Douglas Marino Áthelyezési Kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Geri1501

Barangoló
2019. 08. 03.
75
31
V4 karakter
Douglas Marino
LV karakter
Douglas Marino

Nemzeti Nyomozó Iroda hivatalos áthelyezési forma
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 19 éves vagyok.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 2020-ban regisztráltam a felhasználóm, viszont előtte SeeMTA LV-n játszottam, az ottani karakterem 2017-ben lett regisztrálva.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Egyszer kerültem Adminjailbe, OOC Stílus miatt. Jogosnak találom, kicsit hevesebb pillanatban érkezett egy megjegyzés az OOC Chaten, ezt nem jól reagáltam le. Kickekből 3-al rendelkezem, ez mind AFK miatt érkezett. Kitiltva szerencsére még nem voltam a szerverről. Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Ezzel a névvel regisztráltam a szerverre, azóta nem volt névváltásom.
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- Jelenleg 49.811 perc(830 óra) játszott időm van.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 238035 a karkater ID-m.


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Az első frakcióm az Angel Pine Motor Services volt, itt durván 4 hónapot töltöttem el (január - április ). Műszakvezető-helyettes pozícióig jutottam. A frakciót a Rendőrség miatt hagytam ott.
Második és egyben jelenlegi frakcióm a Rendőrség lett, ahova Április 14-én csatlakoztam. Jelenleg Főtörzsőrmester rendfokozatban vagyok.

Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Ilyen eredményekkel nem rendelkezem. Úgy érzem, nem mindig tudnám teljesíteni az ezzel járó feladatokat az iskola mellett.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Heti 1000 perc környékén. Ez van hogy több, van hogy kevesebb de leginkább 800-1200 között mozog. Ebből a legnagyobb részét a frakcióra tudnám fordítani.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Jelenleg nem játszom más SGS szerveren.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Sajnos karakteremnek történetet még nem írtam, illetve élményképeket sem készítettem. Amire büszke vagyok, az viszont a Bronzmedálom, amelyet a Rendőrségnél szereztem.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Douglas Marino
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Los Santos - Las Colinas 34. - +38-76-835-6883 - Dmarino@seemail.com
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- A Rendőrség akciójain sokszor találkoztam az NNI egységeivel, tagjaival, és megtetszett az a precizitás amellyel munkájukat végzik, és maga a munkakör. Ezen alkalmakból egyre nagyobb érdeklődést építettem fel a szervezet iránt, most döntöttem úgy, hogy szeretnék ennek én is részese lenni, megpróbálkozni az átjelentkezési lap megírásával.
Melyik rendvédelmi szervezettől szeretne átjönni a Nemzeti Nyomozó Irodához? Hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- A Rendőrségtől írom átjelentkezésem. Ahogy fentebb is említettem, 2024.04.14. óta szolgálok itt, Főtörzsőrmester rendfokozatban. 2024.05.03. óta a Légirendészetnél szolgálok, illetve a Civil Rendészet munkásságát erősítettem az elmúlt 2,5 hónapban. Távozásomnak oka az átjelentkezés lenne.
Ajánló levél a parancsnokától. ((Plussz pont ha hozzáír a leadered komment formájában. Ha nem, hagyd üresen))
- -


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Douglas Marino
 

BENG

🍔🍟
Very Important Person
2019. 01. 09.
411
456
31
Szigethalom
V4 karakter
Ben G Ross

Tisztelt Nemzeti Nyomozó Iroda!


Douglas Marino több területen is megfelelően teljesített állományunkban.
Ez idő alatt Bronz medál-t szerzett és két alosztályban is megállta a helyét.
Úgy gondolom, az önök csapatában megfelelő teljesítményt tudna produkálni, így csak ajánlani tudom őt!

Sok sikert kívánok a közös munkához amennyiben sikeres felvételt nyer.

Üdvözlettel:
Ross r.Altábornagy​
 

Mich

Carpe diem
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 12.
3 130
1 568
28
Berettyóújfalu
V4 karakter
Michael Cortez
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező!

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti hogy a személyes meghallgatásra továbbjutott.

((Keress fel a mai napon TS-en))

Tisztelettel: Michael Cortez r. vezérezredes!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.