LV karakter
Lorenzo Alterio
V2 karakter
Vazquez Joe
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT]



FIX AND DRIVE SERVICE

JELENTKEZÉSI LAP




[ O ][ O ][ C ]



Beceneved, amin szólíthatunk:

~ Marci ~



Életkorod:

~ 14. éves vagyok. ~



A játékon belüli szinted:

~ 20-as szintű vagyok! ~



Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)

~ VÁLASZ ~



Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?

~ Igen amikor van rá szükségem általában 2-3 naponta. ~



Rendelkezel mikrofonnal?

~ Igen. ~



Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:

~
Nos Kathi Mártont ismerhetik most meg! Hajdúböszörményben élek . 14 éves vagyok 8-os leszek most szeptembertől.Rengetek dologhoz értek és amihez értek azt szeretem is. Most ezeket sorolom fel és ezekhez fűzök 1-2 mondatot. Autók,motorok,Gépek,játékok,filmek,színészek,foci,kézi,kosár.Autók közül sok fajtához is értek az én személyes kedvencem az AUDI RS6 2015-l. Motorokban sem vagyok zöldfülű mivel elég sok tapasztalatom van benne így tudom miről beszélek.Gépekhez olyan szinten konyítok hogy simán összedobok 1-t akár az alkatrészekhez is értek. Játékok amiket a gépen játszunk nos mindenkinek van egy kedvence ,nekem például a SEE MTA aza az RP és még sok más.Filmek közül nekem a TRANSFORMERS 4 A Kihalás Kora nyerte el tetszésemet . Nyilván ezekben a filmekben szereplők is vannak nekem a kedvenc szereplőm Mark Whaleberg. Focit magamnak csinálom egyedül és elég jól is megy. Kézit csapat mellett csinálom és abban is jó vagyok. Kosár nos ezt a méretemnek is köszönhetem. Nos örülök hogy megismerhettek.Pozitív tulajdonságaim: Odafigyelek a munkámra szeretem amit csinálok, segítőkész vagyok, Ismerem a játék 75% szabályait. Szeretem a munkáimból kihozni a legjobbat. Mindig odafigyelek másra is. Negatív tulajdonságom: Néha butaságot csinálok valamilyen oknál fogva, ezután pedig nézek mint borjú az új kapura ,nyilván ritka az ilyen . Néha ideges vagyok de ennek szokott lenni oka. A további szép napot! ~

~





[ I ][ C ]



Teljes neve:

~ Douglass Jhon ~



Anyja, apja neve:

~Anyja: Douglass Jeccica, Apja: Duglass Jhonson ~



Elérhetősége (email, telefonszám):

~ TEL:946124 Email: jhond@seemail.com ~



Büntetlen előítéletű?

~ Nem ~



Személyi igazolványáról egy kép:

~ https://imgur.com/a/kToABzc ~



Van-e ismertsége a csapatunkon belül?

~Nincs. ~



Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?

~
Nagyon. Mert ha az nincs nincsen jókedv,nincs jó munka, vagy esetleg nincs becsületes munka.Szeretnék mindenkivel jóban lenni ez által jó kedvem lesz szerelés közben. ~

~



Gyakran jár műhelyünkbe?

~ Mindig! ~



Csatolja be önéletrajzát:

~ 1980.05.01-én születtem Olaszországban.Kisgyerekkorom-n,Gyerekkoromban is már nagyon szerettem az autókat.Apám autója egy 1996-s Audi A6-volt.2005-n elköltöztünk See Citybe hisz édesanyám és apám itt kapott munkát.Ekkor még csak 10 éves voltam de hamar megszoktam az új otthonunkat. Apám Kamionsofőr,anyám pedig egy japán cégnél gépes munkát kapott. Még mindig ugyanúgy szeretem őket anyámat és apámat.Nekik köszönhetem az életem.Mivel Általános iskola közben elköltöztünk ezért 3. osztályos koromban új tárasakkal ismerkedtem meg.De ide nagyon hamar beilleszkedtem. Mikor kijártam a 8 osztályt 15 évesen ezután a Széchenyi István Szak középiskolában tanultam tovább . 19 éves koromban végeztem az iskolákkal. Sajnos apám egy betegségben 2019.02.11-ben elhunyt . . . Mindig is ügyes kezű ember voltam.Szerettem dolgozni és rengeteg munkát vállaltam.. Ekkor már meg volt a jogosítványom mivel az iskola fizette ezt ki.Majd jelentkeztem a See City Transport-hoz ott fel is vettek. Szerettem ott dolgozni de fel kellett mondanom mivel nem voltak olyan jók a viszonyaim. Mert minden butaságot rám akartak kenni. Mindössze 3 évig dolgoztam itt . Ezután elmentem a See City POST-hoz és ott kaptam munkát. 3 éve hogy már hogy itt dolgozom ~




Aláírás:

Douglass Jhon
 

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
192
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta.
Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.