Doug W Banks jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nafti

Zöldfülű
2019. 02. 10.
150
70
25
LV karakter
Caden Larson
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Doug W Banks ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 3 éve regisztráltam a szerverre, kisebb kihagyásokkal játszottam a szerveren, jelenleg 42301 perccel rendelkezem. ~

Hányas szintű vagy?
~ 29-es szintű vagyok. ~

Hány éves vagy?
~ Jelenleg 20. életévemben járok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam Crips tag a távozásom oka itt leader váltás volt, voltam Piruban, itt a távozásom oka a frakció újraszervezése volt, Yakuzában kétszer voltam, elsőnek a távozásom oka a leader és az al-leader közötti feszültség volt, másodjára pedig az volt a távozásom oka hogy akkoriban fel hagytam az MTA-val egy időre. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Régi V2-es szerveren lehetőségem volt megismerni ezt a fajta szerelő rendszert és újra kedvet kaptam ahoz hogy a szerveren eltöltött időmet ilyen formában hasznosítsam. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, mind a kettővel rendelkezem. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Átlagosan hétköznap 4-5 órát, hétvégente többet is. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam még bannolva (https://imgur.com/a/zUTdFJ6 )
~


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/OldQ3OG ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Márknak hívnak, jelenleg 20 éves vagyok. Lassan 2 éve elvégeztem az iskolát és CNC Gépkezelő és Programozóként dolgozom egy közeli német cégnél. Szabadidőmben gépezni szoktam illetve PS4-ezni. Hétvégente a haverokkal szoktunk közös programot tervezni és olyankor azzal töltjük el a nap nagy részét. Mind a 3 szerver életében meg fordultam több-kevesebb időre és elértem ezt-azt. ~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Szia!
Képeket nem tölti be, próbáld meg valami másik oldalra feltenni és úgy beszúrni ( Lehet, hogy csak nekem, nem tudom ), a jailekre így nem tudok mit mondani, ha nincs súlyosabb akkor egyértelműen kapsz egy támogatást tőlem!
 

Nafti

Zöldfülű
2019. 02. 10.
150
70
25
LV karakter
Caden Larson
Javítottam linkre, valamiért az IMG-s megjelenítés csak nálam látszódott
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap MEGFELELT az elvártaknak. Kérjük mihamarabb keressen fel egy vezetőségi tagot.​

Soyer Aysen - See City Car Service, Cég Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.