Douglass Jhon jelentkezése A FIX AND DRIVE-hoz. [Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Boxoslegend

Pötyögtető
2019. 12. 29.
538
288
LV karakter
Lorenzo Alterio
V2 karakter
Vazquez Joe

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~Marci 14 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2019-12-31 16:15:46 regisztráltam. 18 nap, 14 óra és 58 perc (26818 perc) ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/a/cWAkt9T ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Mivel nagyon komolyan venném a frakciót ezért minden erőmet és időmet belefektetném, ez körülbelül 4 óra hétköznap. Hétvégente több időt szánnék rá. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Kathi Márton vagyok 8-os tanuló. Hajdúböszörményben élek. 14 éves vagyok. Kedvenc idő töltésem a See Mta V2-n kívül a foci és a kézilabda emellett még a motorozás is nagyon leköt. Szeretek sportolni komolyan veszem a munkát. Amikor elkezdtem a See Mta V2-n nagyon kevés tapasztalattal rendelkeztem. Most már ez csak a múlté nagyon sok tapasztalatom van mindenben. Értelmes és nem rövid időre tervezek sosem most már. A régi hibáimból tanulni szoktam. Nos ennyit magamról a többit pedig majd később! ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Douglass Jhon. ~


Születési helye, ideje:

~ 1980.05.01. Los Santos. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Személygépkocsi Szerelő. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Szeretném bebizonyítani mire vagyok képes. Szeretnék egy jó csapat tagja lenni. És persze élvezni a munkát. Jó lenne ha megbecsülnék a munkám. Mindezek mellett szeretném megmutatni az embereknek hogy igen is komolyan csinálom a munkám nem csapom össze és nem rövid ideig maradok az adott munkahelyemnél. Remélem sikerül megszereznem a munkát mert nagyon szeretném egy álmom válna valóra. Szeretnék bizonyítani hogy nem 2 hétig tervezek és nem "átjáróháznak" nézem a szervezeteket! ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ 1980-n születtem Olaszországban.Kisgyerekkorom-n,Gyerekkoromban is már nagyon szerettem az autókat.Apám autója egy 1996-s Audi A6-volt.1990-n elköltöztünk See Citybe hisz édesanyám és apám itt kapott munkát.Ekkor még csak 10 éves voltam de hamar megszoktam az új otthonunkat. Apám Kamionsofőr,anyám pedig egy japán cégnél gépes munkát kapott. Még mindig ugyanúgy szeretem őket anyámat és apámat.Nekik köszönhetem az életem.Mivel Általános iskola közben elköltöztünk ezért 3. osztályos koromban új tárasakkal ismerkedtem meg.De ide nagyon hamar beilleszkedtem. Mikor kijártam a 8 osztályt 15 évesen ezután a Széchenyi István Szak-középiskolában tanultam tovább . 19 éves koromban végeztem az iskolákkal. Sajnos apám egy betegségben 2019.02.11-n elhunyt . . . Mindig is ügyes kezű ember voltam.Szerettem dolgozni és rengeteg munkát vállaltam.. Ekkor már meg volt a jogosítványom mivel az iskola fizette ezt ki. Majd 2010-n jelentkeztem jelentkeztem a See City benzinszállító céghez ott fel is vettek. Szerettem ott dolgozni de fel kellett mondanom mivel a cég becsődölt.. Nagyon nehéz volt otthagynom ezt a munkát de muszáj volt tovább lépnem.. Mindössze 9 évig dolgoztam itt . Ezután elmentem a See City Nagyker-z és ott kaptam munkát. 1 éve hogy már hogy itt dolgozom. ~

Aláírás:

Douglass Jhon.

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.