Douglass Jhon jelentkezése a FIX AND DRIVE-hoz [Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Boxoslegend

Pötyögtető
2019. 12. 29.
538
288
LV karakter
Lorenzo Alterio
V2 karakter
Vazquez Joe

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Marci. 14 éves vagyok! ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2019-12-31 16:15:46 ~

14 nap, 5 óra és 42 perc (20502 perc)

Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ https://imgur.com/a/h0JQdIa
Nézd tudom nem a legszebb de kérlek ne ez vegye el a kedvet tőlem, ezekből a dolgokból már tanultam próbálok a szabályok betartására odafigyelni! ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen-igen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ MINIMUM:4 óra.~

Hétvégente Többet: 8 óra!

Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Nos Kathi Márton vagyok 14 éves. Hajdúböszörményben élek. Szeretek kézi-ni és szeretek focizni. Ezeken kívül szeretek gépezni , játszani. Ahol legtöbbet játszok az a SEEMTA. Ezzel a játékkal töltöm a legtöbb időmet. Szeretek RP-ni. Sok szabályt tudok most már rengeteg ember van akit én tanítottam meg RP-ni. Eddig 1 frakcióba voltam életem során az OMSZ-be .Megbízható vagyok és becsületes. Megértő és segítőkész vagyok. Nos remélem tetszett ez a kis szöveg rólam remélem még találkozunk további szép napot vagy akár estét! ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Douglass Jhon ~


Születési helye, ideje:

~ 1980.05.01. Los Santos. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~-Műszaki szerelő végzettésg.
~Autószerelő végzettség.


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Szeretném a tudásom kihasználni. Régi nagy álmom hogy egy szerelőtelephez jelentkezzek és ott felvegyenek. Szeretném hogy az emberek megbecsüljék a munkámat. Régóta szeretnék egy szerelőhöz jelentkezni de sajnos ez még nem adatott meg nekem na de ez a múlté. Remélem sikerül felvételt nyernem a munkára. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ 1980-ban születtem Olaszországban.Kisgyerekkorom-ban,Gyerekkoromban is már nagyon szerettem az autókat.Apám autója egy 1996-os Audi A6-volt.1990-ben elköltöztünk See Citybe hisz édesanyám és apám itt kapott munkát.Ekkor még csak 10 éves voltam de hamar megszoktam az új otthonunkat. Apám Kamionsofőr,anyám pedig egy japán cégnél gépes munkát kapott. Még mindig ugyanúgy szeretem őket anyámat és apámat.Nekik köszönhetem az életem.Mivel Általános iskola közben elköltöztünk ezért 3. osztályos koromban új tárasakkal ismerkedtem meg.De ide nagyon hamar beilleszkedtem. Mikor kijártam a 8 osztályt 15 évesen ezután a Széchenyi István Szak-középiskolában tanultam tovább . 19 éves koromban végeztem az iskolákkal. Sajnos apám egy betegségben 2019.02.11-ben elhunyt . . . Mindig is ügyes kezű ember voltam.Szerettem dolgozni és rengeteg munkát vállaltam.. Ekkor már meg volt a jogosítványom mivel az iskola fizette ezt ki. Majd 2010-ben jelentkeztem jelentkeztem a See City benzinszállító céghez ott fel is vettek. Szerettem ott dolgozni de fel kellett mondanom mivel a cég becsődölt.. Nagyon nehéz volt otthagynom ezt a munkát de muszáj volt tovább lépnem.. Mindössze 9 évig dolgoztam itt . Ezután elmentem a See City Nagyker-hez és ott kaptam munkát. 1 éve hogy már hogy itt dolgozom. ~

Aláírás:
Douglass Jhon

Pekxy válasza:


 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
192
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: A múltkori után nem. Nem tudsz egy frakciót sem komolyan venni hosszútávon. ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.