Dough Thommas-->Barger, krsztn

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Dough Thommas >

Panaszolt fél admin neve:
< Barger, krsztn >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Admin munka nem végzése >

Bizonyítékok:
< https://imgur.com/a/Gztjhes >

Megjegyzés:
< Volt egy SZERINTEM szabálysértése, de mivel vlad egyedül volt adutyba így őneki természetesen ügye volt, de viszont a többi admin aki fent volt képes dutyzni. >

antoon válasza:
mrk már nem admin, kiveszem őt a címből.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Szia!
Amikor RP-t kiterveltük és kiálltunk szolgálatból, arány még megvolt. RP közepén voltunk, lövöldözésben. Nyilván nem állok be annak a közepén szolgálatba, hiszen az nem korrekt a rendvédelemmel szemben, hogy kihúzom magam a társaim meg otthagyom. Nem értem miért kell ennyire rosszindulatónak lenni, ebbe a szituációba is belegondolhatnál panasznyitás előtt... Ennyit tudok hozzáfűzni a dologhoz. krsztn velem volt ugyan abban az RP-ben, azonban @mrk esetében nem tudok nyilatkozni, azt meghagyom neki. :)
 
Utoljára szerkesztve:

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Szia!
RP közepén voltunk, lövöldözésben. Nyilván nem állok be annak a közepén szolgálatba. Nem értem miért kell ennyire rosszindulatónak lenni. Ennyit tudok hozzáfűzni a dologhoz. krsztn velem volt, mrk nem érintett velünk.
Az admin egy kötelesség, ennek a kötelességnek kell megfelelni amit elválaltatok.
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Akkor meg az adminomat kihasználva beállok szolgálatba, ezzel kibújtatva magam az RP alól? - Tényleg nem tudok mit mondani, se többet erre a panaszkönyvre, leírtam ebben a két hozzászólásban mindent, várom a bírálatot!
 

krsztn

"Nincs lehetetlen, csak tehetetlen"
SzerverAdmin
v2
2019. 07. 05.
314
348
Törökbálint
V2 karakter
Elena P Pawlowski
Szia. Szerveren ellett bírálva az ügyed miután szolgálatba álltam. Vége lett az RPnek egyből beállítam dutyba és mentem hozzád. majd arra jutottunk, hogy roszkor voltál roszhelyen. 3 perc után már nem raktalak vissza halálba, elgeteltelek korház és mehettél a dolgodra.
EDIT: @VladV2 által ellett bírálva már az ügyed. Viszont ha nemtetszett amit mondott akkor rá kellett volna panaszkönyvet nyitnod.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Officer Gerzsony

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Szia. Szerveren ellett bírálva az ügyed miután szolgálatba álltam. Vége lett az RPnek egyből beállítam dutyba és mentem hozzád. majd arra jutottunk, hogy roszkor voltál roszhelyen. 3 perc után már nem raktalak vissza halálba, elgeteltelek korház és mehettél a dolgodra.
Az egy dolog, hogy nekem pont ellett birélva az ügyem mert pont mikor bedutyztál abban a pillanatban rádírtam, de pont azon van a hangsúly, hogy nekem. Nem egy embert hallottam panaszkodni, hogy most ti miért nem dutyztok be mikor nincs meg az arány.
 

krsztn

"Nincs lehetetlen, csak tehetetlen"
SzerverAdmin
v2
2019. 07. 05.
314
348
Törökbálint
V2 karakter
Elena P Pawlowski
Az rp elött megvolt az arány. Azért is gondoltuk ugy hogy nekikezdünk. Majd mielött vége lett volna már nemvolt meg az arány. Mivel kifagyott ami szokásos/kilépett egy admin és rp közepében nem fogok beállni. Hogy azért nyissanak rám pk-t.
EDIT: Amit elöbb is említettem. Amint vége volt az rpnek, a lehető leghamarabb dutyba álltam.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Darko. és aPeti

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok,
mindkét adminisztrátortól szeretnék egy napi logot kérni ( @BargerV2 @krsztn ).

Valamint panasztevőtől szeretném megtudni ( @Tomy ), hogy mekkora időintervallum volt amíg csak egy admin volt szolgálatban 133 playerre.
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Szia!
Én már csak a holnapi napon tudok logot küldeni, nem vagyok már gépnél. Ha holnap délutánig aktuális még, privát üzenet formájában továbbítom feléd.
 
  • Tetszik
Reactions: Bhrgur

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Pontosan nemtudom én elkezdtem futni akkor már azthiszem nem volt arány, majd a futásom elkezdése után kb. 5 percre rá haltam meg, és akkor kellett volna az admin, mikor bedutyztak krsztn-nék akkor kb 3perc maradt a halálomból szóval körülbelül ilyen 15-20perc között nem volt arány.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Hűha
  • Vicces
Reactions: NgyVktr és norbo

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

A panaszkönyv jogtalan.

krsztn -től kapott logokat átnézve összesen ~10 perc időtartamról beszélünk ameddig 1 adminisztrátor volt elérhető a szerveren. Vlad és Dzsamboo volt szolgálatban, Dzsamboo fagyott ki a szerverről emiatt nem volt arány, de logból látszik, hogy vissza is lépett utána.

Az adminisztrátor valóban egy vállalt kötelezettség, 50 playerenként kötelező 1 adminisztrátor szolgálatba lépése, vagy ha a helyzet úgy kívánja. Admin chaten volt erről kiírás, legközelebb erre @BargerV2 és @krsztn válaszoljatok. Ha 5 percen belül nem oldódik meg az admin kérdés akkor egyikőtök (aki RP szerint elhanyagolhatóbb) köteles admindutyba lépni (régebben is volt erre példa).
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.