Dough Thommas jelentkezése See Game Helpes-nek.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
S

Szaby11


Néhány fontos dolog magadról:

15éves vagyok Kökény Szabolcsnak hivnak az IG nevem: Dough Thommas. Szerbiában élek azonbelül Szabadkán. Szeretek Focizni egyben ez is a Hobby-m. Viszonylag sokat számitógépezek.

Mióta játszol a szerveren?

60ezer+ játszott perc körülbelül 1-2 éve kisebb nagyobb kihagyásokkal.

Eddigi elért dolgok:

-Rengeteg RP tapasztalat.

-Többszöri IDG Adminsegéd.
-Rengeteg barát.
-Rengeteg frakcióban voltam



Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?
Mert ugy gondolom hogy itt az ideje hogy kipróbáljam ezt is. Eggyáltalán nem átjáróháznak gondolom ezt az egész dolgot.



Miért téged válasszunk?

Azért engem válasszonak mert kellően érett vagyok a feladathoz. Szeretek az embereknek segiteni akármilyen próblémájuk is van bármire próbálok találni valami megoldást.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?


A szerveren eltöltött időm 80%-át evvel a feladattal szeretném tölteni.


Naponta hány órát tudsz online lenni?

Naponta 2 órát órát hétvégén akár 8 Órát is



Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját



Meg próbálom neki szépen elmagyarázni azt , hogy nincs jogom fix-elni és még bizonyiték is kellene. Adminisztrátort kérjen meg erre bizonyitékkal.



Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?



Kettő darab helyen lehet szereltetni az SCCS-ben (Los Santos) és Fix&Drive (San Fiero)


Van a gyorssáv ami mind a kettő szerelőtelepen 500.000Forint és van a sima sáv ami az autó tipusától és a törötségtől számit hogy menyibe is fog kerülni a szerltetés.

Beenged a szerelő akkor egyértelmüen bemész majd a szerelő felfogja tenni azt a kérdést, hogy telyes szerelést-e szeretne kérni. Ha teljes szerelést akkor teljes szerelés lesz ha pedig egy egy elemet szeretnél megjavitattni akkor csak azok az elemek lesznek megjavitva amit kértél. Ha kiválasztod hogy teljes szerelés-e akkor megmondja az árát és ki kell fizetned (( /pay "ID/Név" "összeg" )) majd adni fog egy áfás számlát és elkezdi megszerelni a kocsit és amikor megszerelte azt amit kértél akkor ki fog engedni és ki kell menned.




Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Városháza:

2 Fő épületből ál.

Ez itt a városháza épülete:





A bal oldali épületben munkát tudsz felvenni ((Jobb klikk az NPC-re)) és ha meguntad a munkát vagy akár másik munkát szeretél akkor a /felmond parancsal tudsz felmondani:



Jobb oldali épületnél tudod kiváltani az okmányokat. ((Jobb klikk az NPC-re )) Kiválasztod hogy neked személyigazolvány , ADR vizsga bizonyitvány, horgászengedély kell.




Autósiskola:

Itt az autósiskola ahol a jogositványt tudjáványt tudjátok lerakni.

Ez az épület ahova be kell mennetek:



Ennél az NPC-nél tudjátok lerakni a jogositnányt

Rákattintatok az NPC-re. Kidob egy kis pamelt ott ki tudjátok választani hogy vizsgázni szeretnétek vagy nem. Ha vizsgázni szeretnél akkor eggyértelműen rákattintasz a "Vizsgázásra" ha pedig nem akkor a "Menű bezárásra"
Ezt után fel fog dobni egy panelt ahol KRESZ kérdések fognak fogadni. Miután sikeresen leraktad az elméleti részt az után jön a gyakorlati rész. Ki kell menned az épületből és ott lesz egy CP ahova be kell menned és egy autóban leszel egy oktató mellet akinek az utasitásait csak követned kell és a térképen lővő jelzést, hogy merre menj.



Kórház:

Ez az épület a kórház. Bármi balyod esik esetleg eltört a kezed/lábad ide kell, hogy gyere. Általában az épületben találsz egy OMSZ-est aki ellátja a sérüléseidet.







Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Megpróbálom az RP-t a lehető legrövidebbre venni persze ugy hogy beleférjen az RP kereteibe és utánn segitek a játékosnak.


Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?



Kimásolom a log-ot és Szólok egy adminnak ha pedig nincs fent az esetben küdök neki egy PM-et és megkérem hogy máskor ne hirdessen ilyet.



Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]



Erre nem vagyok büszke. Igen voltam. https://imgur.com/a/k3eXojX



Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]


Nem voltam még https://imgur.com/a/Pk4BId5


Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
19
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Játékból ismerem, OMSZ-ben együtt voltunk, rendes srác. Támogatom
 

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Nagyon sok helyesírási hiba van a lapban szerintem ezeket javítsd és elég sok jailed is van ami már alapból nem valami biztató de GL.
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Ki lett bannolva a srác multiaccount miatt, így helyezem.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.