Douglas Marino felülvizsgálati kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Geri1501

Barangoló
2019. 08. 03.
80
39
V4 karakter
Douglas Marino
LV karakter
Douglas Marino
image.png

Felülvizsgálati kérelem

Panasszal élő adatai


Teljes név:
Douglas Marino
Telefonszám:
+38-76-835-6883
Személyazonosító igazolványról készült másolat:

Amennyiben a panasztevő járművel érintett az ügyben

Vezetői engedélyről készült másolat:
-
Forgalmi engedélyről készült másolat:
-

Amennyiben a panasztevő fegyverrel vagy fegyverviseléssel érintett az ügyben

Fegyverengedélyről készült másolat:
-

Amennyiben a panasztevő horgászat végett érintett az ügyben

Horgászengedélyről készült másolat:
-



Jogi képviselő adatai
Jogi képviselő tölti ki amennyiben megbízás alapján küldi be a nyomtatványt a panasztevő nevében.


Teljes név:
-
Telefonszám:
-
Ügyvédi iroda neve:
-
Ügyvédi iroda működési engedélye:
(Vállalkozói igazolvány / számlatömbbről készített másolat)
-



Panaszra tett fél adatai


Megbízott szervezete:
Rendőrség
Megbízott neve:
Nem mutatkozott be
Megbízott jelvényszáma:
Nem ismert
Megbízott kiosztott gépjárművének adatai:
Típus: Audi RS6 Avant C7
Rendszám: KR-10-02
Szín: Szürke
Egyéb ismertető jelek: Rendőrség matrica



Panasz kifejtése


A panasz leírása, indoka, előzményei:
2024.10.01-én az Angel Pine Junkyard Auto Service alkalmazottjaként dolgoztam. Éppen szerelendő autókra várakoztam, amikor egy Rendőrségi autó bármiféle megkülönböztető jelzés nélkül berandalírozott a telepre. Még köszönésre sem méltatott, szándékát nem jelezte miért tér be a telepünkre. Egy gyors kört tettek, úgymond körbenéztek a helyszínen. Közben lecsuktam előttük a kaput, hogy kérdőre tudjam Őket vonni, miért és hogyan gondolták ezt az egészet. Mikor megkérdeztem tőlük, segíthetek-e valamiben, annyit mondtak, hogy nem, kimennének. Tájékoztattam Őket, hogy az egyenruha nem jogosít fel senkit arra, hogy ilyen módon viselkedjenek akár egy szerelőtelepen, akár máshol. Erre a sofőr kisasszony kimenetel közben hozzám-vágta, hogy ,,Balfasz'' vagyok. Szerintem ez nem megfelelő beszédstílus egy alkalmazottal szemben, főleg nem egy rendvédelmi szervnél szolgáló személytől.

Szenvedett el sérülést a panasz okán? Amennyiben igen, fejtse ki:
Fizikálisan nem.
Érte önt kár a panasz okán? Amennyiben igen, fejtse ki:
Nem



Mellékletek


Helyszíni bírságról készült másolat:
-
Letartóztatásról készült jegyzőkönyv:
-
Traffipax által kiállított fénykép:
-
Rögzített videó és/vagy hanganyag:
-
Fényképek:
-
Orvosi látlelet:
-
Egyéb:

Kártérítési igény esetén kitöltendő
Kitöltés hiányában a hatóság nem fog megállapítani kártérítést az itt szereplő három kérdésben.

Elkobzott tárgyak listája, azok állapota, ismertetőjele (pl. sorozatszám, telefonszám):
-
Szervíz számla:
-
Egészségügyi számla:
-

((OOC Melléklet a panaszhoz))
(( MELLÉKLET ))




Ezen kérelem aláírásával és beküldésével kijelenti, hogy elolvasta a felülvizsgálati kérelemhez szükséges információkat valamint követelményeket és elfogadta őket, valamint a formanyomtatványba leírt adatok és állítások teljes mértékben a valóságot tükrözik, abban megkérdőjelezhető vagy kétes állítások nincsenek és minden az ön számára az ügyből eredő iratot, bizonyítékot mellékelt. Elfogadja amennyiben a kérelem nem megfelelően került kitöltésre az akár válasz nélkül lezárható és archíválható.

Panasszal élő aláírása:
Douglas Marino

Angel-Pine, 2024.10.01.​
 
Utoljára szerkesztve:

Tyno

Aktív fórumozó
2022. 08. 21.
264
401
V4 karakter
tony.lorenz
LV karakter
kane.bishop
image-1.png

Tisztelt Douglas Marino!

Tájékoztatom, hogy felülvizsgálati kérelmét Belső Ellenőrzési Osztályunk kézhez kapta, az ügyben vizsgálatot indított.
Meghallgattuk a panaszban megemlített zászlós, Adelynn Rose nézőpontját is az esetről.
Tájékoztatom, hogy az ügyben döntést hoztunk, ezt a következőkben fogom részletezni Önnek:

A panaszolt rendőr és társa egy feltételezhetően fegyverrel felszerelt, körözött személygépjárművet kerestek, amiről legutóbb Whetstone térségén kaptak jelzést, ennek okán hajtottak be a szerelőtelepre. Mivel kézzel fogható bizonyítékot nem nyújtott be osztályunk felé a randalírozással kapcsolatosan, így annak jogosságát avagy jogtalanságát megállapítani nem tudjuk.
Miután a két zászlós nem találta a körözött személygépjárművet a szerelőtelepen, távozni próbáltak, folytatva a keresést.
A Rose zászlós által elhangzott obszcén kifejezés viszont felróható hibának, ilyen megszólalás nem megengedhető egy rendőrtől még akkor sem, ha valamivel nem ért egyet. Szíves elnézést kérjük emiatt.

A szerelőtelepre való behajtással a panaszolt fél szabályt nem szegett meg.
Felülvizsgálati kérelmét részben jogosnak ítélem meg. Mivel anyagi kár nem keletkezett a panaszából kifolyólag, kártérítést nem szabok ki, felülvizsgálati kérelmét folyó év október elsején lezárt státuszba helyezem át. Fellebbezésnek helye nincs.

Los Santos 2024/10/01
Tony Lorenz
r. főtörzszászlós
Belső Ellenőr​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.